موزه پرگامون , آلمان

موزه پرگامون

موزه پرگامون توسط "آلفرد مسل" طراحی و ساخت و ساز آن توسط "لودویک هافمن" نظارت شد و بیست سال از سال 1910 تا 1930 به طول انجامید.

ساختمان کوچک دیگری از سالهای قبل در همان سایت بود. که حفاری های مهمی توسط موزه برلین مانند پانل کتیبه و محراب پرگامون در آن انجام شد و از سال 1878 تا 1886 به طول انجامید.اما با توجه به ساختار ناپایدار آن دیری نپایید که تخریب شد.

موزه پرگامون جدید و بزرگتر به عنوان یک مجموعه سه جناحه ساخته شده است. این موزه در حال حاضر خانه سه مجموعه the Antikensammlung، Vorderasiatisches Museum, و  the Museum für Islamische Kunst.

موزه خاور نزدیک و موزه خز که بازسازی چشمگیر سازه های عظیم باستان شناسی – محراب پرگامون، بازار دروازه ملیت ، دروازه ایشتار و صفوف راه از بابل و نمای MSHATTA است؛ به دلیل وجود اینها موزه پرگامون پربازدید ترین موزه در سراسر آلمان است .

از سال 2013 موزه پرگامون تحت بازسازی ابداعی معماری UNGERS، به عنوان بخشی از پروژه جامع MUSEUMSINSEL  قرار دارد. در طول مرحله کنونی بازسازی ، سالن محراب پرگامون از 29 سپتامبر سال 2014 بسته است و تا سال 2019 نیز به روی عموم بسته میماند. جناح شمالی و سالن معماری نیز تحت تاثیر آن هستند.

جناح جنوبی موزه پرگامون شامل دروازه بازار ملیت ،  دروازه ایشتار و صفوف راه از بابل و موزه هنرهای اسلامی است که در این زمان به روی عموم باز خواهد بود.

با توجه به ساخت و ساز در موزه پرگامون اشیا مختلفی جابه جا شده و از دید خارج می شوند. که برای هرگونه ناهماهنگی عذر میطلبیم.

 

چگونه به موزه پرگامون برویم؟

آدرس موزه پرگامون

Bodestraße 1-3, 10178 Berlin, Germany برلین, آلمان

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره موزه پرگامون چیست؟

جهت رزرو هتل در برلین با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵