تفریحات در رم

ممکن است برنامه‌های شبانه آن مانند نیویورک و برلین نباشد، اما رم هم برنامه‌های شبانه خود را دارد. رومی‌ها دیروقت بیرون می‌روند و برنامه‌های سرگرم‌کننده بعد از شام آغاز می‌شود. میخانه‌ها و کافه‌ها در اطراف Piazza Navona و Via della Pace تمایل دارند که شیک و طبق مد روز باشند.

بزرگترین تجمع باشگاه‌های شبانه در رم در مناطق Testaccio و Ostiense است.منطقه Pigneto که از ایستگاه Termini با تراموا می‌توان 15 دقیقه‌ای به آن رسید، جاییست که کافه‌‌ها و رستوران‌های به سبک جدید و امروزی غذاهای هنرمندانه و خلاقانه محلی را سرو می‌کنند.

در سمت فرهنگی این شهر جشنواره‌های هنرهای نمایشی بین‌المللی با ویژگی‌های خلاقانه و جذاب برگزار می‌شود. یک سالن نمایش با جدیدترین تکنولوژی‌ها که افراد با استعداد را از سرتاسر دنیا جذب می‌کند و RomaEstate که در تابستان برنامه‌ای کامل از رویدادها را دارد.

رستوران های رم

آشپزی سنتی مردم رم بسیار محافظه‌کارانه، روستایی و به طرز فریبنده‌ای ساده است و همین باعث می‌شود وسواس خاصی در استفاده از بهترین مواد غذایی فصلی داشته باشند تا به غذاهای رمی طعمی غنی و عالی بدهند. رم در همه جای شهر رستوران‌های عالی دارد اما بهتر است از افتادن در تله‌های توریستی گران که در کنار جاذبه‌های اصلی شهر است اجتناب کنید.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره تفریحات در رم چیست؟


جهت رزرو هتل در رم با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵