رفت و آمد در باتومی

خدمات حمل و نقل در باتومی شامل اتوبوس، قطار، مینی بوس، تاکسی و دوچرخه می شود.

اتوبوس

اتوبوس و مینی بوس های باتومی به طور منظم در مسیر باتومی تفلیس در حرکت هستند. مدت زمان بین این دو شهر 6 ساعت است. هزینه استفاده از خدمات آنها 18 لاری بوده و مسافران می توانند از مناظر زیبای موجود در طول مسیر لذت ببرند. در داخل شهر باتومی نیز مینی باس ها و ون ها به رارائه خدمات می پردازند. خدمات ارائه شده توسط تاکسی ها در این شهر نیز در حد متوسط است و مردم کمتر از این نوع وسیله حمل و نقل استفاده می کنند.

قطار

خطوط راه آهن گرجستان بین باتومی و تفلیس فعال هستند. قطار شب ساعت 22:55 تفلیس را ترک کرده و ساعت 7:05 روز بعد وارد ایستگاه  "Makhinjauri" باتومی می شود. قطار روز نیز ساعت 8:50 صبح تفلیس را ترک کرده و ساعت 4:00 بعد از ظهر وارد باتومی می شود. هزینه مسافرت با قطار درجه یک برابر با 40 لاری و قطار درجه دو 23 لاری است.

قایق

از سوچی روسیه و اودسا اکراین می توان با قایق به باتومی دسترسی داشت. همچنین از پوتی نیز امکان دسترس به باتومی وجود داشته، اما این سفری باری محسوب می شود. قایق های سوچی سه روز در هفته (چهارشنبه، جمعه و یکشنبه) به سوی باتومی حرکت می کنند و هزینه استفاده از آنها برای بزرگسالان 3500 روبل و برای کودکان 1750 روبل است.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره رفت و آمد در باتومی چیست؟


جهت رزرو هتل در باتومی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵