۱۰ تخصص مورد نیاز برای کار در دبی

در حال حاضر امکان اخذ ویزای کار دبی برای ایرانی ها به هیچ عنوان وجود ندارد. اطلاعات این مطلب صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد.

آیا تخصص مورد نیاز برای کار در دبی را دارید؟

در این نوشته به معرفی ده تخصص مورد نیاز برای کار در دبی  میانگین حقوق این کارهای تخصصی در دبی و یک مزیت و برتری بسیار ویژه ی کار در دبی به نسبت کار در شهرها و کشورهای دیگر دنیا، پرداخته شده است.

کار در دبی یکی از گزینه هایی است که می توانید به واسطه آن، درآمد و حقوق بالایی داشته باشید و فرصت زندگی در شهری پیشرفته، با رشد اقتصادی بالا را تجربه کنید.

اگر به فکر گرفتن ویزای کاری در دبی هستید صفحه ویزای کاری دبی – مراحل اخذ ویزای کاری دبی – هزینه ویزای کاری دبی می تواند اطلاعات کامل تری به شما بدهد.

شاید جالب باشد بدانید که بسیاری از اروپایی ها و آمریکایی ها رویای کار در دبی را در ذهن دارند و با ارسال رزومه هایشان به شرکت های بزرگ در دبی، به دنبال فرصتی برای کار کردن در کشور امارت و شهر دبی هستند. علت این تمایل، معاف بودن مالیات بر درآمد در دبی می باشد. این امر مزیتی ویژه برای علاقه مندان کار در دبی می باشد.

تخصص مورد نیاز برای کار در دبی

در ادامه ۱۰ تخصص مورد نیاز برای کار در دبی که پیش بینی شده است تا سال ۲۰۲۰ در دبی به شدت مورد نیاز خواهد بود، آورده شده است. بنابراین اگر یکی از این تخصص ها را دارید، برای گرفتن ویزای کاری دبی و تجربه کار با حقوق بالا در دبی عجله کنید.

مطلب کار در دبی برای ایرانیان نیز می تواند راهنمایی خوبی برای شما باشد. همینطور برای اطلاع جامع از ویزای دبی می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

 گام به گام تا گرفتن ویزای دبی 

معرفی ۱۰ تخصص مورد نیاز برای کار در دبی

 

۱٫ مهندسی IT و نرم افزار، طراحی گرافیک

یکی از ۱۰ تخصص مورد نیاز برای کار در دبی و بطور کلی تمام دنیا، مهارت ها و دانش های مربوط به علوم کامپیوتر است. شرکت های بزرگی در دبی هستند که نیازمند متخصصان علوم کامپیوتر می باشند. با گسترش اینترنت و آنلاین شدن بسیاری از فرآیندها، شرکت ها در صنایع مختلف، تمایل و البته نیاز شدیدی به وارد شدن به دنیای تکنولوژی و بهره برداری از فرصت های نهفته در آن دارند. بنابراین موقعیت کار برای متخصصان علوم کامپیوتر در دبی، بسیار عالی می باشد.

میانگین حقوق اولین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار درهم می باشد.

۲٫ معماری و مهندسی

دومین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی، مربوط به ساخت و ساز و طراحی و معماری می باشد. همانطور که می دانید و در صفحه راهنمای سفر به دبی می توانید بیشتر هم درباره آن بخوانید، کشور امارات و مخصوصا شهر دبی در سال های اخیر رشد چشم گیری در صنعت گردشگری داشته است و جالب است بدانید که هدف سیاست گذاران دبی این بوده که دبی را به مهم ترین مقصد گردشگری در دنیا تبدیل کنند. ساختمان ها، برج ها، مراکز خرید و مراکز تفریحی، هتل هایی با امکانات فوق العاده و بسیاری از طرح های عمرانی دیگر کار معماران و مهندسانی در دبی می باشد که همه در تلاشند تا دبی را به محبوب ترین شهر توریستی جهان تبدیل کنند. بنابراین اگر تخصص شما در حوزه معماری و مهندسی های مرتبط مانند مهندسی عمران می باشد، کار پر طرفدار و پر درآمدی در دبی نصیبتان خواهد شد.

میانگین حقوق دومین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بین ۱۰ تا ۲۵ هزار درهم می باشد.

۳٫ بازاریابی و تخصص در رسانه های و شبکه های اجتماعی

اگر در بازاریابی و مدیریت رسانه ها و شبکه های اجتماعی، تخصص و تجربه دارید، سومین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی را دارا هستید و کار شما در دبی تضمین شده است. همانطور که گفته شد، دبی هر لحظه در حال رشد در صنعت گردشگری است و هدفش جلب توجه هرچه بیشتر مردم دنیا و تبدیل آنها به مسافرانی است که دبی را به عنوان مقصد خود انتخاب نمایند. بنابراین طبیعی است که می خواهد در رسانه های مختلف مانند شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و وبلاگ ها و … خود را در دید مخاطبان بگذارد. همینطور توسعه گردشگری باعث رشد صنایع دیگری هم می شود که تنها با متخصصان بازاریابی در دبی می توانند به رشد و پیشرفت خود ادامه دهند.

میانگین حقوق سومین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بین ۱۱ تا ۳۴ هزار درهم می باشد.

۴٫ نمایندگی فروش و ارتباط با مشتری

شهر دبی پر است از مراکز خرید و فروشگاه های مختلفی چون مرکز خرید دبی مال، مرکز خرید وافی دبی، مرکز خرید مرکاتو دبی، مرکز خرید امارات و … که بسیاری از آنها نمایندگی برندهای معروف و بزرگ دنیا هستند. مسلما برای رونق این مراکز به چهارمین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی یعنی کسانی که بتوانند با مشتریان ارتباط برقرار کنند و به فروش به محصولات کمک نمایند، احتیاج است. بنابراین اگر توانایی انجام این کار پر درآمد اما سخت را در دبی دارید، کار در دبی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

میانگین حقوق چهارمین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بین ۵ تا ۲۵  هزار درهم می باشد.

۵٫ آشپزی و مهارت های مرتبط به آن

یکی از ویژگی های دبی که باعث شده گردشگران از تمام جهان به آن سفر کنند، طیف گسترده غذاها و نوشیدنی هایی است که می توان در دبی تهیه کرد. اگر تجربه و علاقه کافی به کار در رستوران و کافه و … دارید، فرصت های مالی خوبی در انتظار شماست.

میانگین حقوق افرادی که پنجمین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی را دارا هستند، بیش از ۸ هزار درهم می باشد.

۶٫ مشاوره املاک

دبی هر لحظه در حال توسعه و پیشرفت است و پا به پای تجارت آن، این صنعت هم در حال پیشروی و سودآوری است. اگر این تخصص مورد نیاز برای کار در دبی را دارید، مشاوره املاک در دبی می تواند، سودهای بزرگی را نصیب شما کند.

میانگین حقوق ششمین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بیش از ۳۰ هزار درهم می باشد.

کار-در-دبی

۷٫ خدمات درمانی

جالب است بدانید که دبی علاوه بر گردشگری، در حال توسعه و تقویت خدمات درمانی خودش هم هست. به همین دلیل و به علت کمبود افراد متخصص در این حوزه کار پزشکان، پرستاران، دندان پزشکان و داروسازها در دبی کاملا تامین می باشد.

میانگین حقوق هفتمین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بیش از ۲۷ هزار درهم می باشد.

۸٫ کار در هتل

یک نگاه به صفحه رزرو هتل در دبی به شما نشان خواهد داد که چه سرمایه گذاری عظیمی پشت صنعت هتل داری در دبی خوابیده است. اگر علاقمند به این تخصص مورد نیاز برای کار در دبی هستید، امکانات ویژه ای چون، سرویس رفت و آمد رایگان، غذای رایگان، محل اسکان و حقوق متناسب در انتظار شماست.

میانگین حقوق هشتمین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بیش از ۸ هزار درهم می باشد.

۹٫ منابع انسانی

شاید باور نکنید اما یکی از پر درآمدترین کارها در دبی، متعلق به متخصصان منابع انسانی می باشد. مهارت برقراری تناسب در کمیت و کیفیت نیروی کار و طراحی برنامه توسعه سازمانی، کارشناسان منابع انسانی را در دبی به یک شغل بسیار عالی رسانده است.

میانگین حقوق نهمین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بیش از ۱۴ هزار درهم می باشد.

۱۰٫ کارهای دفتری و منشی گری

حجم کارها و پیچیده بودنشان باعث درگیری تمام وقت مدیران کارآزموده در دبی شده است. مدیران سازمان ها و شرکت های مختلف، نیاز به اشخاصی دارند که به آنها در سازماندهی کارها و برنامه کمک کنند. همچنین افرادی که تخصص کافی در رسپشنی دارند، همواره مورد نیاز مراکز مختلف خرید و تفریحی، هتل ها و مراکز سرمایه گذاری و دیگر موقعیت های کاری در دبی هستند.

میانگین حقوق دهمین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بیش از ۷ هزار درهم می باشد.

 

مطالب مرتبط با کار در دبی و ویزای کاری دبی:

ویزای امارات متحده عربی

۶ دلیل ریجکت شدن ویزای دبی

ویزای اقامتی دبی را چگونه بگیریم؟

 

66 دیدگاه برای "۱۰ تخصص مورد نیاز برای کار در دبی"

  1. سلام و درود به شما وقت تون بخیر اومیدوارحالتون خوب باشه
    من مطالب ویب سایت شما مطالعه کردم
    از راهنمایی تون ممنونم ک زحمت کشیدی
    مارو راهنمایی میکند من اتباع افغانستانی هستم ۲۴سال سن دارم تحطیلات ۹صنف درس خوندم انگلسی اردو کمی مسلط هستم گواهنما راننده گی امارات هم دارم تازه اومدم امارات ویزا دوساله کاری دارم این ۱۰تا شغلی ک شما پیشنهاد کردی ایا من میتونم یکی از اینها بتونم انجام بدم یا ممکن هست کلاس اموزش یکی از این شغل بروم ممنون میشم اگه راهنما یی کنید یا حق

    1. اصلا نمیشه واسه کاررفت مگراینکه جاب افر یا کارفرماداشته باشیه آدم اصلا ویزایه کارنمیدن به ایرانی ها

  2. با سلام من ۳۸سال سن دارم دکتری مدیریت کسب وکار با گرایش استراتژیک رو دارم و۱۶سال سابقه کار دارم مدیر فروش شرکت قاسم وبه پخش وبهروز بودم وحدود ۱۰سال شهردار ناحیه در رشت هستم ایا میتونم کاری در امارات پیدا کنم ؟

    1. ۱ سال دیگه کارت پایان خدمتم رو میگیرم ۲۰ سال دارم از بچگی فروشنده پوشاک و لباس بودم آیا میتونم در دبی کار کنم

    2. سلام وقت بخیر خدا قوت ببخشید من وخواهرم حدودا ۴۰ سالمونه وبرای کار منشی وارتباط با مشتری ..روابط عمومی بالایی داریم وبسیار منظبط وسرعت عمل بالا لطفا برای همکاری مارو راهنمایی بفرمایید لیسانس حسابداری و.و. هم داریم واینکه برادرمون با داشتن ۴۵ سال سن سابقه کار ۲۵ سال در شرکت مربوط به خودروسازی وبا داشتن گواهینامه لیفتراگ وسرپرست مجموعه وبسیار بسیار فرد مدیر ومنظبط لطفا برای کار ایشون هم مارو راهنمایی بفرمایید

    3. با سلام‌ من‌ تراشکار و ماشین‌ساز و قالب‌ساز هستم‌ ۲۲سال‌ سابقه‌ کار دارم‌ ۳۷ سال‌ سن‌ دارم و به‌ زبان‌ عربی‌ تسلط‌ کامل‌ دارم‌ پدر و مادرم‌ عرب‌ زبان‌ هستند میتوانم‌ در‌ دبی‌ کاری‌ برای‌ خودم‌ پیدا کنم؟

      1. سلام من یک رقصنده هستم میخوام بیام دوبی و کار آموزشی انجام بدهم لطفا راهنمایی کنید. ۰۹۳۷۸۰۲۶۵۵۹ ممنونم

  3. سلام اماده کار هستم در دبی در هتل و راننده لودر هستم در رستوران هم کار میکنم کار دیگه باشه انجام میدم پاسپورت هم دارم در مرغداری و دامداری هم تخصص دارم

  4. سلام بنده مشاور املاک هستم افغانی ام تو ایران

    وخیلی تو ایران از کارم راضی ام موفقم

    دوست دارم در دبی هم این کار را انجام بدم

    و الان انگلیسی میخوانم

    دوستانی املاک در دبی دارد مشاور میخواهد من درخدمت
    شون هستم

    با تشکر سلطانی

  5. سلام دوستان بنده مشاور املاک هستم مسلط ام به املاک تو ایران
    اگر کسی که مشاور املاک میخواهد تو ایران من درخدمت شون هستم و مشکرمیسم از لطف شما

  6. سلام دوستان بنده مشاور املاک هستم مسلط ام به املاک تو ایران
    اگر کسی که مشاور املاک میخواهد تو ایران من درخدمت شون هستم و مشکرمیشم از لطف شما

  7. سلام من ۳۳ سالمه ، ۱۴ سال سابقه آرایشگری دارم و در حال حاضر هم سالن دارم مشغولم کارم ، ۵سال با جرثقیل کفی سنگین کار کردم همه کارهای جرثقیل فول هستم گواهینامه پایه یک هم دارم میخام بدم دبی برای کار ،لطفا یکم راهنمایی کنید

  8. با سلام.
    من فوق لیسانس باغبانی هستم که در زمینه بیوتکنولوژی کشاورزی و کار در آزمایشگاه های ژنتیک مولکولی مهارت کسب کردم. در زمینه کارهای گلخانه ای نیز در حال کسب مهارت و یادگیری هستم.
    جویای کار در کشورهای عربیم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  9. سلام… من کارشناسی هنر دارم و رزومه ی فیلم های تبلیغاتی و عکاسی دیجیتال و آنالوگ با تکنیک سیاه و سفید دارم و فیلمنامه ای هم نوشتم که لوکیشن‌ها و سکانس های آن برای کشور امارات طراحی شده است و برای ساخت این فیلم احتیاج به تهیه کننده یا اسپانسر دارم
    لطفا راهنمایی کنید…تشکر

  10. سلام من ۲۳ سالمه پاسپورت هم دارم مکانیکی و آشپزیم خوبه بجز اینا کاگری هم باشه مهم نس واسم لدفا راهنمایی کنید از کجا ی کارفرما پیدا کنم

  11. سلام من ۱۹ ساله ام دانشجوی معماری یکسال هم سابقه کار دارم تو دفتر مهندسی خواستم بدونم میتونم برم دبی واسه مهندسی سازه و ساختمان کار کنم تصمیم دارم در کنار معماری دارو سازی هم بخونم زبان انگلیسی هم کار کنم ایرانی هستم لطفا یه راهنماییم کنید ممنون

    1. سلام آقای سلطانی
      همسرم ۱۸ سال سابقه کار درخصوص بازسازی و نوسازی ساختمان و طراحی و اجرای و

      دکوراسیون داخلی (منازل.تجاری. اداری و….) دارد در این خصوص میتونید برای کار در دبئ کمکش کنید البته ایشؤن در اربیل و کیش. ه‍م فعالیت داشته.لطفا با این شماره به من اطلاع دهید. ممنونم.

  12. درود سوپروایزر سازه هیه فلزی ساخت و نصب و انواع پوشش گالوانیزه سانوویچ پنل یو نابدونی یو پیویسی با آیق هایه فوم پشم شیشه کارتون پلاس هستم جهت کار در تمام کشور هایه دنیا هرجا که بشه

  13. سلام من سابقه ي فعاليت در نمايندگي شركتهاي بزرگ خودرو سازي دارم و خوشحال ميشم اگر بتونم در دبي مشغول به كار بشم. مجرد هستم و مسلط به انگليسي و تحصيلات آكادميك و مدارك فني در زمينه خودرو

  14. سلام
    مرسی از مطالب خوب سایت
    به عنوان یه پرستار چقدر احتمال داره راحت کار پیدا کرد و شرایطش چه جوریه
    من خودم ۸ ساله پرستارم و تازه شروع کردم زبان خوندن

  15. با سلام
    برای کار حسابداری یا مدیریت مالی یا تجزیه و تحلیل صورتهای مالی کاری هست ، لطفا اطلاع دهید
    ضمنا تخصص اصلی در تعریف و پیاده سازی ساختار مالی شرکتهای جدید دارم

    1. باسلام و خسته نباشید خدمت شما من ۲۹ساله و متاهل و دارای یک فرزند هستم اهل بندر عباس و به دنبال کار در امارات هستم. مدرکم دیپلمه دنبال کار در رستوران،هتل و کل مشاغل خدماتی هستم.
      با تشکر.

  16. سلام . مهندس عمران هستم با بیست و پنج سال سابقه کار اجرایی در پروژه های عمرانی مختلف کشور ، جویای کار اجرایی مناسب در کشور امارات هستم .

  17. سلام من مهندسی کامپیوتر دارم .بمدت ۵سال نیز مدیر منابع انسانی تو اداره دولتی بودم منشی گری رو فول هستم بازاریابی شبکه ای ۴سال با تجربه عالی دارم کارمی کنم ضمنا تو دانشگاه شاگرد اول بودم ۳۰ سالمه خانم هستم
    از مواردی ک فرمودین همشون رو بلدم
    به دادم برسین که تو ایران حیف شدم بخدا

  18. باسلام بنده متخصص تعمیرمشعلهای صنعتی بارله های زیمنس lfk1 هانیول ساتورنیک tmg740 دمپرlks دمپرهای میکروسوییچی تعمیرچیلرهای تراکمی پمپ سانتریفیوژتکنسین برق صنعتی دارای جوشکاری مخازن تحت فشاربااستانداردAWS کدتست فرم جوشکاری الکتروفیوژن ازشرکت ملی گازایران هستم وبرای کاردرکشورهای عربی درخواست راهنمایی دارم

  19. سلام، ۳۳ ساله هستم لیسانسم نقشه برداری و فوق لیسانسم سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی هست اما متاسفانه هیچ سابقه کاری ندارم، ایا بنده برای اخذ ویزای کار صلاحیت دارم؟

  20. سلام
    من متخصص چیلرهای جذبی و تراکمی هستم در زمینه تعمیرات چیلر در ایران از بهترین ها هستم.
    آیا پیشنهاد کاری در دبی برای من وجود داره؟
    با چه میزان حقوقی و چه شرایطی؟
    تشکر

  21. سلام وقت بخیر ….فوق لیسانس نرم افزار هستم به زبان عربی مسلط هستم … مدرس کامپیوتر تو موسسه فنی حرفه ای

  22. سلام بنده دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس مدیریت هتلداری دارم و ۱۲ سال سابقه کاردر هتلهای ۴ و۵ ستاره ایران رو دارم چطورمی تونم رزومه کاریمو برای یکی ازهتلهای عمارات بفرستم ممنون می شم راهنمایی کنید

  23. سلام.هم نقاشی ساختمان حرفه ای بلدم.معرق کاری.تراشکارحرفه ای.جوشکارلوله گاز.تمامی این شغلهاروبه صورت حرفه ای بلدم ممنون میشم تودبی برام کارپیداکنید

  24. سلام من در زمینه پوشاک مانند طراحی الگو سازی برش و دوزندگی حدود ۲۵ سال سابقه کار مفید دارم ولی تحصیلاتم پایین ایا میتونم ویزای کار کشور دبی یا کشور دیگه ای بجز ترکیه را دریافت کنم
    ممنون میشم من راهنمایی کنید (جعفری هستم)

  25. من متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سروگردن و فلوشیپ فوق تخصصی گوش از تهران دارم تابعیت از کشورافغان میخواهم در دبی کار کنم چگونه راهنمایی میکنید

  26. باسلام و وقت بخیر من ۲۰ سالمه و فوق دیپلم کامپیوتر دارم و در حیطه برنامه نویسی مشغولم و همسرم هم برنامه نویس و توسعه دهنده زبان های مایکروسافت هستند ممنون میشم راهنماییم کنید

  27. با عرص سلام همسر من تراشکار ماهر هستند و ۴۷ سال سن دارن ایا سعلی در رابطه با کارشون وجود داره و اگر هست ممنون میشم راهنمایی کنید

  28. سلام خدممتون میخواستم بدونم برای دکترای فیزیک با رزومه عالی که مقالات بین المللی هم دارند کار برای تدریس هست ؟

  29. سلام
    بنده۳۲ سال سن دارم
    لیسانس حقوق دارم
    موسسه حقوقی دارم و ۱۱ مدرک بین المللی آرایشگری دارم با تجربه کاری ده ساله وسالن زیبایی هم دارم ایا کاری هست برایم در دبی
    ممنون میشم پاسخ بدهید.

  30. با سلام
    در کارخانه تولید آلمینیوم کار میکنم. و اپراتور دیگهای تولید آلمینیوم هستم.در ضمن گواهینامه لیفتراک هم دارم و در این کار نیز تخصص کافی دارم میتونم اونجا کار پیدا کنم.

  31. با سلام خسته نباشید من ابوالفضل ۲۱ ساله هستم تابع ایران بیشتر کار های ساختمان رو فول هستم به یک حساب میشه گفت استا بنا و به کار در رستوران هم سر رشته دارم لطفا منو همراهی کنین کارت پایان خدمت هم دارم سریع کارم انجام میدم میام اون طرف لطفا منو راهنمایی کنین

    1. سلام و درود
      گواهینامه پایه دو دارم همراه با ویژه لیفتراک۲۹ سال سن با این شرایط میتونم دبی کار کنم کار با لیفتراک خیلی حرفه ای میباشم
      شماره تماس ۰۹۰۳۳۷۱۵۸۹۴

  32. سلام وقت بخیر، من برنامه نویس هستم، اما نمیدونم چجور کار پیدا کنم در دبی اگه کسی بتونه تو دبی کمکم کنه ممنونش میشم

  33. سیکیوریتی و تشریفات با مدرک معتبر ترین سازمان دنیا فنی حرفه ای با استعلام از سازمان فنی حرفه ای و تعید شده از قوه قضائیه،دارای مدرک بین المللی بادیگاردی از کشور روسیه،عضو سازمان ایمن مدافعان ایرانیان ، رانندگی عالی ومتدین و متین، آموزش دیده هنرهای رزمی و دفاع شخصی قد۱۸۵هیکل ورزیده ورزشکاری با ۴سال رزمه کاری مرتبت آماده خدمات دهی به اشخاص حقیقی و حقوقی وکلا،سمینارها،کنسرتها و اشخاص سرشناس و معتمد ، عقد قرار داد با ارگان های دولتی و شخصی.ساعتی و ماهانه
    “حفاظت از جان و مال شما وظیفه و اعتقاد شخصی ماست

    1. سلام محمد شریف ۲۱ ساله از افغانستان میتونم در فروشگاه کار کنم و روابطم با مشتریان هم خوب است

  34. سلام من ۳۵سالمه و مدارک آرایشگری ازفنی حرفه ای دارم علاوه بر اون در تهران هم ۲سال سابقه ی کار حرفه ای در زمینه رنگ ولایت مو دارم چطور میتونم برم دبی برای کار؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *