رفت و آمد در لیماسول

گشت و گذار در لیماسول

گشت و گذار در اطراف لیماسول نسبتا آسان است چرا که این شهر کوچک فقط از چهار جاده اصلی تشکیل شده است که به موازات یکدیگر از غرب به شرق کشیده شده‌اند. رفتن به اطراف شهر بوسیله ماشین‌های کرایه‌ای امکانپذیر است اما توصیه ما به گردشگران استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی است. شرکت واحد اتوبوسرانی EAL، Peal Troodos، Digenis Caves و تاکسی‌های سریع السیر Akis حمل و نقل‌تان را به مقصد موردنظر شما بر عهده می‌گیرند.

سیستم اتوبوسرانی

لیماسول در مرکز شهرها و شهرستان‌های دیگر قرار گرفته است و فاصله کمی تا آنها دارد. به گردشگران توصیه می‌شود از اتوبوس‌های بین شهری برای بازدید از شهرهای بزرگ، اتوبوس‌های روستایی برای دیدن روستاهای اطراف و اتوبوس‌های شهری برای بازدید از مناطق توریستی و شهرها استفاده کنند. اتوبوس‌ها اغلب در طول روز در مسیرهای طولانی کار می‌کنند و در تابستان تا اواخر شب نیز سرویس می‌دهند. گردشگران بین المللی نیز می‌توانند از خدمات اتوبوس‌های زمانبندی شده در فرودگاه لارناکا استفاده کنند که ترتیب انتقال گردشگران را به نقاط مختلف می‌دهند.

تاکسیرانی

پیدا کردن یک تاکسی در لیماسول نسبتا آسان است چون آنها در مناطق توریستی، هتل‌ها و فرودگاه‌ها به صورت گسترده وجود دارند. این تاکسی‌ها در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 06:00 تا 18:00 و روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 07:00 تا 17:00 هر نیم ساعت یکبار با نرخ ثابت حرکت می‌کنند. اگر شما دوست دارید به این شیوه سفر کنید، امکان کرایه خودروهای سواری بزرگ نیز وجود دارد.

کرایه اتومبیل

در گذشته، راندن یک ماشین در لیماسول و اطراف آن، بخصوص در مناطق توریستی و شهر قدیمی کاری بیهوده و خسته‌کننده بود. با اینحال با افتتاح پل‌های بزرگراه ترافیک به میزان حداقل خود رسید و امکان مناسبی برای گردشگران بوجود آمد.

رانندگی در لیماسول شبیه انگلستان است و راننده از سمت چپ جاده حرکت می‌کنند. باتوجه به بودجه‌تان و نیازهای خانواده خود زمان لازم را برای انتخاب ماشین مناسب بگذارید و تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید از راحتی یک ماشین با سیستم تهویه هوا لذت ببرید یا می‌خواهید با اجاره یک ماشین با سقف تاشو یا جداشونده هوای تازه را استشمام کنید.

کرایه اتومبیل در لیماسول به غیر از منافع اقتصادی، مزایای خاص خود را نیز به همراه دارد. شما آزاد هستید که به راحتی به کشف منطقه‌ای که در آن قرار دارید، بپردازید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه کرایه اتومبیل در لیماسول مراجعه کنید.

دوچرخه‌سواری

لیماسول به دلیل دارا بودن مسیرهای طبیعی فوق العاده مکانی مناسب برای دوچرخه‌سواری و اکتشاف شهر و فضاهای داخلی آن است. دوچرخه را می‌توانید با نرخ‌ اسمی از آژانس‌های کرایه دوچرخه و یا استراحتگاه‌های ساحلی اجاره کنید.

 

 

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره رفت و آمد در لیماسول چیست؟


جهت رزرو هتل در لیماسول با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵