رزرو هتل در ساحل چاونگ

جهت رزرو هتل در ساحل چاونگ با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵


اگر قصد رزرو هتل در ساحل چاونگ را دارید، در این مطلب سعی شده تا در مورد ساحل چاونگ و هتل های آن توضیحاتی داده شود. بدین واسطه امیدواریم با در نظر گرفتن شرایط سفر خود و مطالعه کردن صفحات هتل های ساحل چاونگ، با آگاهی و اطلاعات بیشتری به رزرو هتل در ساحل چاونگ بپردازید.

 

علت محبوبیت هتل های ساحل چاونگ

ساحل چاونگ که در شمال شرقی جزیره سامویی قرار گرفته است، بزرگترین و شلوغ ترین و به عبارتی پرطرفدارترین ساحل سامویی می باشد. به همین علت اکثر هتل های جزیره سامویی در کناره ی ساحل چاونگ قرار گرفته و تعدادی از آنها بخشی از ساحل را نیز به خود اختصاص داده اند.

در نزدیکی ساحل چاونگ خیابانی به همین نام (Chaweng walking street) وجود دارد که می توان آن را از مهم ترین خیابان های سامویی و به طور کلی از مهم ترین نواحی سامویی در نظر گرفت. علاوه بر اکثر هتل های ساحل چاونگ که در اطراف این خیابان قرار گرفته اند، تعداد بسیار زیادی رستوران و کافه و بار و مرکز خرید و ... نیز در راستای این خیابان واقع شده اند.

همچنین می توان گفت زندگی شبانه در سامویی یعنی تفریحات مختلف، فروشگاه ها و مراکز خرید و تفریحی، در همین خیابان برقرار است و با رزرو هتل در ساحل چاونگ می توانید به راحتی به این تفریحات و خوشگذرانی ها دسترسی داشته باشید.

درازای این ساحل تقریبا 6 کیلومتر می باشد و اکثر هتل های ساحل چاونگ در همین راسته در همسایگی فروشگاه های مختلف جواهرات، لباس، غذا و ... همچنین بارها و رستورانهای بسیار متنوع آن، واقع شده اند و از این جهت برطرف کردن اکثر نیازهای میهمانان با کمی پیاده روی و رسیدن به این مراکز ممکن است.

مورد دیگری که باعث منطقی بودن رزرو هتل در ساحل چاونگ می شود، این است که بسیاری از افرادی که به سامویی سفر می کنند، می خواهند ورزش های هیجان انگیز و تفریحات آبی در سامویی را تجربه نمایند. علاوه بر اینکه با اقامت در هتل های ساحل چاونگ و دسترسی راحت به این ساحل می توانند انواع این ورزش ها و تفریحات را با امکانات و تجهیزات کامل، تجربه نمایند، در صورت بروز هرگونه مشکل یا آسیبی می توانند از خدمات درمانی موجود در ساحل چاونگ استفاده کنند.

در واقع بیماری یا جراحت در هر موقعیتی ممکن است به سراغ انسان، خاصه مسافرانی که در محلی جدید هستند، بیاید. با رزرو هتل در ساحل چاونگ می توانید در صورت لزوم، به سه بیمارستان بزرگ و مجهز سامویی، یعنی بیمارستان بین المللی سامویی، بیمارستان بانکوک سامویی و بیمارستان کو سامویی، دسترسی راحت و سریعی داشته باشید.

 

هزینه رزرو هتل در ساحل چاونگ

یکی از عوامل بسیار مهم در انتخاب محل اقامت، هزینه های اقامتی می باشد. با توجه به اینکه بیشتر امکانات و تفریحات، و همچنین مراکز دیدنی و نقاط  جذاب سامویی در نزدیکی ساحل چاونگ قرار گرفته اند، هتل های ساحل چاونگ بطور میانگین، نسبت به دیگر هتل های سامویی که در قسمت مرکزی جزیره یا غرب و جنوب آن واقع شده اند، گران تر هستند. اما اگر تمامی هتل های سامویی را بررسی کنید، می توانید هتل های ارزان در ساحل چاونگ را پیدا کنید و با اقامت در آنها، از مزایای ویژه موجود در ساحل چاونگ و مناطق اطراف آن بهره ببرید. بنابراین نگران قیمت هتل های ساحل چاونگ نباشید، با کمی جستجو در این صفحه می توانید، هتلی خوب که مناسب شرایط شما باشد را پیدا کنید.

البته می دانیم که بسیاری از افراد هستند که قصدشان از سفر به سامویی، تنها گشت و گذار در طبیعت ناب این جزیره است و به دنبال اقامت در یک هتل با امکانات و خدمات رفاهی متعدد و متنوع نمی باشند. به این دسته از افراد هم توصیه می کنیم با جستجو در این صفحه اقدام به رزرو هتل های ارزان در ساحل چاونگ نمایند، تا هم از امکانات ضروری هتل های چاونگ بهره مند گردند، و هم اینکه بتوانند با صرفه جویی در هزینه های محل اقامت، به تفریحات و خوش گذرانی های بیشمار موجود در ساحل چاونگ و بطور کلی سامویی بپردازند.

به علاوه بسیاری از افراد هم هستند که در فرآیند رزرو هتل در ساحل چاونگ، به دنبال هتل های لوکس سامویی هستند. اگر جزو این دسته هستید، با کمی جستجو در این صفحه می توانید هتل های 5 ستاره و لوکس ساحل چاونگ را بیابید و با خواندن اطلاعات کامل آنها و سپس مقایسه میان آنها، اقدام به رزرو هتل در ساحل چاونگ نمایید.

 

برای اطلاع از قیمت هتل های ساحل چاونگ؛

در انتهای این صفحه، لیست هتل های ساحل چاونگ آورده شده است و با استفاده از فیلتر های موجود در بالای لیست(هتل های پیشنهادی، بیشترین ستاره، کمترین ستاره، گران ترین، ارزان ترین)، می توانید هتل مورد نظر خود را با توجه به اولویت ها و شرایط خود انتخاب نمایید و به رزرو هتل در ساحل چاونگ بپردازید.