تور عمان نوروز ۹۸ (۷ شب و ۸ روز)

هتلخدماتهر نفر Doubleهر نفر Singleکودک با تخت

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۴,۵۱۰,۰۰۰ تومان۶,۲۷۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۵,۵۸۰,۰۰۰ تومان۷,۹۴۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۵,۷۸۰,۰۰۰ تومان۸,۹۲۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۵,۷۸۰,۰۰۰ تومان۷,۸۴۰,۰۰۰ تومان۳,۹۲۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۶,۱۷۰,۰۰۰ تومان۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان۷,۰۵۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۶,۵۶۰,۰۰۰ تومان۹,۴۱۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۶,۷۶۰,۰۰۰ تومان۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان۶,۴۷۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۷,۲۱۰,۰۰۰ تومان۱۰,۵۴۰,۰۰۰ تومان۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۷,۹۴۰,۰۰۰ تومان۱۱,۲۷۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱۷,۳۴۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۱۳,۰۵۰,۰۰۰ تومان۲۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۱۵,۸۷۰,۰۰۰ تومان۲۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان۶,۶۶۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۱۷,۶۵۰,۰۰۰ تومان۲۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان۸,۹۲۰,۰۰۰ تومان

خواهشمند است توجه فرمایید!

  • بیمه افراد بالای 50 سال الزامی است و مبلغ آن جداگانه محاسبه و به نرخ تور عمان نوروز ۹۸ افزوده می گردد.
  • کلیه پروازها و هتل ها چارتر، غیرقابل استرداد و غیرقابل تغییر می باشند.
  • پرداخت 50% مبلغ تور به عنوان علی الحساب در هنگام رزرو الزامی است.
  • معیار محاسبه کلیه نرخ های تور عمان نوروز ۹۸، پایین ترین نرخ ارزی بوده است و در صورت افزایش، مابه التفاوت نرخ لحاظ می شود.
  • نرخ تور عمان نوروز ۹۸ بر اساس پایین ترین نرخ ایرلاین می باشد،در صورت پر شدن این کلاس پروازی مبلغ تور افزیش می یابد.
  • در صورت مرفوضی ویزا و یا اعلام کنسلی از طرف مسافر شرایط ابطال قرارداد مطابق با مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و هزینه ها شامل خسارت بلیط + ویزا + هتل می باشد.
  • مسئولیت کنترل پاسپورت از لحاظ اعتبار و هر گونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر یا آژانس درخواست کننده می باشد و آژانس مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت.
  • در صورت دیپورت شدن مسافران در فرودگاه مقصد هیچگونه مسئولیتی به عهده آژانس نمی باشد و هیچگونه وجهی برگردانده نمی شود.

در زمستان 97 و نوروز 98 سفر به مناطق جنوبی خلیج فارس لذت بیشتری خواهد داشت زیرا هوا تا اواسط بهار در مناطق جنوبی خلیج فارس بسیار معتدل و دل‌انگیز می‌باشد. در این تور عمان شما فرصت بازدید از جذابیت‌های گردشگری کشور عمان را خواهید داشت.

al_mughsayl_beach

مسقط پایتخت عمان یکی از ثروتمندترین شیخ نشینان عرب حاشیه خلیج فارس است که روابط بسیار خوب سیاسی و تجاری با ایران دارد. بسیاری از بازگانان تجارت با عمانیها را به تجارت با اماراتیها ترجیح می دهند و همینطور این کشور می تواند بازار خوبی برای صادرات محصولات ایرانی باشد. هتل های ارزان شهری ما می تواند گزینه هایی ایده آل برای انجام کارهای تجاری و بازرگانی شما عزیزان باشد.

عمان چندین سال است که سرمایه گذاریهای سنگینی برای جذب گردشگر و بهره مندی از مواهب اقتصادی صنعت توریسم انجام داده است و هتل های بزرگ و برندهای بین المللی هتل داری همچون شانگری لا و گرند حیات و شرایتون هتل های خوبی در شهر مسقط دارند برای بهره مندی از شگفتی های سواحل سحر آمیز این منطقه زیبا از کرانه های خلیج فارس و دریای عمان می توانید از هتل های ریزورت ارایه شده در پکیج استفاده نمایید و اوقاتی خوش و آرام بدور از هیاهوی رایج در سایر مسیرهای متداول گردشگری را در هتل های ریزورت عمان تجربه نمایید.

دبی با هتل‌های ۵ ستاره، مراکز بزرگ فروش، فضاهای اسکی داخل سالن و انواع تفریح‌های فرهنگی، هنری و ورزشی جایی برای توضیح نمی‌گذارد و توانسته است خود را به عنوان نگین طلایی خاورمیانه ثابت کند. با این که دبی یکی از بهترین مقصدها در میان کشورهای عربی به نظر می‌رسد اما برخی می‌گویند برای دیدن میهمان‌نوازی واقعی عرب‌ها باید به مسقط، تاج پادشاهی عمان رفت.

مسقط در شرقی‌ترین نقطه‌ی شبه‌جزیره‌ی عربستان واقع شده است و از نظر زیبایی، ظاهری متفاوت با کشور پر از آسمان‌خراش همسایه‌اش یعنی امارات متحده عربی دارد. این کشور که تا قبل از سال ۱۹۷۰ روی خوشی به خارجی‌ها نشان نمی‌داد، در سال‌های اخیر قدم در راه توسعه گذاشته است اما خوشبختانه همچنان بر حفظ اصالت خاورمیانه‌ای خود پا فشاری می‌کند. اگر شما هم تماشای مناره‌های بلند را به تماشای ویترین‌های پر زرق و برق یا قدم زدن میان تاریخ را به لذت بردن از مراکز تفریحی ترجیح می‌دهید پس باید مسقط را به جای دبی انتخاب کنید.