پارک فیل ها , اندونزی

پارک فیل ها

پارک فیل ها با مساحت 3.5 هکتاری خود رسما توسط شخص وزیر گردشگری بالی در سال2000در جزیره بالی افتتاح شد. این پارک جنگلی که فضایی بکر و دست نخورده دارد عضو رسمی انجمن جهانی باغ وحشها و مطابق با استانداردهای بین المللی برای مراقبت ازحیوانات است. این پارک هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب میکند.

این پارک به عنوان بهترین پارک جهانی فیل ها شناخته شده است.شما می توانید در این پارک تجربه جدیدی را بافیل ها داشته باشید. به آن ها غذا دهید، از نزدیک آن ها را نوازش کنید، با فیل ها عکس بگیرید و بالاخره هم در خشکی و هم در دریاچه فیل سواری کنید. 

شما حتی می توانید در حمام کردن فیل ها نیز شریک باشید و آنها را شستشو دهید. از نکات جالبی که در این پارک می توانید تجربه کنید مشاهده اسکلت یک ماموت 15000 ساله است که فقط در جنوب شرقی آسیا زندگی میکرده است.

در این مجموعه چند فروشگاه وجود دارد که شما می توانید سوغاتی های ویژه کشور اندونزی را از آنجا خرید کنید. همچنین امکان اقامت در این پارک جنگلی نیز با اجاره اتاق هایی که در آن قرار دارد، فراهم است. در هنگام بازدید از این پارک جنگلی  امکان استفاده از سالن های ماساژ و همچنین رستوران ها نیز هست.

چگونه به پارک فیل ها برویم؟

آدرس پارک فیل ها

Jalan Elephant Safari Park, Banjar Desa Taro, Tegallalang, Kabupaten Gianyar, Bali 80561, Indonesia بالی, اندونزی

ساعت کار پارک فیل ها

این پارک هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر برای عموم باز است.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره پارک فیل ها چیست؟

جهت رزرو هتل در بالی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵