جاذبه های رم

کارهایی که باید در رم انجام دهید

دوچرخه‌سواری در اطراف اثرهای تاریخی بزرگ رم

یکی از فعالیت‌های محبوب آخر هفته‌ها در رم دوچرخه‌سواری در پیرامون یکی از پارک‌های خوش منظره و زیبای شهر است. از مزایای اعمال محدودیت‌های ترافیکی در مراکز تاریخی شهر، حرکت آرام و نرم با دوچرخه در اطراف این بناهای تاریخی با استفاده از طرح اشتراک‌گذاری دوچرخه است. از دیگر مسیرهای محبوب دوچرخه‌سواران می‌توان به مسیر Tiber، از Castel Giubileo به Mezzo Cammino و جاده قدیم رم از راه Appia Antica اشاره کرد که روزهای یکشنبه برای رفت و آمد ماشین‌ها بسته است.

بازی گلف در دهانه یک کوه آتشفشانی

گلف یک بازی منحصربفرد در رم است که معمولا نیاز به عضویت در یک باشگاه دارد. اگرچه که بیشتر باشگاه‌ها اگر شما کارت عضویت باشگاه در کشور خودتان و یا مدرکی دال بر امتیازگیری را به آنها نشان دهید بدون عضویت هم به شما اجازه استفاده خواهند داد. هزینه‌ها معمولا براساس بازی روزانه حساب می‌شوند. باشگاه Country Club Castelgandolfo در di Santo Spirito 13، بیرون از شهر رم در یک دهانه آتشفشانی واقع شده است. بهترین زمین گلف در رم مربوط به Circolo del Golf Roma Acquasanta در Appia Nuova 716 است که در منطقه زیبایی از حومه شهر در نزدیکی Appia Antica واقع شده است.

شنا در یک استخر لوکس و مدرن

تابستان‌ها گرمای هوا در رم به شدت افزایش پیدا می‌کند، بنابراین شناسایی نزدیکترین استخر به محل اقامتتان یک کار ضروری است. La Piscina delle Rose به نشانی Viale America 20 بزرگترین استخر رم است که در فضای آزاد قرار دارد و در تابستان شلوغ است، بنابراین برای داشتن یک صندلی کنار استخر حتما زود به آنجا بروید. یکی دیگر از استخرهای خوب که در مناطق مرکزی شهر هم قرار دارد، استخر پشت بام Radisson SAS به نشانی Filippo Turati 171 است که همه روزه برای عموم مردم با دریافت هزینه باز است.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره جاذبه های رم چیست؟


جهت رزرو هتل در رم با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵