رزرو هتل در شیراز

جهت جستجو و یافتن بهترین هتل های شیراز فقط کافی است تاریخ ورود و خروج خود را مشخص نمایید!

  • رزرو آنلاین هتل های شیراز
  • پرداخت ریالی با کارت بانکی
  • دریافت آنی ووچر


برای مشاهده قیمت لطفا چند لحظه صبر بفرمایید.

لوکس ترین هتل های شیراز

قصد رزرو هتل در شیراز را دارید؟

این تاریخ ها را بررسی کنید:

آخر هفته بعد

۷ تیر تا ۸ تیر

هنوز پرواز شیراز خود را رزرو نکرده اید؟

فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا بهترین بلیت پرواز به مقصد شیراز را برای شما صادر کنیم.

تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

راهنمای رزرو هتل در شیراز

در این صفحه قصد داریم درباره هتل در شیراز، رزرو هتل در شیراز، قیمت هتل شیراز، مقایسه هتل های شیراز و اساسا هرچه در فرآیند رزرو هتل شیراز لازم است به آن توجه کنید، توضیحاتی ارائه کنیم.

مقدمه ای بر رزرو هتل در شیراز

شما دوست عزیزی که در حال خواندن این سطور هستید، با احتمال قریب به یقین قصد سفر به شیراز و رزرو هتل در این شهر دوست داشتنی و شعرآگین را دارید. و یقینا دلتان برای شنیدن بیتی از حافظ و سعدی در وصف شیراز لک زده است. پس بیایید چند لحظه هتل های شیراز را منتظر نگه داریم و چند بیت شعر شیرین را با هم مزه مزه کنیم:

باد صبح و خاک شیراز آتشیست       هر که را در وی گرفت آرام نیست

                                                                                                 سعدی

 

خوشا تفرج نوروز خاصه در شیراز     که برکند دل مرد مسافر از وطنش

عزیز مصر چمن شد جمال یوسف گل  صبا به شهر درآورد بوی پیرهنش

                                                                                               سعدی

 

مرا دلیست گرفتار خطه شیراز        ز من بریده و خو کرده با تنعم و ناز

                                                                                          عبید زاکانی

 

بیا بیا که تو حور بهشت را رضوان   در این جهان ز برای دل رهی آورد

همی‌رویم به شیراز با عنایت بخت    زهی رفیق که بختم به همرهی آورد

                                                                                              حافظ شیرازی

 

حال می توانیم با خیالی راحت و دلی آسوده سراغ آنچه لازم است درباره رزرو هتل در شیراز بدانید، برویم.

 

هتل های شیراز

لازم به ذکر است که بیش از 40 هتل در شیراز وجود دارد. تعدادی از این هتل ها نزدیک به یکدیگر هستند و تعدادی دیگر در نقاط مختلف شیراز قرار گرفته اند. اما به طور کلی اکثریت هتل های شیراز در دو تا سه منطقه واقع شده اند.

بیشتر هتل های شیراز در ضلع شرقی و مرکز شیراز واقع شده اند، چرا که بیشتر دیدنی های شیراز در این مناطق قرار گرفته است.

در صفحه زیر تمام هتل های شیراز معرفی شده اند و امکانات مختلف آنها ذکر شده است.

به غیر از هتل های شیراز در این صفحه اگر می خواهید با یکی از لوکس ترین هتل های شیراز آشنا شوید، می توانید به صفحه هتل شیراز در شیراز مراجعه بفرمایید.

 

نکته اول برای رزرو هتل در شیراز

یکی از نکات بسیار مهمی که لازم است در فرآیند رزرو هتل در شیراز به آن توجه کنید، موقعیت هتل و دسترسی آن به مراکز مختلف و اماکن تاریخی شیراز می باشد.

برای مثال کسی که می خواهد در رزرو هتل در شیراز، منطقه ای را انتخاب نماید که پر از کافه و رستوران و ... باشد، رزرو هتلی در خیابان عفیف آباد انتخاب خوبی برای او خواهد بود. برای اطلاع بیشتر درباره مناطق مختلف شیراز می توانید به صفحه ی خیابان های معروف شیراز مراجعه بفرمایید.

تعداد زیادی از هتل های شیراز در اطراف بلوار کریم خان زند قرار گرفته اند، چرا که همانطور که در بالا به آن اشاره شد، اماکن تاریخی زیادی مانند باغ نارنجستان قوام شیراز، خانه زینت الملوک، ارگ کریمخانی، حمام وکیل، بازار وکیل، موزه پارس و ... در اطراف آن واقع شده اند. از هتل های شیراز در این منطقه می توان به هتل لطفعلی خان شیراز، هتل پارسه،هتل زندیه، هتل جام جم و هتل پارسیان  اشاره کرد.

علاوه بر موارد بالا هتل های دیگری نیز در این منطقه وجود دارند که از میان آنها می توان به هتل های زیر اشاره کرد:

هتل هدیش شیراز، هتل صدرا، هتل رودکی، هتل انوری، هتل پاسارگاد، هتل فردوسی، هتل چهار فصل، هتل آپارتمان کاخ و همچنین مهمانسراها و مسافرخانه هایی چون مسافرخانه زند، مهمانسرای گلها، مهمانسرای ملت و ... .

همچنین توجه بفرمایید که در صورت رزرو هتل در شیراز در اطراف خیابان کریم خان زند علاوه بر دسترسی مناسب هتل به مراکز و اماکن تاریخی و تفریحی و ... ، خطوط سرتاسری مترو و اتوبوس در این منطقه باعث سهولت رفت و آمد به نقاط مختلف شیراز می شود.

منطقه دیگری که تعدادی از هتل های شیراز در آن واقع شده اند، حد فاصل خیابان معروف جمهوری و آرامگاه حافظ می باشد. رزرو هتل در شیراز در این منطقه دسترسی شما را به کافه ها و رستوران های مختلف شیراز، راحت می کند.

 

نکته دوم برای رزرو هتل در شیراز

مورد دیگری به هنگام رزرو هتل در شیراز باید به آن توجه بفرمایید، امکانات مختلف هتل می باشد. طبیعتا اگر هتلی موقعیت و دسترسی مناسبی داشته باشد اما امکانات خوبی به میهمانانش ارائه ندهد، انتخاب مناسبی نخواهد بود. بنابراین پیش از رزرو هتل در شیراز به صفحه اختصاصی هتل مد نظر خود در سایت آفتاب تراول، مراجعه بفرمایید و اطلاعات کامل هتل اعم از موقعیت آن، امکانات هتل، امکانات اتاق های آن، رستوران و کافه های آن و ... را مطالعه بفرمایید.

 

نکته سوم برای رزرو هتل در شیراز

یکی از مهم ترین مواردی که نقش مستقیمی در انتخاب ما برای رزرو هتل در شیراز یا بطور کلی هر شهر و کشور دیگری دارد، هزینه اقامت در هتل می باشد.

 

برای اطلاع از قیمت هتل های شیراز؛

در پایین همین صفحه، لیست هتل های شیراز آورده شده است و با استفاده از فیلتر های موجود در بالای لیست(هتل های پیشنهادی، بیشترین ستاره، کمترین ستاره، گران ترین، ارزان ترین)، می توانید هتل مورد نظر خود را با توجه به اولویت ها و شرایط خود انتخاب نمایید و به رزرو هتل در شیراز بپردازید.

 

درباره شهر شیراز ایران

درباره شیراز بیشتر بدانید

اماکن تاریخی شیراز