مرکز خرید میدولی , مالزی

مرکز خرید میدولی

مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall

 مرکز خرید میدولی در میان مردم محلی کوالالامپور  Kuala Lumpur و پتالینگ جایا Petaling Jaya به شدت محبوب است . این مرکز خرید در میانه راه کوالالامپور و پتالینگ جایا ساخته شده است و مساحت این مرکز خرید 418،000 متر مربع است. در کنار مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall ، دو هتل معروف ( 646 اتاق در هتل  Cititel Midvalley و 390 اتاق در هتل Boulevard Hotel) و 30 شرکت مهم تجاری قرار گرفته است که همگی در یک مجموعه درکنارهم هستند. مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall برنده جایزه بهترین مرکز خرید در سال 2000 از نگاه گردشگران و بهترین مرکز خرده‌فروشی در مالزی در سال 2001 از طرف FIABCI Malaysia شده است. بازگشایی رسمی مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall در نوامبر 1999 بوده است و درحال حاضر میزبان 430 برند داخلی و خارجی است. از برندهای مطرحی که در مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall است میتوان به موارد زیر اشاره کرد: برشکا Bershka ، دیور Dior، گس Guess، منگو Mango ،تیمبرلند Timberland ، زارا Zara، ویکتوریا سکرتVictoria's Secret ، سواچ Swatch  و ... . در کنار آنها برندهای مطرح پوشاک خانم ها و آقایان و برندهای مطرح در زمینه طراحی و ساخت جواهرالات نظیر G&O Jewellery و Riocca Jewellery نیز وجود دارند.

تعداد طبقات مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall 5 عدد است. تعداد بانک ها، فست فودها، رستوران های محلی و بین المللی ، صرافی‌ها و کافه-بار ها در این مرکز خرید بسیار زیاد است.  همچنین یک مرکز دندانپزشکی به نام Pristine Dental Centre در اینجا وجود دارد که به دلیل استفاده از تکنولوژی های جدید، بیماران زیادی از سرتاسر دنیا همانند استرالیا، کانادا، روسیه، هلند و ... به اینجا مراجعه می‌کنند. در کنار این مرکز دندانپزشکی، کلینیک پزشکی نیز وجود دارد.

در این مرکز خرید در کنار اسامی رستوران ها و فست فودها، عبارت های Non Halal (غیرحلال) و یا Free Pork (عاری از گوشت خوک) را ملاحظه خواهید کرد که به این ترتیب تصمیم گیری برای انتخاب نوع غذا را برای شما راحت نموده است.

در طبقه دوم مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall ، طیف وسیعی از برندهای محلی مالزی را نیز خواهید دید. در طبقه پنجم نیز یک زمین بازی مخصوص بولینگ برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است. در همین طبقه یک سینمای چند بعدی قرار گرفته است که آخرین فیلم های روز دنیا در آن نمایش داده می شوند. نکته جالب توجه اینکه در مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall ، پارکینگ مخصوص رانندگان خانم نیز در نظر گرفته شده است.

سرویس رفت و برگشت رایگان از ایستگاه قطار سبک شهری بنگسار  Bangsar LRT Station به این مرکز خرید وجود دارد.

ساعت کاری مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall از 10 صبح تا 10 شب می باشد.

چگونه به مرکز خرید میدولی برویم؟

سرویس رفت و برگشت رایگان از ایستگاه قطار سبک شهری بنگسار Bangsar LRT Station به این مرکز خرید وجود دارد.

آدرس مرکز خرید میدولی

Mid Valley Megamall, 75, Lingkaran Syed Putra, Mid Valley City, 58000 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia کوالالامپور, مالزی

ساعت کار مرکز خرید میدولی

ساعت کاری مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall از 10 صبح تا 10 شب می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید میدولی چیست؟

جهت رزرو هتل در کوالالامپور با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵