هتل آریوبرزن شیراز

Ref: 859454

Aryo Barzan Hotel Shiraz
هتل آریوبرزن شیراز

اطلاعات هتل آریوبرزن شیراز

در این مطلب به معرفی هتل آریوبرزن شیراز، فاصله زمانی مراکز و اماکن دیدنی شیراز تا هتل آریوبرزن شیراز، امکانات هتل و خدمات رفاهی اتاق های هتل آریوبرزن شیراز و همچنین رستوران و کافه این هتل پرداخته شده است. 

معرفی هتل آریوبرزن شیراز

هتل آریوبرزن شیراز یکی از بهترین هتل های 4 ستاره شیراز می باشد که در خیابان رودکی شیراز واقع شده است. معماری زیبا و طراحی داخلی فوق العاده هتل آریوبرزن شیراز، چیزی بیش از 4 ستاره را به انسان القا می کند و احساس مواجهه با یک اقامتگاه بسیار لوکس را در انسان ایجاد می کند.

هتل آریوبرزن شیراز ابتدا در سال 1379 افتتاح شد و در سال 1390 بازسازی و تعمیر شد، بنابراین خیالتان از بابت نو بودن و شیک بودن آن راحت باشد. علاوه بر موارد فوق، دسترسی بسیار مناسب هتل آریوبرزن شیراز به مراکز و اماکن مختلف شیراز به علت واقع شدن هتل آریوبرزن در مرکز شهر شیراز، یکی از مزایای بسیار ویژه این هتل می باشد.

بطوریکه در شعاع کمتر از 200 متری هتل آریوبرزن شیراز، بیش از 10 کافه و رستوران وجود دارد. همچنین به هیچ وجه نگران رفت و آمدتان از هتل آریوبرزن به نقاط مختلف نباشید، چراکه در انتهای خیابان رودکی، ایستگاه اتوبوس رودکی و کمی پایین تر در بلوار کریم خان که یکی از خیابان های معروف شیراز می باشد، ایستگاه زندیه مترو شیراز قرار گرفته است.

در ادامه فاصله زمانی برخی از دیدنی های شیراز تا هتل آریوبرزن را بخوانید :

  1.   تا ارگ کریم خانی 4 دقیقه
  2.   تا حمام وکیل 6 دقیقه 
  3.    تا باغ ارم 9 دقیقه
  4.   تا آرامگاه شاه چراغ 8 دقیقه
  5.    تا حافظیه 9 دقیقه
  6.   تا سعدیه 14 دقیقه
  7.   تا باغ نارنجستان قوام شیراز 9 دقیقه
  8.   تا دروازه قرآن 11 دقیقه
  9.   تا مسجد نصیرالملک 10 دقیقه
  10.   تا فرودگاه شیراز  19 دقیقه

 

امکانات هتل آریوبرزن شیراز

اگر بخواهیم به ذکر امکانات رفاهی هتل آریوبرزن شیراز بپردازیم باید به موارد بسیاری اشاره کنیم. از میان آنها می توانیم به امکانات عمومی چون خشکشویی، پزشک شبانه روزی، فروشگاه صنایع دستی در لابی هتل آریوبرزن، تاکسی سرویس و همچنین سالن و تالار کنفرانس برای برگزاری جلسات و همایش ها و ... اشاره کنیم.

همچنین هتل آریوبرزن شیراز، امکانات تفریحی مختلفی چون سالن بدنسازی، گیم نت (ایکس باکس)، دارت، فوتبال دستی و ... را هم به میهمانان خود ارائه می نماید.

 

امکانات اتاق های هتل آریوبرزن شیراز

هتل آریوبرزن شیراز در 5 طبقه ساخته شده و دارای 51 اتاق می باشد. اتاق های هتل آریوبرزن شیراز چهار نوع می باشد:

اتاق سینگل یا یک تخته، اتاق دو تخته دبل، اتاق دو تخته توئین، رویال سوئیت

از جمله امکانات اتاق های هتل آریوبرزن شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اینترنت وای فای، خدمات اتاق به شکل 24 ساعته، سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون و ماهواره، یخچال، تلفن اختصاصی، حمام و سشوار و پک های آرایشی بهداشتی، دسشویی فرنگی و ...

 

رستوران ها و کافه های هتل آریوبرزن شیراز

هتل آریوبرزن شیراز دارای یک رستوران و یک کافه می باشد. رستوران هتل آریوبرزن شیراز دارای منویی بسیار متنوع می باشد که طراحی داخلی آن شما را به فضایی کلاسیک می برد. کافی شاپ هتل آریوبرزن شیراز هم با ارائه انواع نوشیدنی ها، کیک ها و ... و با قرار گرفتن در موقعیتی که میهمانان را به چشم اندازی بسیار زیبا از شیراز دعوت می کند، سعی در ساختن اوقاتی خاطره انگیز برای آنان دارد.

 

همچنین برای اطلاع کامل از هتل های شیراز اعم از هزینه اقامت در هتل، موقعیت هتل، دسترسی هتل به دیدنی های شیراز، رزرو هتل و همچنین رزرو آنلاین هتل در شیراز می توانید به صفحه رزرو هتل در شیراز مراجعه بفرمایید.

امکانات هتل آریوبرزن شیراز

51 اتاق | 1 رستوران | 1 بار

هتل های نزدیک هتل آریوبرزن شیراز