تور اوکراین آذر ۹۸ (۶ شب و ۷ روز)

تور اوکراین - تور کیف - آذر ۹۸ - پرواز اوکراینی - ۶ شب و ۷ روز

تور کیف

هتل
خدمات
دو تخته
یک تخته

اتاق standard
BB صبحانه

هر نفر در اتاق دو تخته
۱۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
هر نفر در اتاق یک تخته
۱۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

هر نفر در اتاق دو تخته
۱۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
هر نفر در اتاق یک تخته
۱۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

اتاق standard
BB صبحانه

هر نفر در اتاق دو تخته
۱۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
هر نفر در اتاق یک تخته
۱۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

هر نفر در اتاق دو تخته
۱۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
هر نفر در اتاق یک تخته
۱۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

هر نفر در اتاق دو تخته
۱۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
هر نفر در اتاق یک تخته
۲۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

اتاق standard
BB صبحانه

هر نفر در اتاق دو تخته
۱۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
هر نفر در اتاق یک تخته
۲۷,۱۰۰,۰۰۰ تومان

تور اوکراین ، آنچه باید بدانید

اوکراین کشوری تاریخی در قلب اروپاست. قدم زدن در شهرهای آن شما را به به قرن‌ها پیش خواهد برد. در تور اکراین، معماری بی‌نظیر و مجسمه‌های شهری وموسیقی خیابانی فضایی را برای شما فراهم می‌کنند که انگار در یک موزه شهری قدم می‌زنید.

در رتبه بندی سازمان جهانی گردشگری، تور اوکراین از نظر تعداد گردشگران جایگاه هشتم دنیا را به خود اختصاص می‌دهد. عجایب هفت‌گانه اوکراین از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری کشور به شمار می‌آید که شامل پارک سوفیفسکی، صومعه پچرسک لاورا کیف، شهر کامیانتس پودیلسکیی، جزیره خورتیتسیا، شهر باستانی خرسونسوس، کلیسای جامع سنت سوفیا و قلعه خوتین است.

کیف و اودسا دو شهر توریستی هستند که هر چه همه خوبان دارند در این دو شهر وجود دارد. تلفیق سنت و مدرنیته ویژگی مهم این دو شهر تور اکراین است.

جاذبه‌های گردشگری تور اوکراین

کلیسای سنت سوفیای کیف Saint Sophia’s Cathedral 
زیبایی معماری آن زبانزد است. این کلیسا کهن‌ترین کلیسای شهر است. تاریخ ساخت آن به 1307 میلادی برمی‌گردد. این کلیسا سیزده گنبد طلایی بر روی مجموعه‌ای از برج‌های سفید رنگ و یک برج ناقوس 75 متری دارد که بهترین مکان برای تماشای گنبدها است. در بیرون کلیسای سنت سوفیای کیف تندیسی از یوگدان ملنیتسکی، رهبر آزادی اوکراین در قرن هفدهم میلادی قرار دارد.

کلیسای سنت اندروی کیف Saint Andrew’s Church 
یکی از برجسته ترین ساختمان های باروک با معماری واقعا منحصر بفرد و بی نظیر است. کلیسای سنت اندروی کیف بر روی تپه مصنوعی ساخته شده و یکی از قدیمی ترین محله های کیف می باشد که در تور اکرایت می توانید ببینید.

صومعه گنبد طلایی سنت مایکل کیف Saint Michael’s Golden-Domed Monastery
ابن صومعه با کلیسای سنت اندرو 2 دقیقه فاصله دارد و در نزدیکی کلیسای سنت سوفیا قرار گرفته است. صومعه گنبد طلایی سنت مایکل کیف مهم ترین کلیسای ارتدکس در تور اوکراین است که در طول تاریخ از چندین جنگ جان سالم به در برده است.

بنای یادبود مادر کیف The Motherland Monument
ارتفاع این بنای یادبود 102 متر است و در سمت راست رودخانه Diniepe واقع شده و از هر نقطه شهر قابل رویت است. این مجسمه زن یک شمشیر در دست راست دارد و یک سپر بزرگ در دست دیگر. این بنا مفهوم روحانی مردم بود که می توانستند با یکدیگر کنار بیایند و از در ناسازگاری برآمدند.

میدان استقلال کیف
میدان استقلال مهمترین میدان شهر در تور اوکراین است که در مرکز شهر کیف در منطقه پیچورسکی قرار دارد. معمولا رویدادهای مهم اوکراین در این میدان برگزار می‌شود از جمله در سال 2004 که به عنوان مرکز مهم انقلاب نارنجی اوکراین، مورد توجه بسیار قرار گرفت.

موزه ملی هنر اوکراین در کیف National Art Museum of Ukraine
موزه ملی هنر اوکراین شامل شاهکارهای نقاشی و مجسمه سازی اوکراین است که قدمت آن به زمان Keivan Rus (فدرال قبایل شرقی Salvic قرن 9 تا 13 میلادی) برمیگردد. دارای غنی ترین مجموعه های باستان شناسی در تور اوکراین است.

تندیس رودینامات و موزه تاریخ جنگ در کیف
یکی از مهمترین موزه‌های جنگ اروپا در تور اوکراین است. موزه تاریخ جنگ با هدف ثبت تاریخ و اسناد مربوط به جنگ جهانی دوم برپا شده و در آن اسناد جالبی از جنگ دوم جهانی مانند دستنوشته‌های سربازان و فرماندهان و عکس‌ها و نقشه‌های آنان در این موزه نگهداری می‌شود. بر روی سازه موزه تندیس رودینامات با ۶۲ متر ارتفاع قرار دارد.

صومعه پچرسک لاورا کیف
قدمت این صومعه به قرن 11 میلادی برمی‌گردد و یکی از قدیمی‌ترین و مهم‌ترین صومعه‌ها در تور اوکراین و شرق اروپا است. شاخصه این صومعه، برج ناقوس آن است که یکی از دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری تور اوکراین است.

موزه بولگاکوف کیف mMikhail Bulgakov Museu
محل زندگی مشهورترین نویسنده کیف می باشد که به صورت موزه درآمده است. آثار درون موزه شرح حال او در زمان جنگ داخلی روسیه در کیف است . دیدن این موزه در تور اوکراین خالی از لطف نیست.

موزه ملی چرنوبیل کیف

بیانگر فاجعه هسته ای چرنوبیل می باشد. این موزه به خوبی حال و روز این شهر را به نمایش میگذارد. گردشگران تور اوکراین با بازدید از موزه ملی چرنوبیل می توانند از اتفاقات آن دوره مطلع شوند. از وسایلی که در داخل موزه ملی چرنوبیل در معرض نمایش گذاشته شده است می توان به ماسک گاز، کامیون ها، لباس های کار در نیروگاه و همچنین عکس کودکان، کارکنان اورژانس و موارد دیگر اشاره کرد. موزه ملی چرنوبیل فضای عجیبی داشته و بازدید کنندگان این موزه حال و هوای دوران انفجار و پس از انفجار این شهر را حس می کنند.

 

خیابان خرشچاتیک کیف
از معروفترین خیابان های کیف میباشد به طول 1.3 کیلومتر که 3 میدان اصلی شهر را به هم وصل میکند. این خیابان از میدان اروپا تا میدان استقلال و از آنجا تا میدان بسارابسکی ادامه دارد. در این خیابان فروشگاه ها و مغازه های پوشاک برند و رستوران های شیک و لاکچری قرار داردکه مکان مناسبی برای پیاده روی و گردش در تور اوکراین محسوب میشود.

گوردخمه های اودسا
راهروهای زیرزمینی در شهر اودساست که می‌گویند تاریخ ساخت آن به قرن ۱۶ تا ۱۸ میلادی می‌رسد. این گورخمه‌ها داراری هزاران راهرو است که به صورت شبکه‌ای و پیچ در پیچ به هم متصل شده‌اند. سنگ‌های این گوردخمه اغلب از جنس سنگ آهک هستند. فضای داخل آنها نمناک و کمی ترسناک است و برای آن دسته از مسافران تور اوکراین که کمی ماجراجویی هم دوست دارند، بازدید از آنها بسیار هیجان‌انگیز است.

تجربه‌های هیجان‌انگیز تور اوکراین

• زندگی شبانه اودسا در اروپا معروف است. شهری جوان‌پسند است اما برای همه گروه‌های سنی، این شهر جاهای زیادی برای لذت و خوش‌گذرانی در تور اوکراین دارد.

• در جشنواره‌های محلی و کارناوال‌های شهری تور اوکراین شرکت کنید. یکی از کارهایی که مردم اوکراین در آن تبحر دارند برگزاری انواع جشنواره‌هاست.

• از پله‌های پوتمکین بالا بروید. پلکان پوتمکین ۱۹۲ پله و ده استراحتگاه هستند که سمبل شهر اودسا معرفی می‌شوند. این پلکان بلوار تاریخی پریمورسکی را به ساحل اودسا وصل می‌کنند. چشم‌انداز آن بسیار زیباست و تجربه لذت بخشی در تور اوکراین است.

خواهشمند است توجه فرمایید!

  • بیمه افراد بالای ۵۰ سال الزامی است و مبلغ آن جداگانه محاسبه و به نرخ تور اوکراین آذر ۹۸ افزوده می گردد.
  • کلیه پروازها و هتل های تور اوکراین آذر ۹۸ غیرقابل استرداد و غیرقابل تغییر می باشند.
  • پرداخت ۵۰% مبلغ تور اوکراین آذر ۹۸ به عنوان علی الحساب در هنگام رزرو الزامی است.
  • معیار محاسبه کلیه نرخ های تور اوکراین آذر ۹۸، پایین ترین نرخ ارزی بوده است و در صورت افزایش، مابه التفاوت نرخ لحاظ می شود.
  • نرخ تور اوکراین آذر ۹۸ بر اساس پایین ترین نرخ ایرلاین می باشد،در صورت پر شدن این کلاس پروازی مبلغ تور افزیش می یابد.
  • در صورت مرفوضی ویزا و یا اعلام کنسلی از طرف مسافر شرایط ابطال قرارداد مطابق با مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و هزینه ها شامل خسارت بلیط + ویزا + هتل می باشد.
  • مسئولیت کنترل پاسپورت از لحاظ اعتبار و هر گونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر یا آژانس درخواست کننده می باشد و آژانس مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت.
  • در صورت دیپورت شدن مسافران در مقصد هیچگونه مسئولیتی به عهده آژانس نمی باشد و هیچگونه وجهی برگردانده نمی شود.