گالری استارهیل , مالزی

گالری استارهیل

گالری استارهیل  Starhill Gallery

اسم قبلی گالری استارهیل، مرکز خرید استارهیل Starhill Plaza بوده است. علت اضافه شدن گالری Gallery به نام این مرکز خرید، به دلیل سالن نمایشی است که در آن به نمایش جدیدترین ساعت های دنیا پرداخته می شود. گالری استارهیلStarhill Gallery در انتهای خیابان معروف بینتانگ  Bintang Walk ساخته شده است، که شعبه هایی از برندهای لوکس در اینجا فعالیت دارند. طبقات گالری استارهیل همگی سنگفرش شده با مرمر سفید است و در آن مجسمه و سایر اِلمان هایی که نشانی از لوکس بودن دارند در این مرکز خرید قرار گرفته اند. مالکیت گالری استارهیلStarhill Gallery برعهده گروه وای‌تی‌ال YTL Group است. این گروه مالکیت مرکز خرید لات 10 Lot10 را نیز برعهده دارد. مرکز خرید لات 10 Lot10 در فاصله زمانی 5 دقیقه ای از گالری استارهیل قرار گرفته است.

تعداد طبقات گالری استارهیل 7 عدد می باشد. و در آن انواع برندهای مطرح داخلی و خارجی در کنار هم مشغول به فعالیت هستند. بعضی از برندها عبارتند از : دبنهامز DEBENHAMS ، دیور DIOR ، ولنتینوVALENTINO، لویس ویتونLOUIS VUITTON، کنزو KENZO

علاوه بر این برندها، چندین برند مطرح در زمینه طراحی و ساخت جواهرآلات و ساعت نیز در این مرکز خرید وجود دارند که عبارتند از : دیوی‌داف Davidoff، رادو  Rado، کُرلُف Korloff، میسونیM Missoni و ...

از امکانات رفاهی این مرکز خرید می‌توان به 93 اتاق مخصوص آبگرم، اسپا و تندرستی، زیبایی، رفلکسولوژی، مو و سلامتی آن، ماساژ صورت، سلامت ناخن و ... اشاره کرد.

اگر در هتل‌های جی‌دبلیو ماریوت  JW Marriott Hotel  و یا ریتزکارلتون Ritz-Carlton Hotel اقامت دارید می‌توانید به راحتی وارد گالری استارهیلStarhill Gallery شوید، چرا که این هتل‌ها دارای راهروی اتصالی به گالری هستند.

سال ساخت گالری استارهیلStarhill Gallery به 1996 بازمی‌گردد، در سالهای 2005 و 2010 نوسازی برروی این گالری انجام شده است. نوسازی که در سال 2010 آغاز و در سال 2011 پایان یافت، مساحت گالری و نمای بیرونی آن تغییرات بسیار چشم گیری داشته است و هم اکنون به یکی از بهترین مراکز خرید مخصوص طلا - جواهر و ساعت تبدیل شده است. وسعت گالری استارهیل 23،225 مترمربع می‌باشد.

به شما توصیه می‌کنیم بعد از بازدید از گالری استارهیل و انجام خریدهایتان، سری به مراکز خرید پاویلیون کی‌ال Pavilion KL و فارنهایت 88 Fahrenheit 88 که در نزدیکی گالری استارهیلStarhill Gallery است بزنید. ایستگاه منوریل بوکیت بینتانگ Bukit Bintang monorail station در فاصله 5 دقیقه ای و در کنار مرکز خرید لات10  Lot10 قرار گرفته است.

ساعت کاری گالری استارهیلStarhill Gallery هرروزه از 10 صبح تا 10 شب میباشد.

چگونه به گالری استارهیل برویم؟

از خط منوریل کی ال kl استفاده کنید.

آدرس گالری استارهیل

Jalan Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Selangor, Malaysia کوالالامپور, مالزی

ساعت کار گالری استارهیل

ساعت کاری گالری استارهیلStarhill Gallery هر روزه از 10 صبح تا 10 شب میباشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره گالری استارهیل چیست؟

جهت رزرو هتل در کوالالامپور با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵