تاریخچه بالی

سکونت در جزیره ی زیبای بالی به زمان های بسیار دور بر می گردد. طبق آثار پیدا شده از این جزیره وجود انسان و موجودات زنده به دوران نونسنگی باز می گردد. 

اما تاریخ و شروع پیشرفت در این جزیره زیبا را باید از ابتدای قرن بیست و یک دانست؛ زمانی که تعداد زیادی از گردشگران به سمت این محل زیبا سرازیر شدند.

جزیره بالی نیز مانند سایر مجمع الجزایر کشور اندونزی تا زمانی که سوکارنو شروع به تشکیل حکومت مستقل برای اندونزی را نداده بود دست خوش هجوم دولت های استعمار گر هلند و ژاپن بود. اما بعد از جنگ جهانی و حرکت های استقلال طلبانه مردم اندونزی با رهبری سوکارنو، از سال 1945 به بعد جزیره بالی نیز رنگ خوش زندگی و آرامش را دید. مردم بالی با تلاش و کوشش و با سازندگی امروز شهر بالی و جزیره زیبای خود را تبدیل به یکی از اولین مقاصد گردشگری در دنیا نموده اند.

البته به خاطر چند انفجار در این شهر در بین سالهای 2002 تا 2033 توسط تعدادی از گروه های تندرو ، باعث شد میزان زیادی تنش در بالی به وجود آید و باعث افت جذب توریست برای این منطقه شود؛ اما با تدابیر خوب امنیتی در سالهای اخیر شهر های جزیره بالی امروزه میزبان تعداد زیادی از گردشگر در خود می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره تاریخچه بالی چیست؟


جهت رزرو هتل در بالی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵