معبد ایسکون , هندوستان

معبد ایسکون

معبد ایسکون ISKCON Temple

 معبد ایسکون ISKCON Temple یا انجمن بین المللی آگاهی کریشنا یکی از معابد معروف بمبئی است. این معبد که به نام‌ "Hare Rama Hare Krishna Temple" نیز شناخته می‌شود، به لرد کریشنا Lord Krishna اختصاص دارد و توسط بنیاد ایسکون ISKCON Foundation ساخته شده است. این معبد در زمینی به مساحت 1.6 هکتار قرار دارد، توسط سوامی پرابهوپادا Swami Prabhupada در سال 1987 تاسیس شده است و یکی از چهل معبد ایسکون ISKCON در هند است. بنای شگفت‌انگیز این معبد با نقاشی‌های متنوع و مجسمه‌هایی که در فضای داخلی‌اش وجود دارد بازدیدکنندگان را مسحور می‌کند. این معبد مجلل با احترام به هدف پرابهوپادا Prabhupada برای گسترش آگاهی"کریشنا" ساخته شده است. این معبد محل مناسبی برای مدیتیشن و خواندن دعا و نماز بخصوص برای کسانی است که می‌خواهند به آگاهی معنوی و رشد فکری خود اضافه کنند. معبد ایسکون ISKCON Temple بسیار شناخته‌شده است و میلیون‌ها نفر از سراسر جهان هرروز به دیدن آن می‌آیند.

فعالیت‌های معنوی، فرهنگی و آموزشی مختلف در داخل معبد ایسکون ISKCON Temple برگزار می‌شود که هرکس می‌تواند با شرکت در این برنامه‌ها و یا مشاهده، دانش ودایی Vedic خود را بالا ببرد. همچنین در روز Janmashtami که یک روز مهم در معبد ایسکون ISKCON Temple است جشن‌ها و فعالیت‌های زیادی برگزار می‌شود.

ساحل جوهو Juhu Beach درست در کنار معبد ایسکون ISKCON Temple قرار گرفته است که مکان مناسبی برای فرار از شلوغی‌های شهر است. ساحل چوپاتی Chowpatty Beach نیز یک ساحل فوق العاده است که بسیار به معبد ایسکون ISKCON Temple نزدیک است.

چطور به معبد ایسکون ISKCON Temple برویم؟

اتوبوس‌های زیادی هستند که در نزدیکی معبد ایسکون ISKCON Temple توقف می‌کنند. ایستگاه اتوبوس  JVPD نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به معبد محسوب می‌شود. ایستگاه قطار Andheri نزدیکترین ایستگاه به معبد است که از آنجا می‌توانید یک تاکسی بگیرید و خودتان را به معبد برسانید. ایستگاه قطار Ville Parle نیز در فاصله کمی از معبد ایسکون ISKCON Temple قرار گرفته است.

چگونه به معبد ایسکون برویم؟

اتوبوس‌های زیادی هستند که در نزدیکی معبد ایسکون ISKCON Temple توقف می‌کنند. ایستگاه اتوبوس JVPD نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به معبد محسوب می‌شود.

آدرس معبد ایسکون

Inside Sri Sri Radha Rasabihari Temple, Hare Krishna Land, Juhu Church Road, Juhu, Mumbai, Maharashtra 400049, India بمبئی, هندوستان

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره معبد ایسکون چیست؟

جهت رزرو هتل در بمبئی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵