تور گرجستان آذر 97 (تفلیس - 3 شب و 4 روز )

خواهشمند است توجه فرمایید!

  • بیمه افراد بالای 50 سال الزامی است و مبلغ آن جداگانه محاسبه و به نرخ تور گرجستان آذر 97 افزوده می گردد.
  • کلیه پروازها و هتل ها چارتر، غیرقابل استرداد و غیرقابل تغییر می باشند.
  • پرداخت 50% مبلغ تور به عنوان علی الحساب در هنگام رزرو الزامی است.
  • معیار محاسبه کلیه نرخ های تور گرجستان آذر 97، پایین ترین نرخ ارزی بوده است و در صورت افزایش، مابه التفاوت نرخ لحاظ می شود.
  • نرخ تور گرجستان آذر 97 بر اساس پایین ترین نرخ ایرلاین می باشد،در صورت پر شدن این کلاس پروازی مبلغ تور افزیش می یابد.
  • در صورت مرفوضی ویزا و یا اعلام کنسلی از طرف مسافر شرایط ابطال قرارداد مطابق با مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و هزینه ها شامل خسارت بلیط + ویزا + هتل می باشد.
  • مسئولیت کنترل پاسپورت از لحاظ اعتبار و هر گونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر یا آژانس درخواست کننده می باشد و آژانس مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت.
  • در صورت دیپورت شدن مسافران در فرودگاه مقصد هیچگونه مسئولیتی به عهده آژانس نمی باشد و هیچگونه وجهی برگردانده نمی شود.

پایتخت کشور گرجستان شهر تفلیس در هزاره چهارم تا سوم پیش از میلاد مسکونی شد. تفلیس به علت واقع شدن در محل تلاقی راههای مهم همیشه دارای اهمیت منطقه‌ای بوده و همین ویژگیها سبب گسترش و توسعه گرجستان از دیرباز تاکنون شده‌است. تفلیس در گذشته‌های دور ابتدا در طول سواحل رودخانه رشد کرد. بعدها با افزایش جمعیت ساخت و ساز به دامنه‌ها و تپه‌ها و فلاتهای اطراف رودخانه کشیده شد که این فلاتها در شمال و شمال شرقی شهر واقع شده‌است. قسمتهای جنوب شرقی شهر از خیابانهای تنگ و خانه‌های قدیمی دو یا سه طبقه تشکیل شده که مجموعة قدیمی شهر تفلیس را تشکیل می‌دهد.
شهر تفلیس غیر از بازار مرکزی شهر، دارای چندین مرکز خرید دیگر میباشد که به راحتی میتوان از خدمات تور گرجستان برای خرید استفاده کرد از جمله مراکز تجاری مهم گرجستان، میدان مرجانشویلی و خیابان پکینی. برخي ديگر از مراكز و فروشگاههاي معروف عباتند از: بازار فرش Cervin - عرضه كننده لباسهاي كتانه زنانه Fashion House Material - عرضه كننده لباسهاي ورزشي آقايان و خانمها JNBY - عرضه كننده البسه با جنسهاي كاملا طبيعي Kid Style - عرضه كننده لباسهاي مخصوص كودكان و اسباب بازي میباشد.
از جمله جاذبه های تور گرجستان و یا شهر تفلیس میتوان : نارین قلعه، حمام سولفور،كوه متاتسميندا يا كوه مقدسو.. را نام برد.
خدمات تور گرجستان عبارتند از: 3 یا 4 یا 7 شب اقامت در هتل های گرجستان، بیمه مسافرتی، ترنسفر فرودگاهی در گرجستان، راهنمای تور گرجستان
پرواز های گرجستان به صورت چارتری و بدون قابلیت کنسلی و تغییر تاریخ فروخته می شود.
مسافرین محترم تور گرجستان توجه داشته باشند، مسئولیت کنترل گذرنامه از هر لحاظ و ممنوعیت خروج از کشور مسافر بر عهده خود وی می باشد و آژانس مسئولیتی در قبال اینگونه مشکلات نخواهد داشت.
جهت آگاهی از نرخ تور گرجستان با 3 یا 4 شب اقامت در تفلیس لطفا با آفتاب تراول تماس بگیرید.
سفر خوشی را برای شما در گرجستان آرزومندیم و ممنونیم که آفتاب تراول را برای سفر خود انتخاب نمودید.

مراکز خرید که در تور گرجستان آذر 97 می توانید بازدید کنید

جاذبه های طبیعی که در تور گرجستان آذر 97 می توانید بازدید کنید

مراکز تفریحی که در تور گرجستان آذر 97 می توانید بازدید کنید