آب و هوای پوکت

پوکت دارای آب و هوای گرمسیری موسمی است. این منطقه در تمام طول سال گرم است اما در دوره از سال یعنی آوریل تا مه و سپتامبر تا اکتبر گرم‌ترین زمان خود را از سر می‌گذراند. از سپتامبر تا اکتبر باتوجه به وزش باد و باران موسمی از جنوب غربی رطوبت نیز در هوا وجود دارد.

پوکت از قرارگیری در یک منطقه معتدل برکت پیدا کرده است. حتی اگر گاهی طوفان و بادهای شدید گرمسیری باعث خرابی‌هایی در هنگ کنگ و فیلیپین شود، پوکت از آب و هوای معتدل خود لذت خواهد برد و هنگامیکه بارندگی‌های سنگین در سپتامبر و اکتبر ممکن بعضی چیزها را مختل کند، بسیار بعید است که این جزیره چندین روز متوالی زیر بارانِ سنگین باشد.

نظر شما چیست؟


جاذبه های طبیعی پوکت

خلیج فانگ نگا

خلیج فانگ نگا با چشم‌انداز زیبایش محل مناسب و آرامی برای لذت بردن از سفر است که البته خلیج فانگ نگا یکی از مقصدهای سفر با قایق آن هم در شمالی ترین قسمت پوکت است.

جزیره جیمز باند

جیمز باند تحت حفاظت پارک ملی پوکت است.بهترین موقعیت برای دیدن این صخره ها از داخل قایق است که صخره هایی خواهید دید که درون آنها غارهای کوچکی تشکیل شده اند.

جزیره فی فی

مجمع الجزایر بسیار زیبا و دست نخورده ی فی فی توسعه خود را به افراد بومی مدیون است.این 6 جزیره بسیار زیبا بوده و آرامشی تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد.

دماغه پرومتپ

در دماغه پرومتپ میتوانید زیباترین غروب شهر پوکت را تجربه کنید.برای علاقه مندان به غذا هم یک رستوران با منظره زیبا در نظر گرفته شده است.

چشم‌انداز کارن

ساحل زیبای کارن دومین ساحل شهر پوکت محسوب میشود.منظره طبیعی که توسط صخره ها ایجاد شده با احساسات شما بازی میکند.

کوه پانی

کوه پانیی جزیره ای است که بیشتر آن بوسیله صخره‌های سنگ بزرگ پوشیده شده است.صدها کلبه، خانه یا رستوران به وسیله پایه‌های چوبی در قسمت کم عمق دریا ساخته شده‌اند

جهت رزرو هتل در پوکت با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

اطلاعات کشور تایلند

پرچم تایلند
پایتخت تایلند
نام انگلیسی تایلند
Thailand
مساحت تایلند
513,120 کیلومتر مربع
جمعیت تایلند
65,104,000 نفر
کد تلفن تایلند
  • 0066
واحد پول تایلند
  • بات   (THB)
زبان رایج در تایلند
  • تای
کشورهای هم مرز تایلند

جهت رزرو هتل در تایلند با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵