رستوران گرافیتی , بلغارستان

رستوران گرافیتی

رستوران گرافیتی در وارنای بلغارستان رستورانی هنری و خارق العاده است که شبانه روز گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند. رستوران و کافه گرافیتی وارنا، به علت طراحی بسیار زیبا و خلاقانه اش، در سال 2012 برنده دو جایزه اروپایی و جهانی «طراحی بار و رستوران» شد و این جوایز عاملی برای شهرت بیش از پیش این رستوران و سرازیر شدن سیل گردشگران به آن شد. این رستوران در مرکز شهر وارنا بلوار کنیاز بوریس (Knyaz Boris) قرار دارد.

معماری رستوران گرافیتی وارنا بلغارستان

اولین منظره ای که در هنگام ورود به رستوران گرافیتی وارنا چشم انداز دلنشینی را مقابل دیدگان می نهد، استفاده هنرمندانه و خلاقانه از چوب برای طراحی دکور رستوران و بار است؛ ستون های بزرگ و با شکوهی که با وام گرفتن از هندسه شکوه معماری را به رخ می کشد. چوب های لایه لایه ای که در ستون ها به کار گرفته شده به سقف هم سرایت کرده است و با فضای مدرن رستوران همخوانی دلچسبی دارد. کاشی های دیوار نیز هماهنگ با دیگر اجزای رستوران فرمی هندسی و سه بعدی دارند.

ویژگی های رستوران گرافیتی وارنا بلغارستان

رستوران غذاهای مدرن و دلچسبی را ارائه می دهد و به علت 24 ساعته بودن آن هواداران زیادی دارد. خدمات بار و موزیک زنده نیز از جذابیت های دیگر رستوران هستند.

اگر به دنبال مکانی دلنشین و شیک می گردید که مناسبتی خاص را جشن بگیرید فضای رستوران گرافیتی وارنا، غذاهای هیجان انگیز و البته کمی گران اش به همراه بار بین المللی قطعا شب خوبی را برای شما می سازند.

آکواریوم وارنا، موزه هنر بوریس گرجیف، و موزه ملی تاریخ بومی بلغارستان از همسایگان رستوران و کافه گرافیتی در وارنا هستند. 

چگونه به رستوران گرافیتی برویم؟

این رستوران منحصر به فرد، در فاصله اندکی از ساحل دریای سیاه قرار دارد.

آدرس رستوران گرافیتی

Varna, bul. Knyaz Boris I 65, Bulgaria وارنا, بلغارستان

ساعت کار رستوران گرافیتی

24ساعته

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره رستوران گرافیتی چیست؟

جهت رزرو هتل در وارنا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵