مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر , مالزی

مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر

مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square Shopping Mall

یکی از بزرگترین مراکز خرید در دنیا و مالزی می باشد. مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square Shopping Mall خانه بیش از 1000برند مختلف است و شاید غیرقابل باور باشد که بگوییم ماهانه 2،5 میلیون نفر به اینجا می‌آیند و خرید انجام می‌دهند. در روزهای اعیاد و یا روزهای تعطیل اینجا به شدت شلوغ می‌باشد و اگر قصد دارید در آرامش خرید کنید، باید سعی کنید در طول هفته نسبت به مراجعه به این مرکز خرید اقدام کنید.

اگر علاقه به خرید کتاب دارید، می‌توانید به بزرگترین مرکز زنجیره ای فروش کتاب که در طبقات ابتدایی مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square Shopping Mall است، سربزنید، طیف وسیعی از کتاب ها در انتظار شما هستند. همچنین بیش از 100 مغازه در طبقات مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square Shopping Mall در حوزه آی‌تی مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به گردشگران هستند. در طبقه زیرین این مرکز خرید بزرگترین فروشگاه های اوت لت را خواهید دید که می‌توانید اجناسی با برندهای عالی و کیفیتی مثال زدنی و با قیمتی استثنایی را خریداری نمایید. کمی بالاتر یک سوپرمارکت بسیار بزرگ که حاوی موادغذایی متنوع و جدید است، قرار گرفته است.

رستوران های مختلف، فست فودهای بسیار زیاد در کنار کافی شاپ های متعدد همگی در فودکورت‌های مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square Shopping Mall گردهم آمده اند. اگر علاقه به خوردن سوشی دارید، حتما سری به رستوران سوشی کینگ Sushi King بزنید.

پارک برجایا تایمز اسکوئرBerjaya Times Square Theme Park

یک پارک منحصر به فرد و استثنایی به نام برجایا تایمز اسکوئر در دل مرکز خریدی با همین اسم قرار گرفته است. این پارک یکی از بزرگترین پارک های روبسته می باشد که نام قبلی آن Cosmo's World  بوده است. بلندترین ترن هوایی در این پارک قرار گرفته است که باسرعتی باورنکردنی البته کاملا امن، لحظات مفرحی را برای کودکان و نوجوانان ایجاد می‌کند. البته سایر وسایل بازی مثل بشقاب پرنده، تاپ و ... نیز در این پارک قرار گرفته است. یک سالن آی‌مکس با امکان نمایش فیلم ها در دوحالت 3D،  2D ، سالن بولینگ با 48 لاین مجزا و ... از دیگر امکانات این مجموعه می باشد.

در صورتی که تمایل به خرید اجناس مختلف دارید، یک روز کامل را برای بازدید از مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square Shopping Mall و سایر مراکز خرید نزدیک به آن؛ همانند آی‌ام‌بی‌آی پلازا Plaza IMBI ، پلازا لُیات Plaza Low Yat و سونگی وانگ Sungei Wang بگذارید.

ساعات کاری مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square Shopping Mall از10 صبح تا10 شب می باشد.

چگونه به مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر برویم؟

با مونوریل به ایستگاه imbi بروید و دقیقا رو به روی مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر پیاده شوید.

آدرس مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر

Jalan Imbi, 55100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia کوالالامپور, مالزی

ساعت کار مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر

ساعات کاری مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square Shopping Mall از10 صبح تا10 شب می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر چیست؟

جهت رزرو هتل در کوالالامپور با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵