راهنمای خرید در پکن

مکان‌های خرید در پکن در سال‌های اخیر طی یک اقدام بزرگ مدرن شده‌اند. طیف گسترده‌ای از کالاهای مصرفی (داخلی و وارداتی) در حال حاضر در دسترس هستند و مراکز خرید، اوت‌لت مارک‌های تجاری لوکس و نمایندگی‌های مجاز خودرو در سرتاسر شهر وجود دارند.

محل‌های کلیدی:

مرکز خرید اصلی توریستی، خیابان مخصوص عابران پیاده Wangfujing  است که در آن اوت‌لت ها در کنار دپارتمان استورها قرار دارند. Sanlitun با Village و در کنار بازار Yashow یکی دیگر از مناطق خرید محبوب در پکن است.

بازارها:

بازار سیلک پکن Silk Market که در 8 Xiushui Dajie واقع شده است، دارای پاساژ بزرگی است که مغازه‌های آن اجناسشان به سبک اجناس عمده در کنار هم قرار گرفته‌اند و یک منطقه خرید توریستی است اما لباس‌های سفارشی دوزشان گران هستند و باید چانه‌زنی سختی برای آنها انجام داد. Yashow در Sanlitun یک تجربه خرید خوب در چند طبقه را ارائه می‌دهد.

کلکسیوندارها و طرفداران اجناس عتیقه باید به Liulichang مراجعه کنند که با یک پیاده‌روی چند دقیقه ای در جنوب ایستگاه مترو Heping Men قابل دسترسی است. این بازار پکن با مغاره‌هایی به سبک قدیمی، بازسازی‌شده به شیوه‌ای سنتی و با موجودی کالاهای آنتیک - که برخی واقعی و تعداد زیادی کپی هستند- و البته عتیقه پر شده است. در بازار آخر هفته فضای باز در Panjiayuan Jiuhuo Shichang معاملات بزرگی بر روی کالاهایی مانند یشم، قاب چوبی، سفال و چیزهای خاطره‌انگیز صورت می‌گیرد.

مراکز خرید:

مرکز تجاری گسترده Oriental Plaza در Wangfujing Dajie، دارای فروشگاه‌های برندهای تجاری مختلف است همانطور که China World Centre، Shin Kong Plaza، The Place و Peninsula Hotel Plaza مناسب کسانی است که با وسواس به دنبال مارک تجاری خاصی هستند و البته پول زیادی نیز همراهشان است. The Village در Sanlitun با اتیکت طراحان و معماری چشم‌نواز و فوق‌العاده، یک مرکز خرید مدرن در پکن است.

ساعات کاری:

اکثر مغازه‌ها در پکن روزانه از ساعت 10:00 تا 22:00 باز هستند.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره راهنمای خرید در پکن چیست؟


جهت رزرو هتل در پکن با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵