پافوس اودئون , قبرس

پافوس اودئون

 

گذراندن تعطیلات در پافوس  با انجام کارهای شگفت انگیز و دیدن مکان‌های دیدنی مانند پافوس اودئون  همراه است. این بنا که متعلق به قرن دوم است، بطور کامل از بلوک‌های سنگ آهکی تراشیده شده ساخته شده است. اودئون  حدودا 1200 صندلی برای تماشاگران دارد.

در نزدیکی پافوس اودئون  شما می‌توانید بقایای آگورا روم را ببینید که در حقیقت یک نوع بازار باستانی بوده است. امروزه فقط همین جایگاه‌ها، بنیان اصلی و بخشی از ستون‌ها قابل مشاهده است. اینجا در زمان خود یک دادگاه بزرگ بوده است.شما همچنین می‌توانید باقیمانده‌های دیوارهای این شهر باستانی و خرابه‌های ساختمانی که مختص آسکِلِپیوس  خدای پزشکی در اساطیر یونان بوده است را ببینید.

در کنار اودئون  یک فانوس دریایی مدرن نیز وجود دارد و البته شما یک تپه سنگی را خواهید دید که گفته می‌شود از شهرهای آکروپلیس بوده است.

پافوس اودئون طی سال‌های 1973 و 1974 توسط بخش آثار باستانی قبرس کشف شد و درحال حاضر نه تنها یک جاذبه توریستی محسوب می‌شود بلکه برای اجراهای تئاتر و موسیقی نیز از آن استفاده می‌شود. پس از این حفاری تئاتر در اودئون مجددا برپا شد بصورتی که 12 ردیف صندلی در یک محوطه نیم‌دایره ای قرار گرفته‌اند.

هرساله جشنواره گروه‌های کُر در پافوس اودئون  برگزار می‌شود و شما می‌توانید تعدادی از بهترین اجراهای گروه‌های کرُ را در اینجا بشنوید. گروه‌های کُر از سراسر کشور قبرس و کشورهای دیگر برای اجرا به این محل شگفت‌انگیز می‌آیند. این رویداد هر سال در ماه ژوئن برگزار می‌گردد. جشنواره ریتم نور نیز که در پافوس اودئون اجرا می‌شود، در ماه‌های تابستان هر چهارشنبه در این محل پابرجاست.

چگونه به پافوس اودئون برویم؟

آدرس پافوس اودئون

Paphos, Cyprus پافوس, قبرس

ساعت کار پافوس اودئون

زمستانها:17:00-8:30 تابستانها:19:30-8:30

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره پافوس اودئون چیست؟

جهت رزرو هتل در پافوس با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵