تور اوکراین تیر ۹۸ (۶ شب و ۷ روز کیف)

هتلخدماتهر نفر Doubleهر نفر Singleکودک با تختکودک بدون تخت

اتاق standard
BB صبحانه

۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان۱۲,۲۴۹,۰۰۰ تومان۸,۹۹۰,۰۰۰ تومان۵,۵۹۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۱۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان۱۶,۱۴۹,۰۰۰ تومان۱۰,۹۹۰,۰۰۰ تومان۵,۹۹۰,۰۰۰ تومان

اتاق standard
BB صبحانه

۱۷,۴۹۰,۰۰۰ تومان۲۳,۷۲۹,۰۰۰ تومان۱۴,۵۹۰,۰۰۰ تومان۶,۹۹۰,۰۰۰ تومان

خواهشمند است توجه فرمایید!

  • بیمه افراد بالای 50 سال الزامی است و مبلغ آن جداگانه محاسبه و به نرخ تور اوکراین تیر ۹۸ افزوده می گردد.
  • کلیه پروازها و هتل های تور اوکراین تیر ۹۸ چارتر، غیرقابل استرداد و غیرقابل تغییر می باشند.
  • پرداخت 50% مبلغ تور اوکراین تیر ۹۸ به عنوان علی الحساب در هنگام رزرو الزامی است.
  • معیار محاسبه کلیه نرخ های تور اوکراین تیر ۹۸، پایین ترین نرخ ارزی بوده است و در صورت افزایش، مابه التفاوت نرخ لحاظ می شود.
  • نرخ تور اوکراین تیر ۹۸ بر اساس پایین ترین نرخ ایرلاین می باشد،در صورت پر شدن این کلاس پروازی مبلغ تور افزیش می یابد.
  • در صورت مرفوضی ویزا و یا اعلام کنسلی از طرف مسافر شرایط ابطال قرارداد مطابق با مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و هزینه ها شامل خسارت بلیط + ویزا + هتل می باشد.
  • مسئولیت کنترل پاسپورت از لحاظ اعتبار و هر گونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر یا آژانس درخواست کننده می باشد و آژانس مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت.
  • در صورت دیپورت شدن مسافران در مقصد هیچگونه مسئولیتی به عهده آژانس نمی باشد و هیچگونه وجهی برگردانده نمی شود.

تور اوکراین ، آنچه باید بدانید

اوکراین کشوری تاریخی در قلب اروپاست. قدم زدن در شهرهای آن شما را به به قرن‌ها پیش خواهد برد. معماری بی‌نظیر، مجسمه‌های شهری، موسیقی خیابانی فضایی را برای شما فراهم می‌کنند که انگار در یک موزه شهری قدم می‌زنید.

در رتبه بندی سازمان جهانی گردشگری، اوکراین از نظر تعداد گردشگران جایگاه هشتم دنیا را به خود اختصاص می‌دهد. عجایب هفت‌گانه اوکراین از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری کشور به شمار می‌آید که شامل پارک سوفیفسکی، صومعه پچرسک لاورا کیف، شهر کامیانتس پودیلسکیی، جزیره خورتیتسیا، شهر باستانی خرسونسوس، کلیسای جامع سنت سوفیا و قلعه خوتین است.

کیف و اودسا دو شهر توریستی هستند که هر چه همه خوبان دارند در این دو شهر وجود دارد. تلفیق سنت و مدرنیته ویژگی مهم این دو شهر و اوکراین است.

جاذبه‌های گردشگری اوکراین

کلیسای سنت سوفیای کیف Saint Sophia’s Cathedral 
زیبایی معماری آن زبانزد است. این کلیسا کهن‌ترین کلیسای شهر است. تاریخ ساخت آن به1307 میلادی برمی‌گردد. این کلیسا سیزده گنبد طلایی بر روی مجموعه‌ای از برج‌های سفید رنگ دارد و همچنین یک برج ناقوس 75 متری در کنار آن واقع شده کهبهترین مکان برای تماشای گنبدها است.در بیرون این کلیسا تندیسی از یوگدان ملنیتسکی قرار دارد. ملنیتسکی رهبر آزادی کیف در قرن هفدهم میلادی بوده است.

کلیسای سنت اندروی کیف Saint Andrew’s Church 
یکی از برجسته ترین ساختمان های باروک می باشد. معماری آن واقعا منحصر بفرد و بی نظیر است. کلیسا بر روی تپه مصنوعی ساخته شده و یکی از قدیمی ترین محله های کیف می باشد

صومعه گنبد طلایی سنت مایکل کیف Saint Michael’s Golden-Domed Monastery
ابن مکان گردشگری با کلیسای سنت اندرو 2 دقیقه فاصله دارد و در نزدیکی کلیسای سنت سوفیا قرار دارد. مهم ترین کلیسای ارتدکس در اوکراین باقی مانده است. در طول تاریخ از چندین جنگ جان سالم به در برده است.

بنای یادبود مادر کیف The Motherland Monument
ارتفاع این مجسمه 102 متر است در سمت راست رودخانه Diniepe واقع شده است. این بنا از هر نقطه شهر قابل رویت است. این مجسمه زن یک شمشیر در دست راست دارد و یک سپر بزرگ در دست دیگر. این بنا مفهوم روحانی مردم بود که می توانستند با یکدیگر کنار بیایند و از ناسازگاری برآمدند.

میدان استقلال کیف
میدان استقلال مهمترین میدان شهر و در واقع مرکز شهر کیف در منطقه پیچورسکی هم هست. معمولا رویدادهای مهم کشور در این میدان برگزار می‌شود. در 2004 به عنوان مرکز مهم انقلاب نارنجی اوکراین، مورد توجه بسیار قرار گرفت.

موزه ملی هنر اوکراین در کیف National Art Museum of Ukraine
موزه ملی هنر اوکراین شامل شاهکارهای نقاشی و مجسمه سازی اوکراین است. که قدمت آن به زمان Keivan Rus ( فدرال قبایل شرقی Salvic قرن 9تا13 )برمیگردد. دارای غنی ترین مجموعه های باستان شناسی در اوکراین است.

تندیس رودینامات و موزه تاریخ جنگ در کیف
یکی از مهمترین موزه‌های جنگ اروپا متعلق به کشور اوکراین است. موزه تاریخ جنگ با هدف ثبت تاریخ و اسناد مربوط به جنگ جهانی دوم برپا شده و در آن اسناد جالبی از جنگ دوم جهانی مانند دستنوشته‌های سربازان و فرماندهان و عکس‌ها و نقشه‌های آنان در این موزه نگهداری می‌شود. بر روی سازه موزه تندیس رودینامات با ۶۲ متر ارتفاع قرار دارد.

صومعه پچرسک لاورا کیف
قدمت این صومعه به قرن11 میلادی برمی‌گردد و یکی از قدیمی‌ترین و مهم‌ترین صومعه‌ها در کشور اوکراین و شرق اروپا است. شاخصه این صومعه برج ناقوس آن است که یکی از دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری اکراین است.

موزه بولگاکوف کیف mMikhail Bulgakov Museu
محل زندگی مشهورترین نویسنده کیف می باشد که به صورت موزه درآمده است. آثار درون موزه شرح حال او در زمان جنگ داخلی روسیه در کیف است . دیدن این موزه خالی از لطف نیست.

موزه ملی چرنوبیل کیف
بیانگر فاجعه هسته ای چرنوبیل می باشد. این موزه به خوبی حال و روز این شهر را به نمایش میگذارد. گردشگران کیف با بازدید از موزه ملی چرنوبیل می توانند از اتفاقات آن دوره مطلع شوند. از وسایلی که در داخل موزه ملی چرنوبیل در معرض نمایش گذاشته شده است می توان به ماسک گاز، کامیون ها، لباس های کار در نیروگاه و همچنین عکس کودکان، کارکنان اورژانس و موارد دیگر اشاره کرد. موزه ملی چرنوبیل فضای عجیبی داشته و بازدید کنندگان این موزه حال و هوای دوران انفجار و پس از انفجار این شهر را حس می کنند.

خیابان خرشچاتیک کیف
از معروفترین خیابان های کیف میباشد به طول 1.3 کیلومتر که 3 میدان اصلی شهر را به هم وصل میکند. این خیابان از میدان اروپا تا میدان استقلال و از آنجا تا میدان بسارابسکی ادامه دارد. در این خیابان فروشگاه ها و مغازه های پوشاک برند و رستوران های شیک و لاکچری قرار داردکه مکان مناسبی برای پیاده روی و گردش محسوب میشود.

گوردخمه های اودسا
راهروهای زیرزمینی در شهر اودساست که می‌گویند تاریخ ساخت آن به قرن ۱۶ تا ۱۸ میلادی می‌رسد. این گورخمه‌ها داراری هزاران راهرو است که به صورت شبکه‌ای و پیچ در پیچ به هم متصل شده‌اند. سنگ‌های این گوردخمه اغلب از جنس سنگ آهک هستند. فضای داخل آنها نمناک و کمی ترسناک است و برای آنان که کمی ماجراجویی هم دوست دارند بازدید از آنها بسیار هیجان‌انگیز است.

تجربه‌های هیجان‌انگیز اوکراین

• زندگی شبانه اودسا در اروپا معروف است. شهری جوان‌پسند است اما برای همه گروه‌های سنی، این شهر جایی برای لذت و خوش‌گذرانی دارد.

• در جشنواره‌های محلی و کارناوال‌های شهری شرکت کنید. یکی از کارهایی که مردم اوکراین در آن تبحر دارند برگزاری انواع جشنواره‌هاست.

• از پله‌های پوتمکین بالا بروید. پلکان پوتمکین ۱۹۲ پله و ده استراحتگاه هستند که سمبل شهر اودسا معرفی می‌شوند. این پلکان بلوار تاریخی پریمورسکی را به ساحل اودسا وصل می‌کنند. چشم‌انداز آن بسیار زیباست.