پارک فرانس مینیاتور , فرانسه

پارک فرانس مینیاتور

 

"فرانس مینیاتور   " یا فرانسه کوچک شده یک پارک توریستی در منطقه الانکورت است. الانکورت منطقه ای در حومه غربی پاریس و در ۳۰ کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد.

 

 در پارک فرانس مینیاتور نمونه ای کوچک ازدیدنی های فرانسه، شبکه ی راه آهن، بزرگراه ها و اتوبان های سریع السیر، شبکه حمل و نقل دریایی و رود خانه ای در نمونه های کوچک را می توان مشاهده کرد.

 

جغرافیای واقعی فرانسه به صورتی کوچک  شده در این پارک ساخته شده و از سال ۱۹۹۱ برای بازدید عمومی گشایش یافته است. مساحت این پارک کوچک شده بیش از ۵ هکتار است و در منطقه الانکور، ایولین در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار در نزدیکی کاخ ورسای واقع شده و در واقع موزه ای است که به صورت گردشگاه طراحی شده است.

 

دو رستوران ، سالن سینما ، تئاتر و دریاچه و پارکینگ از جمله تاسیسات پارک است .

با قدم زدن در این پارک حس گالیور در شهر آدم کوچولو ها را خواهید داشت. دیدنی های پارک عبارت است از : ۱۵ روستای نمونه، کاخ ها و ساختمان های تاریخی، مزارع، آسیاب های بادی و مناطق مهم صنعتی مانند تاسیسات انرژی اتمی، پالایشگاه و غیره در یک محیط طبیعی کوچک با نمایی از کوه ها و دشت ها و رودخانه های مهم کشور فرانسه. به عبارت دیگر این محدوده ی کوچک بیانگر جغرافیای کامل فرانسه است .بازدید کنندگان می توانند صدای زنگ کلیسا های مشهور فرانسه و همچنین آواز پرندگان معروف این کشور را در هنگام بازدید بشنوند

چگونه به پارک فرانس مینیاتور برویم؟

آدرس پارک فرانس مینیاتور

Boulevard André Malraux, 78990 Élancourt, France پاریس, فرانسه

ساعت کار پارک فرانس مینیاتور

هر روز 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره پارک فرانس مینیاتور چیست؟

جهت رزرو هتل در پاریس با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵