راهنمای خرید در ارمنستان

ایروان دارای چندین مغازه فروش تولیدات مد روز است که توسط طراحان محلی طراحی شده‌اند. مغازه‌های فروش سوغات و صنایع دستی نیز در مراکز خرید و هتل‌ها در دسترس هستند. بازار دستفروشان Vernisaj فروشندگان زیادی را با انواع کالاها به خود جذب می‌کند و در بین گردشگران محبوب است. مراکز خرید به مراتب از دیگر جاها در این کشور محدودتر است هرچند که دیلیجان یک بازار گردشگری دارد که در آن شما می‌توانید صنایع دستی و آثار هنری ارمنی را بخرید.

ساعات خرید:

دوشنبه تا جمعه از ساعت 09:00 تا 17:00. مغازه‌ها در تابستان مدت زمان بیشتری باز هستند.

تفریحات شبانه در ارمنستان

ایروان هیچ کمبودی در زمینه باشگاه‌های شبانه و رستوران‌هایی که میزبان گروه‌های موسیقی از جاز تا راک هستند را ندارد. برخی از بزرگترین باشگاه‌های تکنو و ترنس تا صبح برنامه دارند و گاهی اوقات دی‌جی هایی از اروپا یا روسیه نیز دارند. همچنین در پایتخت ارمنستان در کنار جاده فرودگاه چندین کازینو ساخته شده است.

اپرا، تئاتر و باله نیز با استاندارهای بالا اجرا می‌شوند و دارای بلیط‌های ارزان قیمت هستند. موسیقی محلی که همه جا همراه با ساز نرمه‌نای (یک ساز چوبی با دو نی) است در رستوران‌های سنتی ارمنی یا مکان‌های دیگر گردشگری اجرا می‌شود. غالبا کنسرت‌هایی در فیلارمونیک، سالن موسیقی Chamber و خانه اپرا و باله در ایروان اجرا می‌شود.


نظر شما چیست؟

نظر شما درباره راهنمای خرید در ارمنستان چیست؟

جهت رزرو هتل در ارمنستان با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵