تور ولنتاین : این سفر عاشقانه را از دست ندهید!

تور ولنتاین بهترین هدیه ای است که می توانید با آن کسی را غافلگیر کنید! اگر می خواهید یک ولنتاین فراموش نشدنی را با همسر یا نامزد خود بگذرانید، ما بهترین پیشنهادها را برای شما داریم.

همه ساله بسیاری از مردم جهان در روز ۲۵ بهمن ماه جشن روز ولنتاین را برگزار می کنند؛ روزی که به نام روز عشق نیز شناخته می شود. خیلی ها در این روز تلاش می کنند تا همسر یا نامزد خود را به بهترین شیوه غافلگیر کنند. اما هدیه های همیشگی ولنتاین دیگر تکراری شده اند! آیا تا به حال به این فکر کرده اید که روز ولنتاین را در یکی از زیباترین سواحل جهان بگذرانید؟ رفتن به تور ولنتاین (سفری عاشقانه در زیباترین سواحل) پیشنهاد ما به شماست! اما باید قبل از سفر به این نکته توجه کنید که بهترین مقصد توریستی برای تور ولنتاین کجاست؟ مثلا اگر در روز ولنتاین همراه معشوقتان به بلغارستان بروید، سرما عاشقی را از سرتان می اندازد! در اینجا بهترین مقاصد را برای تور ولنتاین معرفی کرده ایم؛

تور ولنتاین : سفر به مالدیو!

تور ولنتاین

یکی از بهترین گزینه ها برای تور ولنتاین، سفر به مالدیو است. آب و هوای مالدیو در این روزها عالی است و خبری از باران های تند و توفان های موسمی نیست. مسافران بسیاری از سراسر جهان به مالدیو می روند، تا هفته آخر بهمن را که مصادف با روز ولنتاین است، در یکی از جزایر این کشور زیبا بگذرانند. هتل های زیبای مالدیو که بعضا تمام سطح یک جزیره را پوشانده اند، می توانند یک ولنتاین فوق العاده را برای شما بسازند.

بهترین فصل تفریحات آبی و دریایی و اقامت در هتل های داخل دریای مالدیو، همین ماه است!

تور ولنتاین: پوکت رویایی!

تور ولنتاین

سفر به پوکت در روز ولنتاین فوق العاده است. علاوه بر آب و هوای فوق العاده پوکت، که این روزها عالی است، تفریحات شبانه این جزیره هم در روزها نزدیک به ولنتاین به اوج خود می رسد. خلیج فانگ نگا و جزیره فی فی در پوکت این روزها دیدنی ر از هر وقت دیگری هستند.

در بازارهای شبانه پوکت می توانید بهترین هدایای ولنتاین را هم پیدا کنید.

تور ولنتاین: سامویی و فول مون پارتی!

تور ولنتاین

تور سامویی تایلند هم در این روزها حسابی پرطرفدار است. ساحل چاونگ سامویی همیشه پر از توریست است. اما در روزهای ویژه مثل ولنتاین، همه چیز رنگ دیگری به خود می گیرد. مردم از سراسر دنیا در این ساحل جمع می شوند و کسب و کار رستوران ها، بارها و کلاب ها و… حسابی رونق می گیرد.

یکی از ویژگی های سامویی، برگزاری فول مون پارتی در جزیره کو فانگان است. این جشن دوشنبه اول اسفند یعنی یک هفته بعد از روز ولنتاین برگزار می شود. با یک برنامه ریزی دقیق می توانید یک هفته رویایی را در سامویی داشته باشید؛ هفته ای که با روز ولنتاین شروع شود و به شب فول مون پارتی برسد!

تور ولنتاین : دبی نزدیک و هیجان انگیز!

تور ولنتاین

دبی به ما نزدیک است؛ اما هم آب و هوای خوبی در این روزهای سال دارد و هم این که در روز ولنتاین بسیاری از مردم جهان را به سوی خود می کشاند. تور دبی در روز ولنتاین می تواند یک هدیه فوق العاده به کسی باشد که بیش از همه دوستش دارید. در ضمن، نیازی هم به توقف در مسیر و تعویض هواپیما و… نیست. سفر بدون دردسر با همه امکانات به دبی، یکی از پیشنهادات ما به شما برای روز ولنتاین است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *