رزرو هتل در مسقط

جهت جستجو و یافتن بهترین هتل های مسقط فقط کافی است تاریخ ورود و خروج خود را مشخص نمایید!

  • رزرو آنلاین هتل های مسقط
  • پرداخت ریالی با کارت بانکی
  • دریافت آنی ووچر


برای مشاهده قیمت لطفا چند لحظه صبر بفرمایید.

لوکس ترین هتل های مسقط

قصد رزرو هتل در مسقط را دارید؟

این تاریخ ها را بررسی کنید:

هنوز پرواز مسقط خود را رزرو نکرده اید؟

فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا بهترین بلیت پرواز به مقصد مسقط را برای شما صادر کنیم.

تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

راهنمای رزرو هتل در مسقط

مسقط پایتخت و مهمترین شهر کشور عمان، با معماری منحصر به فرد، زیبایی های طبیعی و آثار تاریخی یکی از بهترین مقاصد سفر برای ایرانی ها می باشد. عمانی ها از قدیم روابط خوبی با مردم ایران داشته اند و جالب اینجاست که هنوز این علاقه در آنها پابرجاست.

سرمایه گذاری زیادی در بخش گردشگری و ساخت هتل در عمان و مسقط انجام شده و اکثر برندهای بین المللی نظیر شانگری لا، شرایتون و گرند حیات در مسقط هتل ساخته اند. اگر قصد سفر به عمان را دارید می توانید از خدمات تور عمان آفتاب تراول استفاده کنید ولی اگر ترجیح می دهید سفر خود را خارج از چارچوب تور انجام دهید می توانید در همین صفحه اقدام به رزرو آنلاین هتل های مسقط نمایید.

برای رزرو هتل در مسقط می توانید از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب خود استفاده کنید و بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی، ووچر هتل مسقط خود را دریافت خواهید نمود.

هتل های مسقط خدمات خود را به صورت BB یعنی فقط با صبحانه ارائه می دهند. البته در بعضی از هتل ها مثل ایبیس، مسقط پلازا ، البهجه و کمپینسکی می توانید با پرداخت هزینه اضافه خدمات HB یعنی صبحانه و ناهار و یا خدمات FB یعنی صبحانه و ناهار و شام دریافت نمایید.

معرفی بهترین مناطق مسقط برای رزرو هتل

منطقه القروم در شمال شهر مسقط و در حاشیه دریای عمان واقع شده و قسمت مدرن شهر مسقط به حساب می آید. القروم با هتل های زیبا، مراکز خرید، پارک ها، رستوران ها و ... جزو مناطق توریستی مهم مسقط است و رزرو هتل در القروم یکی از بهترین انتخاب ها برای گردشگران ایرانی است.

مدینه السلطان قابوس، منطقه ای مسکونی در منطقه قدیمی تر شهر مسقط است. اماکن و ادارات دولتی در این منطقه قرار دارد که از جمله آنها می توان به سفارت انگلیس در مسقط اشاره کرد. این منطقه تقریبا یک کیلومتر با ساحل فاصله دارد.

منطقه الخویر منطقه ای خاص در مسقط است که هم مسکونی است و هم اداری. الخویر در نزدیکی ساحل واقع شده و رستوران ها و فروشگاه های زیادی در آن قرار دارد.

منطقه مطرح مسقط، محله قدیمی دیگری در شهر مسقط است که به دلیل قرار داشتن اسکله و بندرگاه سلطان قابوس، تا زمانی که نقت در عمان کشف نشده بود، مرکز تجارت و بازرگانی این شهر بود. بازار مطرح که شهرت جهانی دارد در این منطقه واقع شده است.در منطقه مطرح می توانید آداب و سنن و تاریخ و معماری عمان را از نردیک مشاهده کنید.

درباره شهر مسقط عمان