تور دبی پاییز 96 ( تور دبی۳ شب و۴ روز تا 8 مهر)

پرواز رفت وبرگشت ماهان

از ۲۷ شهریور تا ۸ مهر

جهت رزرو تور دبی پاییز 96 با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

تور دبی

هتلخدماتهر نفر Doubleهر نفر Singleکودک با تختکودک بدون تخت

اتاق استاندارد
HB صبحانه و ناهار

۱,۶۰۱,۱۲۰ تومان۱,۸۸۱,۱۲۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۱,۶۱۶,۸۰۰ تومان۱,۹۰۲,۴۰۰ تومان۱,۶۱۶,۸۰۰ تومان۱,۴۰۶,۲۴۰ تومان

BB صبحانه

۱,۶۵۶,۰۰۰ تومان۱,۹۹۲,۰۰۰ تومان۱,۴۸۸,۰۰۰ تومان۱,۴۳۲,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۱,۶۷۲,۸۰۰ تومان۲,۰۲۰,۰۰۰ تومان۱,۶۱۱,۲۰۰ تومان

BB صبحانه

۱,۸۲۴,۰۰۰ تومان۲,۳۲۲,۴۰۰ تومان۱,۸۲۴,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۲,۰۷۰,۴۰۰ تومان۲,۸۰۹,۶۰۰ تومان۱,۷۶۸,۰۰۰ تومان۱,۴۸۸,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۲,۱۶۰,۰۰۰ تومان۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۲,۴۴۰,۰۰۰ تومان۳,۴۴۸,۰۰۰ تومان۱,۸۲۴,۰۰۰ تومان

دبی  یکی از مراکز تجاری بزرگ دنیا است و می توانید در تور دبی انواع و اقسام وسایل را از مراکز خرید دبی تهیه نمایید.

دبی فاصله زیادی با ایران نداره و از امنیت بالایی برخورداره پس اینجا  در برنامه ی تور دبی مراکز خرید مهم رو بهتون معرفی میکنیم:

مرکز خرید دبی مال در تور دبی

دبی مال از بزرگ ترین مراکز خرید خاورمیانه می باشد. در این مرکز خرید بزرگ ۱۲۰۰ فروشگاه وجود دارداین مرکز خرید از بخش های وسیعی تشکیل شده است:

۷۰فروشگاه عرضه کننده ی پوشاک، ۲۰۰ فروشگاه طلا و جواهر،آکواریوم: آکواریومی تونل شکل و بزرگ که دارای ۳۳۰۰۰ گونه ی مختلف آبزی است،باغ وحش،زمین اسکیت روی یخ،آبنمای دبی،رستوران های گوناگون ،سینما: دارای ۲۲ سالن  است.

 ساعت بازدید: ۱۰صبح تا ۱۲ 

این مرکز خرید از بخش های وسیعی تشکیل شده است:قسمت  مد:۷۰فروشگاه عرضه کننده ی پوشاک،بازار طلا: ۲۰۰ فروشگاه طلا و جواهر،آکواریوم: آکواریومی تونل شکل و بزرگ که دارای ۳۳۰۰۰ گونه ی مختلف آبزی است،باغ وحش،زمین اسکیت روی یخ،آبنمای دبی،رستوران های گوناگون، سینما: دارای ۲۲ سالن است.

 ساعت بازدید: ۱۰صبح تا ۱۲ شب

آدرس: امارات متحد عربی، دبی، مرکز دبی، خیابان فایننشیال سنتر.

مرکز خرید امارات مال  در تور دبی

مرکز خرید امارات یا امارات مال هم از برترین و بزرگ ترین مراکز خرید دبی محسوب می گردد. این مکان پس از دبی مال و سیتی استارز بزرگ ترین فروشگاه خاورمیانه استاین مرکز سه طبقه دارد که هر سطح آن به قسمت پارکینگ اتومبیل ها راه دارد، معماران این پروژه گروهی آمریکایی بودند که با نام اختصاری  F + A شناخته می شوند.

از قسمت های مهم امارات مال می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فروشگاه ها: پوشاک، لوازم التحریر، مبلمان، عطر، کتاب، لوازم منزل ،شهربازی: مرکز سحر و جادو برای تفریح کودکان،اسکی: زمین اسکی رو بسته و داخل سالنی،مرکز هنری: سالن تئاتر، سینما و نمایشگاه های هنری،رستوران، کافه و …

ساعت بازدید: ۱۰صبح تا ۱۰ شب

آدرس: امارات، دبی، امارات مال.

مرکز خرید برجمان در تور دبی

مرکز خرید برجمان از مشهور ترین مراکز خرید دبی می باشد و حدودا ۳۰۰ فروشگاه دارد.  این مرکز خرید تنها محلی برای خرید و فروش کالا نیست بلکه مکانی تفریحی هم هست و بیش از ۴۰ رستوران هم در آن وجود دارد. همچنین برجمان از موقعیت تجاری خوبی هم برخوردار است و راه های دسترسی به آن با وسایل نقلیه ی عمومی هم بسیار آسان می باشد به همین دلیل طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. شما با استفاده از خط قرمز و سبز مترو می توانید به ایستگاه یک یا همان ایستگاه برجمان برسید.

ساعت بازدید: ۱۰صبح تا ۱۰ شب

آدرس: امارات متحد عربی، دبی، خیابان خلید بین الولید.

سیتی سنتر دیره در تور دبی

۳۷۰فروشگاه مختلف در این مرکز وجود دارد و مکانی برای گردش و تفریح بازدید کنندگان است.

قسمت های گوناگون سیتی سنتر را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:هایپر مارکت کافور،فود کورت،سالن بولینگ،سینما: ۱۱سالن با ظرفیت ۳۰۰۰ نفر،شهربازی: با نام سیاره ی جادو،هتل پنج ستاره: با ۳۱۸ اتاق

ساعت بازدید: ۱۰صبح تا ۱۰ شب

آدرس: امارت متحده عربی، دبی، خیابان هشتم.

مرکز خرید ابن بطوطه در تور دبی

این بازار بزرگ که در سال ۲۰۰۵ افتتاح شد، نامش را از یک جهانگرد معروف مراکشی که در سده ی ۱۴ میلادی می زیسته است، به یادگار گرفته است. ابن بطوطه مساحتی در حدود ۱،۲۰۰،۰۰۰ فوت مربع را تنها به ۲۷۰ فروشگاهایش اختصاص داده در حالی که ۵۰ رستوران و ۲۱  سینما  و تنها تئاتر IMAXX در امارات متحده ی عربی را در فضای دیگری میزبانی می کند. از قسمت های مختلف این مرکز خرید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شهربازی،هایپر مارکت،سینما، فودکورت

ساعت بازدید: ۱۰صبح تا ۱۱ شب

آدرس: امارات ، دبی ، خیابان شیخ زاهد

مرکز خرید مارینا مال در تور دبی

کی از نکاتی که در مارینا مال شاید بیشتر برای ایرانی ها جلب توجه کند این است که در این مرکز خرید می توان تجار ایرانیِ زیادی را دید که مارینا مال را به عنوان محل کسب و کارشان انتخاب کرده اند؛ البته تجار عرب هم در این مرکز خرید کم به چشم نمی آیند.یکی از مزیت های این فروشگاه به نسبت به مراکز خرید دیگر در دبی همسایگی اش با دریا است؛ امری که سبب شده جذابیت این مرکز خرید برای توریستها به خصوص آن ها که خرید کردن در فضایی آرام را بیشتر می پسندند ، دو چندان شود.همین مجاورت با ساحل سبب شده تا آب نماهای زیبا در مقابل محوطه ی این مرکز خرید ایجاد شوند آب نماهایی که به خصوص در شب  جذابیت  مارینا مال را دو چندان می کنند.

از قسمت های مهم این مرکز خرید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فروشگاه ها،فود کورت،کافه،شهربازی،سینما،هایپر مارکت

ساعت کاری: هرروز هفته : شنبه تا چهارشنبه ۱۰صبح تا ۱۰شب-پنج شنبه و جمعه ۱۰ صبح تا نیمه شب

 

آدرس : دبی ، خیابان شیخ زاید.

مرکز خرید وافی سیتی در تور دبی

مرکز خرید وافی به دلیل شکل و معماری مخروطیش در دبی معروف شده است، این مجموعه شامل هتل ها، رستوران ها، کلوب های شبانه و کافه هاست که طراحی همگی برگرفته از اهرام مصر می باشد.حتی تصاویری از فراعنه و بزرگان مصر هم بر دیوارهای این مرکز خرید کشیده شده که بر جذابیت آن در نظر گردشگران افزوده است.

ساعت کاری:از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب می توانید از این مرکز خرید دیدن نمایید.

آدرس: امارات، دبی، مرکز خرید وفی سیتی.

مرکز خرید الغریر در تور دبی

اگر از کسانی هستید که عاشق  فشن هستید این مرکز خرید بهترین مکان برای شماست؛ انواع و  اقسام برندهای معتبر و معروف پوشاک در این مرکز فعال هستند و برخی از فروشگاه های دیگر هم لباس های محلی عربی را می فروشند که برای توریست ها بسیار جذاب و قابل توجه استتفریح شما در این مرکز خرید به تنها گشت و گذار در فروشگاه ها ختم نمی شود، الغریر قسمت های دیگری هم به شرح زیر دارد:

سینما،سالن  ورزش،زمین مخصوص بازی کودکان،پارکینگ چند طبقه

ساعت کاری:از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ شب و در ایام تعطیل تا ۱۲ شب

آدرس: امارات متحده عربی، دبی، الغریر.

مرکز خرید مرکاتو در تور دبی

خرید در این مرکز به قول  قدیمیها ها هم فال و هم تماشا. معماری مرکاتو آن قدر زیبا است که  بازدیدکنندگان محو ساختار دوست داشتنی این مرکز می شوند.جزیره ی جمیرا از زیباترین جزایر دبی است جایی که اغلب میهمانانش برای تفریح به آن جا می روند، مرکز خرید مرکاتو هم در همین جزیره واقع شده است. از دیگر قسمت های این مرکز خرید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فود کورت،هایپر مارکت،زمین بازی کودکان،کافه، سینمای چند بعدی

ساعت کاری: ۱۰صبح تا ۱۲ شب

آدرس: امارات متحده عربی، دبی، جمیرا.

فستیوال سنتر در تور دبی

مرکز خرید فستیوال سنتر مکانی بسیار عالی برای خرید، گردش و تفریح و نوش جان کردن یک وعده ی غذایی خوشمزه است، اینجا یکی از محبوب ترین اماکن برای توریست های دبی می باشد.

انواع فروشگاه های لوازم منزل، مبلمان، پوشاک، کافه و… در فستیوال سنتر گرد هم آمده اند.

سینما،زمین بازی کودکان،کافی شاپ،هایپر مارکت،فود کورت،انواع فروشگاه های پوشاک

ساعت کاری:در طول هفته ۱۰ صبح تا ۱۰ شب-آخر هفته و تعطیلات ۱۰ صیح تا ۱۰ شب

آدرس : امارات متحده عربی، دبی، جاده شیخ زاید، فستیوال سنتر.

 

 

خدمات تور دبی پاییز 96

خدمات تور دبی ویژه تابستان با پرواز ماهان عبارتند از : بلیط رفت و برگشت هواپیمایی ماهان به دبی - ۳ شب و ۴ روز اقامت در هتلهای دبی طبق خدمات هتل - ترانسفر فرودگاهی - ویزای عادی دبی - راهنمای فارسی زبان - هتل با صبحانه و ناهار(با توجه به سرویس هتل و تعداد شبهای انتخابی)
***صندلی COMFORT،کیترینگ گرم و فوق العاده،بار مجاز 30کیلوگرم می باشد،ترمینال ا فرودگاه بین المللی دبی***

درصورت درخواست ترانسفر اختصاصی با AUDI برای هتل های 3*،4*و5*معمولی 350هزار تومان به مبلغ تور اضافه میشود.
پیشنهاد میشود به علت نوسانات نرخ ارز ، کل مبلغ تور دبی ویژه بهار را تسویه نمائید. در غیر اینصورت مسافر محترم موظف به پرداخت مابه التفاوت افزایش نرخ ارز می باشد.
مسئولیت کنترل گذرنامه از هرلحاظ (حداقل ۶ ماه اعتبار) و ممنوعیت خروج از کشور مسافرانی که می خواهند از تور دبی استفاده نمایند بر عهده ی مسافر می باشد.
برای رزرو تور دبی، فرزند بالای ۱۸ سال حتما باید پاسپورت جداگانه داشته باشد و برای خانمهایی که همراه پاسپورت همسرشان هستند، ویزای دبی غیرقابل اقدام می باشد و موظف به اخذ پاسپورت جداگانه می باشند.
کلیه تورهای دبی چارتر و غیر قابل استرداد می باشد و در صورت کنسلی کل پول تور دبی سوخت می گردد.
به نفر سوم تخت اضافه سفری تعلق می گیرد.
نرخ ویزای مرفوضی ۳۵۰.۰۰۰ و فوری ۴۵۰.۰۰۰ تومان میباشد.
با توجه به قوانین کشور امارات درخصوص مالیات،پرداخت هر شب هر اتاق در هتل های ۲و۳ ستاره(۱۰ درهم) هتل های ۴ ستاره( ۱۵ درهم) و هتلهای ۵ ستاره (۲۰ درهم)الزامی میباشد و باید توسط شخص مسافر و در بدو ورود به هتل پرداخت گردد.
نرخ بلیط کودک زیر ۲ سال 2۵۰.۰۰۰ تومان و هزینه ویزا ۳۵۰.۰۰۰ تومان میباشد.
صندلی COMFORT،کیترینگ گرم و فوق العاده،بار مجاز 30کیلوگرم می باشد،ترمینال ا فرودگاه بین المللی دبی

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی امارات متحده عربی

اسکن واضح پاسپورت که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد + یک قطعه عکس ۴*۳مراکز تفریحی که در تور دبی پاییز 96 می توانید بازدید کنید

باغ وحش دبی

باغ وحش دبی یک مکان جالب و سرگرم کننده هم برای گردشگران و هم خود مردم دبی است.قسمتی به حیواناتی که سازگار با آب و هوای امارات متحده هستند ، اختصاص داده شده است.

برج خلیفه دبی

از برج خلیفه دبی تا به امروز هیچ برج بلندتری ساخته نشده است.با بازدید ازبرج خلیفه دبی می تواند یکی از زیباترین غروب های خورشید را تماشا کنید.

جزایر نخل دبی

جزایر نخلی که به نام‌های نخل دبی و جزیره نخل نیز شناخته می‌شود، بزرگترین جزایر سه‌گانه مصنوعی در دنیا هستند که در سواحل دبی در امارات متحده عربی ساخته شده‌اند.

مراکز خرید که در تور دبی پاییز 96 می توانید بازدید کنید

مرکز خرید دبی مال

مرکز خرید دبی مال در منطقه Downtown Dubai که بلندترین برج جهان، تعداد زیادی هتل و ویلا با ساحل اختصاصی در آن است در 4 طبقه ساخته شده است.

مرکز خرید مرکاتو دبی

آنچه که باعث تمایز مرکز خرید مرکاتو نسبت به مراکز خرید همسطح خودش در دبی شده است، وجود سینما وکس ، سوپرماکت بسیار بزرگ اسپینز و پارک بازی برای کودکان در آن است.

مرکز خرید وافی دبی

تجربه رضایت شما از خرید در مرکز خرید وافی مطمئنا بیش از انتظارات شما خواهد بود. به همین دلیل است که مرکز خرید وافی لقب خرده فروشی لوکس را با خود به یدک می‌کشد.

جاذبه های طبیعی که در تور دبی پاییز 96 می توانید بازدید کنید

پارک صفا

پارک صفا چهار در ورودی دارد.پارک صفا دبی برای دونده‌ها و کسانی که میخواهند در حین پیاده‌روی یک چشم انداز عالی را هم ببینند بسیار مناسب است.

پارک مشرف

پارک مشرف بزرگی آن در حدی است که شما می‌توانید در آن با ماشین رانندگی کنید.همزمان با پیاده روی می‌توانید پرندگان و گونه‌های مختلف گیاهان را نیز ببینید.

اماکن تاریخی که در تور دبی پاییز 96 می توانید بازدید کنید

بستکیه

منطقه بستکییه دبی که توسط مهاجران ایرانی بنا گذاشته شده، یکی از زیباترین مناطقی است که در آینده نه چندان دور به عنوان میراث ملی کشور امارات متحده به ثبت برسد.

اطلاعات کشور امارات متحده عربی

پرچم امارات متحده عربی
پایتخت امارات متحده عربی
نام انگلیسی امارات متحده عربی
United Arab Emirates
مساحت امارات متحده عربی
83,600 کیلومتر مربع
جمعیت امارات متحده عربی
9,157,000 نفر
کد تلفن امارات متحده عربی
  • 00971
واحد پول امارات متحده عربی
  • درهم امارات   (AED)
زبان رایج در امارات متحده عربی
  • عربی
کشورهای هم مرز امارات متحده عربی