رفت و آمد در لارناکا

اجاره خودرو:

بسته به اینکه می‌خواهید چه مسافتی را در لارناکا و اطرافش طی کنید، می‌توانید نسبت به اجاره ماشین که کاری راحت است، اقدام کنید. البته هزینه اجاره ممکن است گران باشد که بسته به الویت و بودجه‌تان، می‌توانید به کرایه ماشین نیز فکر کنید. نکته قابل توجه اینکه، حتما اطمینان کسب کنید که مبلغ پرداختی هم برای اجاره ماشین و هم برای بیمه آن باشد.

تاکسی:

تاکسی‌های زیادی در فرودگاه لارناکا هستند که به صورت مستقیم می‌توانند شما را از فرودگاه به مرکز شهر و یا سایر مسیرها و گشتن در اطراف لارناکا جابه جا کنند. استفاده از ماشین‌های خوب و جادار برای تاکسی ها، یکی از مزیت‌های این نوع حمل و نقل نسبت به سایر وسایل حمل و نقل است و دیگر نیازی به ایستادن در ایستگاه های اتوبوس و یا اجاره کردن گرانقیمت ماشین نیست.

حمل و نقل عمومی

اگرچه هیچ قطاری در جزیره قبرس وجود ندارد. اما سیستم اتوبوسرانی در قبرس و شهرهای آن همانند لارناکا وجود دارد. سیستم حمل و نقل عمومی در قبرس، محدودیت هایی دارد اما در شهر لارناکا که جزو شهرهای مدرن محسوب می‌شود، سیستم حمل و نقل عمومی از وضعیت بهتری برخوردار است. چنانچه می‌خواهید به یک مقصدی بروید و برگردید و یا می‌خواهید از شهری به شهرهای مهم قبرس بروید، می‌توانید از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده کنید که این نوع از سفر کردن، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. در نزدیکی برخی از هتل‌ها مینی‌بوس هایی نیز هستند که نسبت به جابه جا کردن مسافران اقدام می‌کنند. به طورکلی هزینه استفاده از حمل و نقل عمومی ارزان است اما در صورتی که برای رفتن به جایی عجله داشته باشید، باید بگوییم استفاده از آن برای شما مناسب نخواهد بود.

پیاده روی:

اگر نمی‌خواهید پول اضافی برای جابه‌جایی‌تان از یک مبدا به مقصد بپردازید و اگر دوست داشته باشید همه چیز را اکتشاف کنید، باید بگوییم پیاده روی گزینه ایده ال و نمایان برای شماست. در واقع بهترین گزینه برای کسانی که دوست دارند همه جا را با نکات و ظرایف خاص خود ببینند و البته خیلی هم از گرما فرار نمی‌کنند، پیاده روی است.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره رفت و آمد در لارناکا چیست؟


جهت رزرو هتل در لارناکا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵