گشت و گذار در گرجستان

کارهایی که باید در گرجستان انجام دهید:

پیست اسکی Gudauri 

این منطقه با مساحتی حدود 120 کیلومتر، 75 مایل در قسمت شمالی تفلیس، در کنار پیست اسکی Gudauri قرار دارد. که یک نقطه خوب برای شروع پیاده روی در کوه و کوهپایه است. در تابستان این منطقه پر از گل‌های رنگارنگ می‌شود که زیبایی وصف ناپذیری را پدید می‌آورد. حتی در مناطقی با ارتفاع کم و تقریبا دشت مانند، نیز منظره بسیار جالبی را خواهید دید که در کنار آن پرواز عقاب‌ها را نیز می‌توانید مشاهده کنید. کوه‌هایی که در قسمت جنوبی و شرقی هستند نیز مناسب برای پیاده روی‌های ملایم است.

اسب سواری:

مناطق موجود در گرجستان مناسب برای اسب سواری و دوچرخه سواری در کوهستان است. در اطراف کوه‌ها مسیرهای متعدد کوهستانی وجود دارد که رفتن از هرکدام از آنها زیبایی خاصی از طبیعت را به شما نشان خواهد داد. اسب های ویژه قفقازی همانند  Kabardo و Tusheti که به استقامت و زیبایی شهره هستند ابزار سنتی در حمل و نقل در این مناطق بوده و هستند. باکوریانی می‌تواند نقطه آغازی خوب برای سفر با اسب و دوچرخه باشد.

کوه پیمایی

5 پارک ملی برای بازدید عموم از زیبایی‌ها و چشم اندازهای منحصر به فرد گرجستان برای گردشگران در نظر گرفته شده است. کوه پیمایی و کوهنوردی در پارک ملی توشتی Tusheti  که مناظر چشم انداز آن حدودا 4500متر است بسیار محبوب و توریستی است. بسیاری از گونه‌های بومی نیز در اینجا دیده می‌شوند. گرگ‌های دریای خزر، گربه سان- وَشَق اوراسیایی- و گونه های مختلف پرندگان از جمله حیواناتی هستند که در این پارک قابل مشاهده هستند. گردشگران می‌توانند با پای پیاده، اسب و یا سایر وسایل حمل و نقل داخل پارک را ببینند. روستای تاریخی توشتی نیز در همینجا قرار گرفته است.


نظر شما چیست؟

نظر شما درباره گشت و گذار در گرجستان چیست؟

جهت رزرو هتل در گرجستان با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵