رزرو هتل در وان

جهت جستجو و یافتن بهترین هتل های وان فقط کافی است تاریخ ورود و خروج خود را مشخص نمایید!

  • رزرو آنلاین هتل های وان
  • پرداخت ریالی با کارت بانکی
  • دریافت آنی ووچر


برای مشاهده قیمت لطفا چند لحظه صبر بفرمایید.

لوکس ترین هتل های وان

قصد رزرو هتل در وان را دارید؟

این تاریخ ها را بررسی کنید:

هنوز پرواز وان خود را رزرو نکرده اید؟

فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا بهترین بلیت پرواز به مقصد وان را برای شما صادر کنیم.

تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

راهنمای رزرو هتل در وان

 اگر قصد رزرو هتل در وان را دارید، شاید بهتر باشد کمی درباره این شهر و جاذبه های دیدنی وان بخوانید. شاید اینکه شهر وان مرکز استان وان در ترکیه می باشد، برای شما مهم نباشد. همینطور می دانیم، قرار گرفتن شهر وان در قسمت شرقی ترکیه و اینکه ارتفاع آن از سطح دریا که ۱٬۷۲۷ متر است نیز، برای شما علی السویه خواهد بود. اما چیزهایی در مورد شهر وان وجود دارد که تصمیم شما را برای رزرو هتل در وان قطعی خواهد کرد. در ادامه به چند مورد از این شگفتی جات می پردازیم:

گربه ها بهانه ای برای رزرو هتل در شهر وان

گویند در شهری به نام وان از ممالک ترکیه، گربه هایی هستند عجیب و غریب!

بنده در عکس هایی دیده ام که این گربه ها، چشمانی گیج کننده دارند. باور کردنی نیست اما، یک چشم آنها آبی است و چشم دیگرشان کهربایی، حال بگو زرد یا اصلا قهوه ای. چه فرقی دارد؟ ما چشم آبی می بینیم، تا طرف برنگردد و بپرسد عزیزجان مشکلی هست که به ما زُل زده ای، چشم از طرف بر نمی داریم. حالا اینها گربه هایشان یک چشمشان آدم را می برد فرنگ و چشم دیگرشان می آورد سمت خودمان. اصلا نمی شود نرفت وان و این گربه ها را ندید. تازه تنها این هم که نیست، این ورپریده ها، بر خلاف دیگر اسلافشان در آب می پرند و شنا هم می کنند.  قابل ذکر است که اهالی شهر وان این دوستان عزیز را "پیشک" صدا می زنند.

خلاصه که ملاقات و نشست با پیشک های وان، قلقلک و محرک وسوسه انگیزی برای رزرو هتل در وان هستند، مخصوصا برای آنهایی که به گربه ها، این موجودات معصوم و با وفا علاقمند هستند!

 

رزرو هتل در وان بدون نیاز به ویزا

همانطور که از عنوان این بخش متوجه شدید، برای سفر و رزرو هتل در وان نیازی به ویزا ندارید. فی الواقع چند مسیر برای رفتن به وان موجود است، یکی مسیرهای زمینی که من باب مثال می توانید به خوی رفته و سپس به وان بروید، یا اینکه به تبریز رفته و عازم وان شوید. مسیرهای تیاره رو یا به قولی مسیرهای هوایی نیز وجود دارد که تا خوی شما را می رسانند و از آن جا تا وان، دیگر هوایی نیست. واضح است که، نزدیکی زیاد وان به ایران،  رفت و آمد و رزرو هتل در وان را برای ما آسوده تر می کند.

 

بزرگترین دریاچه ترکیه در وان

از دیگر پُزهایی که وان به دیگر شهرهای ترکیه می دهد، این است که بزرگترین دریاچه ترکیه در شهر وان واقع شده است. این باعث می شود، گردشگرانی که علاقه ویژه ای به مناطق ساحلی و آب تنی در دریا دارند، وان را به عنوان یکی از مقاصد اصلی خود انتخاب کنند.

بله این بخش ارتباط چندانی با رزرو هتل در وان نداشت، می دانیم!

اما برای معرفی شهر وان، ذکر این دریاچه را لازم دانستیم.

 

هزینه رزرو هتل در وان

بر اساس آمارها هزینه رزرو هتل در وان، بالا نبوده و قیمت های معقولی را به ازای هر شب اقامت در هتل، می توانید انتظار داشته باشید.

 

نکته آخر در باب رزرو هتل در وان

مانند هر شهر دیگری می توانید به رزرو هتل ارزان در وان یا حتی رزرو هتل های لوکس در وان بپردازید. حال اگر تا به اینجای متن را خوانده اید و تصمیم به رزرو هتل در وان گرفته اید، می توانید در ادامه این صفحه هتل مورد نظرتان را انتخاب کنید و به صورت آنلاین، اقدام به رزرو هتل در وان فرمایید.

درباره شهر وان ترکیه

درباره وان بیشتر بدانید