راهنمای خرید در مادرید

در این بخش شمارو با چندتا از مراکز خرید مهم مادرید آشنا میکنیم.

مرکز خرید ال کورت مادرید
این مرکز خرید بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در اسپانیا است. در فروشگاه های بزرگ آن می توان تقریبا هر چیزی را پیدا کنید. ال کورت دارای بسیاری از شعب  در سراسر مادرید میباشد. در تمام فروشگاه ها کیفیت و خدمات عالی است ، هر چند ممکن است قیمتها  بالاتر از سایر فروشگاه ها باشد. 
همراه با فروشگاههای زیاد، آژانس های مسافرتی، سالن آرایشگاه، املاک و مستغلات و سازمان بیمه. در این مجموعه فعالیت دارند. هر یک از ساختمان ها نیز دارای تخصص در یک محصول خاص مانند مد، ورزش، موسیقی، و غیره میباشند.

مرکز خرید دریم پالاس مادرید

مرکز خرید دریم پالاس مادریداین جا یک مجموعه است که برای اوقات فراغت شما برنامه هایی را در نظر گرفته است. یکی از بهترین زمین های اسکیت روی یخ در تمام اروپا را در این مرکز خرید میتوانید پیدا کنید. در حین خرید میتوانید سینما بروید،از رستوران ها استفاده کنید و همچنین از یک استخر سرپوشیده، سالن تربیت بدنی و بازی بولینگ استفاده کنید.سالن هاکی روی یخ هزار و هشتصد متر مربع مساحت دارد که میتواند برای بسایری از گردشگران قابل توجه باشد.

مرکز خرید پرینسیپ مادرید

مرکز خرید پرینسیپ مادریدرفتن به خرید در اینجا مانند رفتن به قرن 19 است. ایستگاه راه آهن باستانی پرنسیپ دوباره بازسازی شد و تبدیل به یک مرکز خرید با شکوه شد. ساختار اصلی این ایستگاه تاریحی حفظ شده است است. امروز این ایستگاه قدیمی به فروشگاه ها، رستوران ها، سالن های نمایش فیلم همراه با قطارهای محلی و مترو تغییر یافته است. این مرکزدرموقعیت بسیار خوبی قرار دارد،و حدودا 100 متر از کاخ سلطنتی "آلمودنا" فاصله دارد. اگر از باغ سلطنتی تا پوئرتا دل سل را پیاده طی کنید به این مرکز خواهید رسید.

مرکز خرید پلازا نورته مادرید

مرکز خرید پلازا نورته مادریداین مرکز خرید بسیارزیبا و خیره کنندهتوسط چپمن تیلورهمکاران شرکت های معماری لندن، همان طراح فرودگاه هیترو، طراحی شده است. این مرکز خرید بیشتر از 200 فروشگاه، 25 رستوران ، کافه ها و سینما را ارائه می دهد. جذابیت بیشتر این بازار به دلیل گنبد 35 متری آن است. این مرکز با چراغ ونیزی سبک، لوستر بزرگ، سنگ مرمر، ستون ها، راه پله ها و بالکن تزئین شده است.مرکز خرید پلازا نورته مثال بسیار خوبی از ترکیب عناصر قرون گذشته با فن آوری قرن بیست و یک برای راحتی و لذت بردن از بازدید کنندگان است.

مرکز خرید زانادو مادرید

مرکز خرید زانادو مادریداینجا یکی از بزرگترین مراکز خرید در مادرید است. سینما، رستوران ها و بیش از دویست و پنجاه فروشگاه در طول سال در این مرکز خرید فعالیت دارند. ادعای اصلی این مرکز خرید، بزرگترین پیست اسکی داخل سالن در اروپا است. این پیست مساحتی در حدود بیست و چهار هزار متر مساحت دارد و دو پیست را برای علاقمندان ارائه میدهد، یکی برای مبتدیان و دیگری برای حرفه ای ها.دامنه های اسکی در طول سال باز هستند ومی توان از کافه ها و رستوران واقع در بالای پارک آن را تماشا کرد. یک پارک تفریحی کوچک، بازی…

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره راهنمای خرید در مادرید چیست؟


جهت رزرو هتل در مادرید با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵