راهنمای سفر به مادرید

بزرگسال
کودک
سن کودک اول
سن کودک دوم
سن کودک سوم
سن کودک چهارم
بزرگسال
کودک
سن کودک اول
سن کودک دوم
سن کودک سوم
سن کودک چهارم
بزرگسال
کودک
سن کودک اول
سن کودک دوم
سن کودک سوم
سن کودک چهارم
بزرگسال
کودک
سن کودک اول
سن کودک دوم
سن کودک سوم
سن کودک چهارم
بزرگسال
کودک
سن کودک اول
سن کودک دوم
سن کودک سوم
سن کودک چهارم

هتل های مادرید

راهنمای سفر به مادرید

این شهر مهم‌ترین مرکز فرهنگی، سیاسی و هنری اسپانیا بوده و دارای خیابان‌ها، میدان‌ها و ساختمان‌های زیبایی است.در شهر مادرید کاخ‌هایی زیبا از قرن هجدهم وجود دارد و علاوه بر آن کلیساها و موزه های معروفی که شهرت جهانی دارند از جمله مراکز دیدنی این شهر هستند.مادرید 581 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و دارای تابستان‌ها و زمستان‌های نسبتا معتدلی است. به طوری که حد متوسط دما در این شهر در تابستان 24 و در زمستان 8 درجه سانتیگراد است.سیستم حمل و نقل عمومی مادرید بسیار منظم و کارآمد فعالیت می‌کند. 10 خط مترو تمام نقاط این شهر را به هم متصل می‌کند.قطارها و  متروی مادرید به عنوان اصلی‌ترین بخش حمل و نقل عمومی فعالیت می‌کنند و در کنار این دو اتوبوس، مونوریل و تراموا به عنوان مکمل فعالیت می‌کنند.شهر مادرید دارای فرودگاه‌های داخلی و بین‌المللی از جمله فرودگاه مادرید- باراخاس - است و همچنین راه‌های جاده‌ای و ریلی بسیار مجهزی می‌باشد.مادرید در کنار رودخانه مانزانارس در مرکز کشور، بین ایالات مستقل و خودمختار کاستیل- لئون و کاستیل لامانچا قرار دارد.ادارات مرکزی و اصلی اکثر شهرهای مهم اسپانیا و ادارات مرکزی و دفاتر بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا در این شهر مهم قرار دارند.ایالت کوچک مادرید، منطقه‌ای در حدود 8 هزار کیلومتر مربع و کمتر از 2 درصد از کل اسپانیاست.مادرید، شهر تاریخ،  موسیقی ، شور و هیجان و  فوتبال است. مادرید را می‌توان نمونه کوچک کشور اسپانیا دانست. از تمام سنت‌ها و جذابیت‌هایی که در این کشور وجود دارند، چیزی هم در مادرید پیدا می‌شود.مادرید را در دنیا با میراث فرهنگی و هنری یگانه و زیبایش و با شب‌های پر زرق و برق و زنده‌اش می‌شناسند. موزه‌های بی‌پایانش، رستوران‌ها و کافه‌های همیشه بیدارش و هوای معتدل و مردم زنده و خوشحالش، مادرید را یکی از پرتوریست‌ترین شهرهای اروپا کرده است.

بهترین راه سفر به مادرید

فرودگاه بین‌ المللی باراخاس مادرید حدود 13 کیلومتر با مرکز شهر یعنی میدان دروازه‌ خورشید فاصله دارد.


بلیط مادرید با ایرلاین پگاسوس


پرواز به مادرید اسپانیا با ایرلاین پگاسوس و مدت زمان تقریبی پرواز 11 ساعت و 50 دقیقه و مسیری پروازی آن فرودگاه سابیها استانبول ، فرودگاه مادرید اسپانیا می باشد.


بلیط مادرید با ایرلاین امارات


پرواز به مادرید اسپانیا با ایرلاین امارات و مدت زمان تقریبی پرواز 11 ساعت و 10 دقیقه و مسیری پروازی آن فرودگاه دبی امارات متحده عربی ، فرودگاه مادرید اسپانیا می باشد.


بلیط مادرید با ایرلاین ترکیش


پرواز به مادرید اسپانیا با ایرلاین ترکیش و مدت زمان تقریبی پرواز 9 ساعت و 30 دقیقه و مسیری پروازی آن فرودگاه آتاتورک استانبول ، فرودگاه مادرید اسپانیا می باشد.


بلیط مادرید با ایرلاین اتحاد


پرواز به مادرید اسپانیا با ایرلاین اتحاد و مدت زمان تقریبی پرواز 16ساعت و 45 دقیقه و مسیری پروازی آن فرودگاه ابوظبی امارات متحده عربی ، فرودگاه بروکسل بلژیک ، فرودگاه مادرید اسپانیا می باشد.


بلیط مادرید با ایرلاین قطرایرویز


پرواز به مادرید اسپانیا با ایرلاین قطرایرویز و مدت زمان تقریبی پرواز 17 ساعت و 40 دقیقه و مسیری پروازی آن فرودگاه دوهه قطر ، فرودگاه مادرید اسپانیا می باشد.


بلیط مادرید با ایرلاین لوفت هانزا


پرواز به مادرید اسپانیا با ایرلاین لوفت هانزا و مدت زمان تقریبی پرواز 11 ساعت و مسیری پروازی آن فرودگاه فرانکفورت آلمان ، فرودگاه مادرید اسپانیا می باشد.


بلیط مادرید با ایرلاین اتریش


پرواز به مادرید اسپانیا با ایرلاین اتریش و مدت زمان تقریبی پرواز 10 ساعت و 05 دقیقه و مسیری پروازی آن فرودگاه وین اتریش ، فرودگاه مونیخ آلمان ، فرودگاه مادرید اسپانیا می باشد.


بلیط مادرید با ایرلاین ایرفلوت


پرواز به مادرید اسپانیا با ایرلاین ایرفلوت و مدت زمان تقریبی پرواز 19 ساعت و 20 دقیقه و مسیری پروازی آن فرودگاه مسکو روسیه ، فرودگاه مادرید اسپانیا می باشد.


 


 

جهت رزرو هتل در مادرید با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

اماکن تاریخی مادرید

میدان د سانتا آنا

میدان د سانتا آنا

برای آشنایی با جاذبه های تاریخی شهر مادرید از جمله میدان سانتا آنا کلیک کنید

مراکز تفریحی مادرید

پارک بوئن رتیرو

پارک بوئن رتیرو

بهترین ورودی پارک رتیرو، در شمالی آن است. در این ورودی، دریاچه مصنوعی بزرگی وجود دارد که بسیار زیباست