سفر به گلدن سندز

راهنمای سفر به گلدن سندز

 


کشور بلغارستان بلغارستان تنها از قسمت شرق به دریا منتهی می شود و همین موضوع سبب رونق گردشگری شهرهای ساحلی این کشور مانند  وارنا شده است.دریای سیاه در شرق کشور با مناظر زیبا و سواحل شنی طلایی میزبان گردشگرانی است که می خواهند در زیر نور آفتاب در کنار دریای آبی به استراحت بپردازند.


یکی از پرطرفدارترین سواحل بلغارستان ساحل شنهای طلایی در 17 کیلومتری شمال شهر وارنا بیش از یکصد هتل ویلا و آپارتمان در مساحتی به طول 3.5 کیلومتر در میان بافت منحصر به فرد کوه ، جنگل و دریا سالانه میزبانی هزاران گردشگر را بر عهده دارند .


منطقه ی گلدن سندز  با مناظر زیبای دریای آبی و سواحل طلایی و کوههای سرسبز اطراف جادو کننده است از این روی گردشگرانرزرو هتل در این منطقه را ترجیح می دهند.از این روی در این منطقه در میان بافت منحصر به فرد کوههای سرسبز و دریا و ساحل شنی  بیش از 1000هتل و آپارتمان برای میزبانی از گردشگران مشتاق ساخته شده است تا تعطیلات ارزان و به یادماندنی ای را سپری کنند.

بنا به افسانه ای قدیمی گروهی از دزدان دریایی طی حفاری هایی در شمال شهر وارنا به گنج عظیمی از طلا دست پیدا کردند . اما زمین انتقام خود را از آنها گرفت و طلای به دست آمده را به شن تبدیل کرد . از این رو نام گلدن سندز یا شن های طلایی را بر این مکان گذاشته اند . گلدن سندز تنها 25 کیلومتر با فرودگاه بین المللی وارنا فاصله دارد .

دمای کنونی گلدن سندز

21 درجه

ابری

بیشترین دما
25 درجه
کمترین دما
13 درجه
رطوبت
54
طلوع آفتاب
4:52 am
غروب آفتاب
9:27 pm

دوشنبه

۷ خرداد

22 / 12

در بیشتر نقاط ابری

سه شنبه

۸ خرداد

21 / 11

کمی تا قسمتی ابری

چهارشنبه

۹ خرداد

22 / 11

در بیشتر نقاط ابری

جهت رزرو هتل در گلدن سندز با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

اطلاعات کشور بلغارستان

پرچم بلغارستان
پایتخت بلغارستان
نام انگلیسی بلغارستان
Bulgaria
مساحت بلغارستان
110,879 کیلومتر مربع
جمعیت بلغارستان
7,202,198 نفر
کد تلفن بلغارستان
  • 00359
واحد پول بلغارستان
  • لو بلغارستان   (BGN)
زبان رایج در بلغارستان
  • بلغاری
کشورهای هم مرز بلغارستان

شماره رزرو هتل در گلدن سندز

۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵