سونگی وانگ پلازا , مالزی

سونگی وانگ پلازا

سونگی وانگ پلازا Sungei Wang Plaza

سونگی وانگ Sungei Wang که در سال 1977 در 7 طبقه راه‌اندازی شده است، یکی از شناخته‌شده‌ترین مراکز خرید در کوالالامپور است. مردم محلی آنجا را محلی برای خرید ارزان می‌دانند درحالیکه از نظر خارجی‌ها این مرکز خرید در یک مکان مناسب در مثلث طلایی کوالالامپور قرار گرفته است.

در فضایی به مساحت 111 هزار مترمربع فروشگاه‌های مختلفی زیر یک سقف جمع‌آوری شده‌اند. در طبقه زیر همکف فضای بزرگی وجود دارد که گاهی به مناسبت‌های مختلف اجراهای زنده در آن برگزار می‌شود. در اطراف این فضای باز تعدادی بوتیک لباس وجود دارد که اکثرا برندهای محلی هستند و مشتریانشان را جوانان و طرفداران مد و فشن تشکیل می‌دهند. علاوه براین فروشگاه‌هایی نیز در زمینه فروش کامپیوتر و تلفن همراه و لوازم جانبی آنها مانند شارژر، قاب و باتری نیز فعالیت دارند.

مرکز تجاری سونگی وانگ Sungei Wang از طریق خیابان فیستا Fiesta به بلوار اصلی وصل می‌شود که در آن یک پیاده رو جدید ساخته شده که مجموعه ای از رستوران‌های ایتالیایی، آمریکایی، چینی، آفریقای جنوبی و آسیایی در آن فعالیت دارند. البته همانند دیگر فشن مال‌ها در اینجا هم چندین فست فود در داخل مجتمع وجود دارد؛ یک شعبه از کی اف سی KFC به علاوه فست فود مک دونالدز MacDonald’s فضای زیادی را به خود اختصاص داده‌اند. علاوه بر اینها در طبقه اول یک کیوسک نیز به برند پرطرفدار Amos اختصاص داده شده تا کسانی که اهل شیرینی‌جات هستند به سراغش بروند.

مرکز خرید سونگی وانگ Sungei Wang به مرکز خرید بوکیت بینتانگ Bukit Bintang Plaza متصل است. این دو مرکز به نحوی در هم فرورفته‌اند که اکثر بازدیدکنندگان نیز می‌دانند پس از خروج از سونگی وانگ Sungei Wang درحال ورود به بی بی پلازا BB Plaza هستند. البته شما می‌توانید از طریق خیابان بوکیت بینتانگ از ورودی اصلی بی بی پلازا وارد این پاساژ شوید، درغیر اینصورت برای ورود به آن باید کل مرکز تجاری سونگی وانگ Sungei Wang را بپیمایید.

اگر شما در مرکز شهر قرار دارید، به راحتی با کمی پیاده‌روی می‌توانید به این مرکز برسید چراکه سونگی وانگ Sungei Wang در یک نقطه ایده‌آل در قلب کوالالامپور قرار گرفته است. قطارهای سریع السیر شهری LRT نیز در بوکیت بینتانگ ایستگاه دارند که دقیقا در مقابل سونگی وانگ قرار دارد و شما می‌توانید پس از پیاده شدن از قطار وارد طبقه اول این مرکز تجاری شوید.

ساعات کاریسونگی وانگ پلازا Sungei Wang Plaza: هر روز از ساعت 10:00 صبح تا 10:00 شب

چگونه به سونگی وانگ پلازا برویم؟

گر شما در مرکز شهر قرار دارید، به راحتی با کمی پیاده‌روی می‌توانید به این مرکز برسید چراکه سونگی وانگ Sungei Wang در یک نقطه ایده‌آل در قلب کوالالامپور قرار گرفته است. قطارهای سریع السیر شهری LRT نیز در بوکیت بینتانگ ایستگاه دارند که دقیقا در مقابل سونگی وانگ قرار دارد و شما می‌توانید پس از پیاده شدن از قطار وارد طبقه اول این مرکز تجاری شوید

آدرس سونگی وانگ پلازا

Sungei Wang Plaza, Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia کوالالامپور, مالزی

ساعت کار سونگی وانگ پلازا

ساعات کاریسونگی وانگ پلازا Sungei Wang Plaza: هر روز از ساعت 10:00 صبح تا 10:00 شب است.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره سونگی وانگ پلازا چیست؟

جهت رزرو هتل در کوالالامپور با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵