مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی , مالزی

مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی

مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی Suria KLCC Shopping Mall

در پایین برج دوقلو پتروناس Petronas Twin Towers ، مرکز خرید 6 طبقه ای به نام سوریا Suria قرار گرفته است که در سال 1999 به صورت رسمی بازگشایی شده است. جدا از اینکه این مرکز خرید بسیار لوکس منشا و صادرکننده مد و زیبایی در مالزی است، قرار گیری آن در برج های دوقلو پتروناس Petronas Twin Towers ، آکواریوم کی‌ال‌سی‌سی Aquaria KLCC و تونل معروف آن باعث جذب گردشگران بیشتر و تبدیل شدن آن به یک نماد در کشور مالزی شده است. علاوه بر موارد ذکر شده، خانه ارکستر مالزی Dewan Filharmonik Orkestra (اولین خانه ارکستر در مالزی) نیز در مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی Suria KLCC Shopping Mall واقع شده است، که این نشانه دیگری برای مهم بودن مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی Suria KLCC Shopping Mall است. نکته مهم دیگر در معروف شدن این مرکز خرید دسترسی راحت به آن است.

معماری و طراحی داخلی مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی Suria KLCC Shopping Mall ، همانند مراکز خرید اروپایی است. اختصاص فضای سبز در داخل و بیرون از مرکز خرید، استفاده از الگوهای هندسی خاص برای دیزاین طبقات با سنگ مرمر سفید و استفاده بسیار زیاد از پنجره های شیشه ای برای جذب هرچه بیشتر نور آفتاب در بیشتر ساعات از ویژگی های این مرکز خرید مدرن و شیک مالزی است. البته در بعضی از طبقات و یا مغازه‌ها می‌توانید سقف های بلند به همراه قوس های مدل دار با ستونهایی مرمری را ببینید که زیبایی خاصی به این طبقات بخشیده شده است.

برندهای لوکس همانند کلوین کلین Calvin Klein ، کریستین دیور Christian Dior ، رالف لورن Ralph Lauren را در طبقات اولیه مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی Suria KLCC Shopping Mall خواهید دید. تعداد برندهای مطرح بین المللی و ملی در اینجا  320 عدد است. بانک های مختلف، رستوران های محلی و بین المللی، فست و فود و کافه-بار های متنوع، سوپرمارکت های بزرگ، طبقه مخصوص به فروش وسایل و پوشاک برای نوجوانان و ... از امکانات دیگر این مرکز خرید برای خریداران است. 12 پرده نمایش فیلم های سینمایی نیز در مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی Suria KLCC Shopping Mall تعبیه شده است که امکانات این سالن های نمایش، در نوع خودش بسیار خوب و جالب است. برای رفتن به آکواریوم کی‌ال‌سی‌سی Aquaria KLCC و هتل تریدِرز Traders Hotel می‌توانید از راهرویی که در داخل مرکز خرید سوریا است استفاده کنید و به اینجاها بروید.  

ساعات کاری مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی Suria KLCC Shopping Mall از 10 صبح تا 10 شب می باشد.

چگونه به مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی برویم؟

رسیدن به مرکز خرید سوریا کی‌ ال‌ سی‌ سی با تاکسی و مترو بسیار راحت است.البته با توجه به مکان و موقعیت هتل.با مترو کافی است خط 10 را سوار شده و در جلوی مرکز خرید مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی پیاد شوید.(ایستگاه کلانا جایا - kelana jaya)

آدرس مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی

241, Jalan P Ramlee, Kuala Lumpur City Centre, 50088 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia کوالالامپور, مالزی

ساعت کار مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی

ساعات کاری مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی Suria KLCC Shopping Mall از 10 صبح تا 10 شب می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید سوریا کی‌ال‌سی‌سی چیست؟

جهت رزرو هتل در کوالالامپور با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵