راهنمای خرید در ارمنستان

ایروان دارای چندین مغازه فروش تولیدات مد روز است که توسط طراحان محلی طراحی شده‌اند. مغازه‌های فروش سوغات و صنایع دستی نیز در مراکز خرید و هتل‌ها در دسترس هستند. بازار دستفروشان Vernisaj فروشندگان زیادی را با انواع کالاها به خود جذب می‌کند و در بین گردشگران محبوب است. مراکز خرید به مراتب از دیگر جاها در این کشور محدودتر است هرچند که دیلیجان یک بازار گردشگری دارد که در آن شما می‌توانید صنایع دستی و آثار هنری ارمنی را بخرید.

ساعات خرید:

دوشنبه تا جمعه از ساعت 09:00 تا 17:00. مغازه‌ها در تابستان مدت زمان بیشتری باز هستند.

تفریحات شبانه در ارمنستان

ایروان هیچ کمبودی در زمینه باشگاه‌های شبانه و رستوران‌هایی که میزبان گروه‌های موسیقی از جاز تا راک هستند را ندارد. برخی از بزرگترین باشگاه‌های تکنو و ترنس تا صبح برنامه دارند و گاهی اوقات دی‌جی هایی از اروپا یا روسیه نیز دارند. همچنین در پایتخت ارمنستان در کنار جاده فرودگاه چندین کازینو ساخته شده است.

اپرا، تئاتر و باله نیز با استاندارهای بالا اجرا می‌شوند و دارای بلیط‌های ارزان قیمت هستند. موسیقی محلی که همه جا همراه با ساز نرمه‌نای (یک ساز چوبی با دو نی) است در رستوران‌های سنتی ارمنی یا مکان‌های دیگر گردشگری اجرا می‌شود. غالبا کنسرت‌هایی در فیلارمونیک، سالن موسیقی Chamber و خانه اپرا و باله در ایروان اجرا می‌شود.


نظر شما چیست؟

مراکز خرید ارمنستان

بازار ورنیساج

انواع هدایای ارزان‌قیمت و سوغاتی هم می‌توانید از این بازار تهیه کنید.

گیفت بوتیک

گیفت بوتیک از بهترین مراکز خرید جواهرات و طلا و نقره در ایروان می باشد. اگر قصد خرید جواهرات ارزان قیمت و با طراحی خاص را دارید، گیفت بوتیک یکی از بهترین گزینه هاست.

ایروان مال

ایروان مال بزرگترین مرکز تفریحی و خرید در ارمنستان می باشد. امکانات متنوع تفریحی و نمایندگی برندهای بزرگ، ایروان مال را به یکی از جاهای دیدنی ایروان تبدیل کرده است.

جهت رزرو هتل در ارمنستان با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

اطلاعات کشور ارمنستان

پرچم ارمنستان
پایتخت ارمنستان
نام انگلیسی ارمنستان
Armenia
مساحت ارمنستان
29,743 کیلومتر مربع
جمعیت ارمنستان
3,006,800 نفر
کد تلفن ارمنستان
  • 00374
واحد پول ارمنستان
  • درام ارمنستان   (AMD)
زبان رایج در ارمنستان
  • ارمنی
  • روسی
کشورهای هم مرز ارمنستان

جهت رزرو هتل در ارمنستان با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵