رزرو هتل در تفلیس

جهت رزرو هتل در تفلیس با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵


 اگر قصد رزرو هتل در تفلیس را دارید، مطالعه مختصری درباره تاریخچه شهر تفلیس برای شما سودمند خواهد بود. تفلیس پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان دارای جاذبه های فرهنگی بسیاری می باشد. این جاذبه ها که بخشی از آنها داخل تفلیس و برخی دیگر در اطراف تفلیس می باشند، شامل تعداد زیادی موزه، گالری های هنری، کلیساها، بسیاری بنای تاریخی و باستانی می باشد. بازدیدکنندگانی که به تفلیس سفر می نمایند فرصت های بسیاری برای شرکت در فعالیت های ورزشی را دارند. طبیعتی که تفلیس را احاطه کرده است فرصتی را فراهم کرده که گردشگران به صورت پیاده به کشف آن بپردازند. تعداد زیادی مسیر پیاده روی در بیرون از شهر تفلیس قرار دارد. شرکت های خاصی نیز راهنمای سفر به مناطق کوهستانی کشور هستند. در طول زمستان نیز می توانید اسکی در گرجستان را تجربه نمایید. نزدیک ترین منطقه به تفلیس Gudauri می باشد. از جمله رویدادهای گردشگری تفلیس نیز مسابقات قهرمانی بالن Ballooning Championship می باشد که خلبانان سراسر دنیا برای شرکت در این مسابقه به گرجستان سفر می نمایند.

 

رزرو هتل در تفلیس به پیشنهاد گردشگران

گردشگران از سراسر جهان و از کشورهای مختلف، اقدام به رزرو هتل در تفلیس می کنند و هر کدامشان تجربه ای از سفرشان دارند. بسیاری از آنها این تجربیات را در قالب نظراتی که در وب سایت های بزرگ می نویسند، ابراز می دارند و میزان رضایت خودشان را از هتل های آن شهر شرح می دهند.

در ادامه نام چند هتل که گردشگران رضایت بالایی از اقامت در آنها داشته اند، آورده شده است:

Hotel British House, Comfort, Demi Hotel, Radisson Blu Iveria Hotel

 

رزرو هتل در مرکز شهر تفلیس

پیشنهاد ما برای هتل های زیر می باشند:

هتل 5 ستاره رادیسون بلو Radisson Blu Iveria Hotel

هتل 5 ستاره ماریوت Tbilisi Marriot Hotel

هتل 4 ستاره کورت یارد Courtyard Tbilisi

هتل 4 ستاره هالیدی این Holiday Inn Tbilisi

هتل 4 ستاره ریور ساید Hotel River Side

هتل 3 ستاره سی تی Hotel City

 

نکته مهم برای رزرو هتل در تفلیس

مهمترین اصل در رزرو  هتل در تفلیس یا اساسا هر شهر دیگری، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

رزرو هتل در تفلیس برای سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است اقدام به رزرو هتل در مرکز شهر تفلیس، فرمایید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن هم یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

رزرو هتل در تفلیس برای  سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به تفلیس سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید. بنابراین در  زمان رزرو هتل در تفلیس، به این دو متغیر هزینه اقامت یک شب در هتل و همچنین دسترسی هتل، توجه بفرمایید. چراکه ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

 

راهنما برای رزرو هتل در تفلیس

اگر قصد رزرو هتل ارزان در تفلیس را دارید می توانید از نواری که بالای نام هتل ها قرار دارد، گزینه ی ارزان ترین را انتخاب کنید، تا لیست تمام هتل های ارزان در تفلیس را با جزئیات کامل، ببینید.

همچنین اگر قصد رزرو هتل لوکس در تفلیس را دارید، با انتخاب گزینه ی گران ترین، می توانید هتل های با کیفیت بالا و بعضا پنج ستاره در تفلیس را ببینید.