آکواریوم بارسلون , اسپانیا

آکواریوم بارسلون

نام محلی:L`Aquarium de Barcelona

 

آکواریوم بارسلون در اسکله Vell  واقع شده و تحت مالکیت Asto است. زمانی که ایده ساخت این آکواریوم مطرح گردید علت آن آشنایی بیشتر با زندگی ماهی ها و جانوران دریایی بود. به همین دلیل این آکواریوم ساخته شد و بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفت. به طوریکه در حال حاضر یکی از پربازدیدکننده ترین جاذبه های گردشگری بارسلون به شمار می رود.

آکواریوم بارسلون یکی از بهترین آکواریوم های اسپانیاست. این آکواریوم با دیگر آکواریوم های شهرهای دیگر تا حدی فرق دارد. تا وارد آکواریوم نشوید و از نزدیک تماشای ماهی ها و جانوران آبزی آن را تماشا نکنید، متوجه این تفاوت نخواهید شد.

در این آکواریوم کانال های شیشه ای بزرگی وجود دارد که بازدیدکننده ها وارد آنها می شوند.  با ورود به این کانال های می توان از نزدیک زندگی ماهی ها را دید و از جذابیت و تنوع آنها لذت برد. این آکواریوم مورد توجه همه اقشار جامعه به ویژه کودکان است. بودن در میان ماهی ها در کانال های شیشه ای حس بسیار لذت بخشی دارد.

در این آکواریوم، انواع مختلف آبزی ها نگهداری می شوند آکواریوم بارسلونا از 35 آکواریوم مجزا تشکیل شده است و حدود 11 هزار نوع و 450 گونه مختلف از ماهی ها و جانوران آبزی در آن زندگی می کنند. در آکواریوم بارسلونا علاوه بر کوسه و ماهی های بسیار درشت و سفره ماهی ها و غیره ماهی های زینتی آکواریوم های آب شور را نیز خواهید دید که کوچک ولی بسیار بسیار زیبا هستند. تنوع در  گونه این موجودات، یکی از دلایل شهرت بسیار این آکواریوم در سراسر جهان است.

خروجی آکواریوم بارسلونا به گونه ای زیبا تزئین شده است. در این قسمت فروشگاه بسیار زیبایی عموما برای بچه ها فعال است که عروسک همه ی آبزیانی که در آکواریوم دیدید را برای فروش عرضه کرده اند و عموما افرادی که با کودکان خود از این آکواریوم دیدن کرده اند برای فرزندان خود و یا حتی برای خود نیز از این عروسک ها که از سایزهای بسیار کوچک گرفته تا ابعاد یکی دو متری هستند خرید می کنند.

چگونه به آکواریوم بارسلون برویم؟

آدرس آکواریوم بارسلون

Moll d'Espanya del Port Vell, s/n, 08039 Barcelona, Spain بارسلونا, اسپانیا

ساعت کار آکواریوم بارسلون

هر روز از10:00 صبح تا21:00

نظر شما چیست؟


هتل های نزدیک آکواریوم بارسلون

هتل های بارسلونا

جهت رزرو هتل در بارسلونا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

اطلاعات کشور اسپانیا

پرچم اسپانیا
پایتخت اسپانیا
نام انگلیسی اسپانیا
Spain
مساحت اسپانیا
505,992 کیلومتر مربع
جمعیت اسپانیا
46,439,864 نفر
کد تلفن اسپانیا
  • 0034
واحد پول اسپانیا
  • یورو   (EUR)
زبان رایج در اسپانیا
  • اسپانیایی
کشورهای هم مرز اسپانیا

شماره رزرو هتل در بارسلونا

۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

سفری کوتاه به اروپا

سفری کوتاه به اروپا

شاید همه شما برای سفر به اروپا برنامه های مختلف سفر رو از دیگران شنیدین ولی اگه میخواین یه سفر منحصر به فرد و متفاوت داشته باشین با ما همراه بشین. سفر ما از ایتالیا  شروع میشه. پایتخت ایتالیا کشور چکمه ای، شهر رم مجموعه ای  است شامل سنت های قدیمی آمیخته شده با هیجانات […]