راهنمای خرید در لیماسول

مراکز خرید در لیماسول طیف گسترده‌ای را از مراکز فوق مدرن تا بازارهای سنتی و دست‌ساز شامل می‌شوند. خیابان شلوغ Andrews در شهر قدیمی که چندان از اقامتگاه‌های ساحلی هم دور نیست، با ساختمان‌های قدیمی و تراس‌های مشرف به خیابان سفر شما را جالب‌تر می‌کند؛ مغازه‌های کوچک زیادی در زیر این ساختمان‌ها در این خیابان باریک برای جلب توجه در کنار هم رقابت می‌کنند. یکی دیگر از خیابان‌های مهم شهر، خیابان ماکاریوس سوم Makarios III است که در آن بوتیک‌ها و نمایشگاه‌های معتبر در کنار مغازه‌های کوچک در انواع مختلف قرار گرفته‌اند.

مای مال My Mall

این مرکز خرید در یک منطقه گسترده به مساحت 204 هزار مترمربع در شهر لیماسول ساخته شده است که بزرگترین خرده‌فروشی در قبرس نیز محسوب می‌شود. این پاساژ با 150 مغازه جذاب و محبوب خرده‌فروشی، 17 رستوران و کافی شاپ و یک پیست سرپوشیده برای اسکی روی یخ یک مرکز خرید کامل است.

مناطق اصلی خرید

مناطق اصلی خرید در لیماسول شامل خیابان ماکاریوس سوم Makarios III، خیابان Anexartisias و خیابان Agiou Andreou است. طیف گسترده‌ای از مراکز فوق مدرن تا بازارهای سنتی بهشت خرید را در لیماسول ایجاد کرده است. گردشگران می‌توانند انواع لباس، کفش، لوازم چرمی و مغازه‌های فروش جواهرآلات فوق العاده را که در سرتاسر شهر پراکنده شده‌اند را پیدا کنند. دپارتمان استور دبنهامز Debenhams دو شعبه در لیماسول دارد که یکی در کنار دریا و دیگری در مرکز شهر واقع شده است. دو شعبه فروشگاه‌ مارکس اند اسپنسر Marks & Spencer نیز در مرکز شهر و My Mall قرار گرفته‌اند. برای بچه‌ها نیز فروشگاه اسباب‌بازی Jumbo وجود دارد.

بازار

بازار مرکزی لیماسول که وابسته به شهرداری است، یک ساختمان سنگی وسیع متشکل از سالن‌های بزرگ و 3000 مترمربع فضاییست که به مغازه‌ها اختصاص داده شده است و در شهر قدیمی واقع گردیده است. این بازار در سال 1917 ساخته شده، اما شکل کنونی آن از سال 1947 صورت گرفته است.

تفریحات شبانه در لیماسول

در طول تاریخ، لیماسول به عنوان یک شهر تفریحی و سرگرم‌کننده شناخته می‌شده است. این شهر برای مهمان‌نوازی مردمانش، جاذبه‌هایباستان‌شناسی‌،قلعه‌های قرون وسطایی، شهرت سرگرمی‌هایش، هتل‌های درجه یک، فروشگاه‌های طراحان و بهترین تفریحات شبانه در جزیره شناخته شده است و مقصد مناسبی برای گذراندن تعطیلات است.

برای لذت بردن از تفریحات شبانه در لیماسول انتخاب‌های زیادی وجود دارد. پرحرارت‌ترین باشگاه‌های تابستانی فضای باز و کافه بارهای ساحلی که مستقیما در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته‌اند و در آنها با میزبانی دی‌جی‌های بین المللی و هنرمندان، برنامه‌های زنده، شو لباس و مهمانی ها اجرا می‌گردد و افراد به‌روز و فشن از آنها بازدید می‌کنند.

در لیماسول رستوران‌ها، بارها و میخانه‌های زیادی وجود دارد که مخلوطی از غذاهای سنتی قبرس و شرق مدرن را ارائه می‌دهند.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره راهنمای خرید در لیماسول چیست؟


جهت رزرو هتل در لیماسول با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵