راهنمای خرید در اسپانیا

راهنمای خرید:

سالامانکا:

سالامانکا معروفترین و مهمترین مرکز خرید در اسپانیاست . اکثر برندهای معروف دنیا در این نقطه از شهر دارای غرفه هستند. اگر چه قیمتها با توجه به اصل بودن محصولات بالاست ولی در زمانهای حراجی میتوانید به خرید اجناس با کیفیت و با قیمت منطقی امیدوار باشید.

کوئکا:

اگر به دنبال کفش های اورجینال از برنده های معتبر هستید محله کوئکا بهترین محل برای شماست . بهترین کفشهای چرم اسپانیا را میتوانید در محله کوئکا پیدا کنید . قیمتها نیز بسته به برندشان متفاوتند . هرچند نسبت به تمام شهرهای دیگر اروپا این قیمتها بسیار منطقی ترند.

بارسلون – اسپانیا

این شهر اگر چه به ارزانی گذشته نیست اما هنوز یک مرکز شورانگیز و مهیج برای خرید لباس می باشد.مدهای خیابانی  طراحان جوان و فروشگاههای زنجیره ای مراکز خریدی هستند که چشم هر بیننده ای را خیره می کند.در این شهر انواع فروشگاههای مارک دار و معتبر مانند Zara و  MNGشعبه دارند اما فروشگاههای ارزان قیمت و تابلو حراج خورده نیز بسار است.

فروشگاههای زنجیره ای محلی که شامل لباسهای ارزان قیمت می باشد بسیار است.همه چیز در مناطق کاتالونیا (Pla ça Catalunya area ) و یا منطقه Portal d'Angel and Carrer de Pelai قابل تهیه است.

اگر هم مراکز خرید بیشتری می خواهید سری به مناطق L'Illa on El Diagonal or the outlet mall at Laroca Village بزنید که 40دقیقه تا بارسلون فاصله دارد.

قیمت ها:

در تابستان فروشنده ها تا 70%تخفیف می دهند. لباسهای تی شرتی از 10 تا 30 یورو.

مرکز خرید ال کورت اینگلز بارسلونا:

ال کورت آنگلز (El Corte Ingles) شاید ظاهرش بیشتر به یک مدرسه بزرگ قدیمی بخورد تا یک مجمتع بزرگ تجاری اما اینجا مهمترین مرکز خرید شهر بارسلون است . شما در ال کورت هرآنچه که بخواهید می یابید ، از لباس و کفش زنانه تا لوازم دیجیتال و حتی اسباب بازی.

مرکز خرید ای بی سی مادرید

مرکز خرید ال کورت اینگلز مادرید

مرکز خرید لی لا دیاگونال بارسلونا

مرکز خرید پلازا نورته ۲ مادرید

مرکز خرید ماری مگنوم بارسلونا

مرکز خرید زانادو مادرید


نظر شما چیست؟

نظر شما درباره راهنمای خرید در اسپانیا چیست؟

جهت رزرو هتل در اسپانیا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵