هتل پارس شیراز

Ref: 859452

Pars Hotel Shiraz
هتل پارس شیراز

اطلاعات هتل پارس شیراز

در این نوشته به معرفی هتل پارس شیراز و دسترسی مناسب آن به مراکز مختلف شیراز، امکانات هتل پارس شیراز، امکانات رفاهی اتاق های هتل پارس شیراز و همچنین رستوران ها و کافی شاپ های هتل پارس شیراز پرداخته شده است. 

معرفی هتل پارس شیراز

هتل پارس شیراز، هتلی 5 ستاره می باشد که در سال 1381 توسط  جناب آقاي اسدالله بخشي افتتاح شد. هتل پارس عضو گروه هتل های آریا می باشد. هتل پارس شیراز در یکی از بهترین مناطق شیراز از جهت دسترسی به مراکز  و اماکن مختلف تاریخی، تفریحی و خرید و طبیعی می باشد.

هتل پارس شیراز در خیابان کریم خان زند واقع شده است که پیش از این در مطلب خیابان های معروف شیراز به معرفی آن به عنوان طولانی ترین بلوار شیراز و همچنین مهمترین خیابان شیراز از جهت فعالیت های اقتصادی، پرداخته بودیم. در واقع هتل پارس شیراز با قرار گرفتن در این خیابان، به تعداد زیادی از دیدنی های شیراز که در زیر نامشان آورده شده است، نزدیک می باشد:

باغ ارم شیراز

خانه زینت الملوک

باغ نارنجستان قوام شیراز

حمام وکیل

مسجد وکیل

بازار وکیل

و ...

 

امکانات هتل پارس شیراز

هتل پارس شیراز از دو ساختمان بلند مجزا و روبروی هم تشکیل شده است که امکانات مختلفی را برای میهمانان هم وطن و همچنین مسافران بین المللی فراهم کرده است. از جمله امکانات هتل پارس شیراز می توان به وجود سه سالن همایش در این هتل شیرازی اشاره کرد که نام جواهرات را بر آنها گذاشته اند:

سالن همایش یاقوت، سالن همایش زمرد، سالن همایش برلیان

در این سالن ها امکان برگزاری انواع جلسات، میهمانی ها، کارگاه ها و ... با تمام امکانات لازم برای اجرای این مراسم وجود دارد.

در کنار اینها، هتل پارس شیراز دارای یک استخر بزرگ با طراحی فوق العاده، یک سالن بدنسازی با انواع وسایل و دستگاه های ورزشی و همچنین یک حمام سنتی به سبک ترکی می باشد که می تواند برای بسیاری از مسافران و میهمانان شیراز جذاب باشد.

 

امکانات اتاق های هتل پارس شیراز

همانطور که در بالا اشاره شد، هتل پارس شیراز دارای دو برج بلند می باشد و 188 اتاق هتل پارس در این دو برج قرار گرفته اند.

هتل پارس شیراز دارای چهار نوع اتاق می باشد:

اتاق یک تخته (تخت دو نفره)

اتاق دو تخته تویین (دو تخت مجزا)

اتاق دو تخته کینگ

سوییت

از جمله امکانات رفاهی اتاق های هتل پارس شیراز می توان به اینترنت رایگان وای فای، صبحانه رایگان، تاکسی سرویس، امکان استفاده از استخر و سونا برای میهمانان به صورت رایگان، خدمات اتاق به صورت 24 ساعته و همچنین چشم انداز زیبا به شهر شیراز (به علت بلندی برج های هتل پارس شیراز) اشاره کرد.

 

رستوران ها و کافه های هتل پارس شیراز

هتل پارس شیراز دارای 4 رستوران و کافی شاپ متفاوت می باشد که در زیر به معرفی مختصر آنها می پردازیم:

رستوران و کافه ایل پریمو: که رستورانی ایتالیایی می باشد و در فضایی مسقف اما مزین به انواع گل ها و سبزه ها آماده پذیرایی به میهمانان هتل پارس شیراز می باشد. منوی این رستوران شامل انواع غذاهای ایتالیایی و انواع دسرها و پیش غذاهای فرنگی می باشد.

رستوران ملل: اگر هتل پارس شیراز را به عنوان محل اقامت خود در شیراز انتخاب کرده باشید، و به رستوران ملل آن وارد شوید، طراحی بسیار خاص آن شما را مجذوب خواهد کرد. منوی بسیار خاص و کامل آن و پخش موسیقی زنده در رستوران نیز، بی شک انتظار شما را از یک رستوران برآورده خواهد کرد.

رستوران گل سرخ: این رستوران در طبقه اول هتل پارس شیراز واقع شده است و با فضایی بسیار آرامش بخش به همراه پخش موسیقی زنده، سعی در حداکثر نمودن رضایت میهمانان از اقامتشان در هتل پارس را دارد.

رستوران لوتوس: این رستوران بر بام هتل پارس شیراز واقع شده است و منویی بسیار متنوع شامل غذاهای ایرانی و فرنگی را به میهمانان عرضه می نماید. پخش موسیقی زنده در این رستوران نیز، باعث آرامش شما هنگام غذا خوردن خواهد شد.

 

همچنین برای اطلاع کامل از هتل های شیراز اعم از هزینه اقامت در هتل، موقعیت هتل، دسترسی هتل به دیدنی های شیراز، رزرو هتل و همچنین رزرو آنلاین هتل در شیراز می توانید به صفحه رزرو هتل در شیراز مراجعه بفرمایید.

امکانات هتل پارس شیراز

188 اتاق | 4 رستوران

هتل های نزدیک هتل پارس شیراز