مرکز خرید لویات پلازا , مالزی

مرکز خرید لویات پلازا

مرکز خرید لویات پلازا Low Yat Plaza Shopping Mall

 مرکز خرید لویات پلازا Low Yat Plaza Shopping Mall که به صورت اختصار LYP یا لویات Low Yat نیز نامیده می‌شود، یک مرکز تجاری شلوغ در شهر کوالالامپور است. این مرکز که به صورت تخصصی در زمینه کالاهای دیجیتال و الکترونیکی فعال است، درست در مقابل مرکز خرید محبوب برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square shopping mall قرار گرفته است. این پاساژ به عنوان یکی از بهترین و شناخته‌شده‌ترین مراکز فروش بازی و لوازم الکترونیکی است، که به 12 طبقه تقسیم شده است و در هر طبقه مغازه‌های به هم متصل دورتادور قرار گرفته‌اند.

در سال 2006، وزارت بازرگانی داخلی و امور مصرف‌کننده ها در کوالالامپور طی یک اقدام ضربتی حدود 27000 نرم‌افزار کامپیوتری و فیلم که کپی و غیراوریجینال بودند در لویات پلازا Low Yat Plaza و ام بی پلازا Imbi Plaza مصادره کردند. از آن پس این مرکز تجاری دیگر مانند گذشته بدنام نبوده و به یک مرکز قابل احترام و معتبر تبدیل شده است بطوریکه در حال حاضر به عنوان قطب اصلی دیجیتال و الکترونیک در شهر تبدیل شده است.

هر طبقه در این مجتمع به وسیله پله‌های برقی به  هم متصل شده‌اند و در هر طبقه تعدادی فروشگاه خرده‌فروشی قرار گرفته است که بعضی کوچک تر و برخی در فضای بزرگ‌تری فعالیت می‌کنند. برندهایی مانند توشیبا Toshiba، نوکیا Nokia، سل کام Celcom، سونی Sony، دیجی Digi، مایکروسافت Microsoft، دل Dell، ماکسیس Maxis، فوتوکِم Fotokem، اچ تی سی  HTC، سامسونگ Samsung ، نیکون Nikon، ایسر Acer و لنوو Lenovo تعدادی از فروشگاه‌هایی هستند که به صورت خرده‌فروشی در این مرکز تجاری مشغول به‌کار هستند.

رستوران‌های مختلفی در سرتاسر این مرکز دیجیتال وجود دارد. در طبقه زیرین پاساژ یک شعبه از کافی‌شاپ محبوب رد باکس Red Box نیز هست. اما در طبقات پایین‌تر فودکورت مجموعه با انواع غذاهای محلی، کره‌ای و ژاپنی میزبان بازدیدکنندگان و مشتریان است. در همین طبقه چندین فروشگاه صوتی و تصویری نیز فعالیت دارند.

ساعات کاری مرکز خرید لویات پلازا Low Yat Plaza Shopping Mall: هرروز از ساعت 10:00 صبح تا 22:00 شب

آدرس : پشت ساختمان آمودا Amoda ، در طرف دیگر خیابانی که مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square قرار گرفته‌است و در کنار بوکیت بینتانگ پلازا Bukit Bintang Plaza

چگونه به مرکز خرید لویات پلازا برویم؟

برای رسیدن به مرکز خرید لویات پلازا می توانید سوار مونوریل شده و در ایستگاه کی ال سنترال پیاده شوید.از پیاده روهای سرپوشیده کنار خیابان به مرکز خرید لویات پلازا بروید.

آدرس مرکز خرید لویات پلازا

آدرس : پشت ساختمان آمودا Amoda ، در طرف دیگر خیابانی که مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square قرار گرفته‌است و در کنار بوکیت بینتانگ پلازا Bukit Bintang Plaza کوالالامپور, مالزی

ساعت کار مرکز خرید لویات پلازا

ساعات کاری مرکز خرید لویات پلازا Low Yat Plaza Shopping Mall: هرروز از ساعت 10:00 صبح تا 22:00 شب

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید لویات پلازا چیست؟

جهت رزرو هتل در کوالالامپور با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵