راهنمای خرید در آفریقای جنوبی

خرید و مناطق خرید در ژوهانسبورگ

شهر ژوهانسبورگ برای علاقه مندان به خرید مانند بهشت است. علاوه بر مراکز خرید فراوان، چندین فروشگاه لوازم دستی هم دارد. اگر به دنبال جایی برای خرید هدیه هستید در این شهر وسایل فوق العاده ای خواهید یافت ولی باید زیاد جستجو کنید.

مراکز خرید بزرگ ساعات بیشتری باز هستند که از 9 صبح تا 6 بعدازظهر می باشد. فروشگاه های کوچک در عصر روزهای یکشنبه معمولا بسته هستند. اما ساعات کار مغازه های مستقل فرق می کند، برخی حتی ظهرها هم بسته هستند. اما مغازه های صنایع دستی از 10 صبح تا 5 عصر و برخی تا بعد از غروب باز هستند.

خرید در ژوهانسبورگ: از کجا خرید کنیم

شهر ژوهانسبورگ و مناطق اطراف آن حاوی چندین مرکز خرید است که از بوتیک ها گرفته تا فروشگاه های بسیار بزرگ را شامل می شود که در آنها می توانید سینما و حتی زمین بازی مجازی گلف بیابید. شهرSandton به عنوان برترین مرکز خرید آفریقای جنوبی معروف است و در آن جدید ترین برندهای جهانی و نیز محصولات محلی آفریقایی یافت می شود. 

Brightwater Commons حقیقتا یک مرکز خرید متفاوت می باشد. در درون این ساختمان، خیابان هایی با پیاده رو وجود دارد و حتی یک دهکده، محل اسکیت و دریاچه هم در آن می بینید یعنی در حال خرید، می توانید استراحت کنید و از مناظر اطراف خود لذت ببرید. پلاژ خاوردور نیز مرکز خرید متفاوتی است. این پلاژ حالتی شبیه به بازارهای قدیمی دارد. گردش در اینجا حسی کاملا متفاوت با حس گردش در مراکز خرید زنجیره ای و لوکس به شما خواهد داد.

اگر می خواهید برای قیمت ها چانه زنی کنید بهتر است به مغازه های صنایع دستی بروید. در اینجا از پیکره های چوبی رنگ شده و ماسک های سنتی گرفته تا جواهرات قدیمی و عروسک یافت می شود. بازار صنایع دستی آفریقا واقع در مرکز خرید Rosebank معمولا در اواخر هفته مشغول به کار است و محصولاتی از سراسر آفریقا را برای فروش ارائه می دهد. در خیابان Bath نیز فروشگاه سرپوشیده ی ژوهانسبورگ هست که بهترین فروشگاه صنایع دستی آفریقای جنوبی است. یکشنبه ها حدود 500 غرفه برای فروش لباس، صنایع دستی، وسایل دکوری و سرامیک در اینجا برپا می شود. فروشگاه Bruma Market World نیز نوع دیگری از این فروشگاه ها است با حدود 600 غرفه. 


نظر شما چیست؟

نظر شما درباره راهنمای خرید در آفریقای جنوبی چیست؟

جهت رزرو هتل در آفریقای جنوبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵