هتل اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز

Ref: 859981

Sirah Shiraz Ecotourism Hotel - شیراز-سه راه نمازی-به سمت شاهچراغ-گذر تاریخی سنگ سیاه-پشت ارامگاه بی بی دختران-کوچه موزه ی مشکین فام
اقامتگاه بوم گردی سی راه

اطلاعات اقامتگاه بوم گردی سی راه

در این مطلب به معرفی اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز و فاصله اش از دیدنی های این شهر، امکانات اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز و اتاق های آن و همچنین معماری اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز پرداخته شده است.

معرفی اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز

اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز یکی از زیباترین اقامتگاه های بوم گردی در این شهر تاریخی می باشد که قدمت آن بر می گردد به زمان پهلوی. اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز که در گذشته خانه عزت مهاجران نامیده می شده است، در سال 95 توسط صاحبان کنونی آن خریداری می شود و با یک دوره بازسازی و مرمت و تعمیرات اساسی به اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز تغییر کاربری می دهد.

البته بازسازی این اقامتگاه حدودا یک سال به طول انجامید و افتتاح اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز در شهریور سال 96 اتفاق افتاد.

اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز در محله سنگ سیاه و پشت آرامگاه بي بي دختران، در کوچه موزه ي مشکين فام واقع شده است و از حیث دسترسی به اماکن تاریخی شیراز دارای موقعیت ویژه ای است.

فاصله اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز تا برخی از دیدنی های شیراز:

 1.   تا آرامگاه حافظ   13 دقیقه با ماشین
 2.   تا آرامگاه سعدی   15 دقیقه با ماشین
 3.   تا حمام وکیل  4 دقیقه با ماشین
 4.   تا مسجد وکیل  5 دقیقه با ماشین
 5.   تا بازار وکیل  5 دقیقه با ماشین
 6.   تا سرای مشیر  5 دقیقه با ماشین
 7.   تا ارگ کریمخانی  7 دقیقه با ماشین
 8.   تا باغ نارنجستان قوام شیراز  6 دقیقه با ماشین
 9.   تا خانه زینت الملوک  دقیقه با ماشین
 10.   تا مسجد نصیرالملک شیراز 6 دقیقه با ماشین
 11.   تا باغ ارم شیراز  12 دقیقه با ماشین
 12.   تا موزه پارس شیراز  4 دقیقه با ماشین
 13.   تا دروازه قرآن شیراز 11 دقیقه با ماشین

 

معماری اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز

یکی از اصولی که در معماری اماکن تاریخی شیراز ناخودآگاه در ذهن انسان می ماند، رعایت تقارن در جای جای بناها است. در معماری اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز نیز این الگو بسیار نمایان است.

اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز بنایی آجرنما است که در ورودی آن به سبک خانه های سنتی ساخته شده و رنگی قوه ای سوخته دارد. وارد حیاط اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز که می شوید، حوضی را در میانه مشاهده می کنید که کف آن با کاشی های آبی تزیین شده و بر کناره های آن، گلدان های زیبای سفالی قرار گرفته است.

اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز نیز مانند دیگر خانه های قدیمی شیراز، شما را به یک فضای ذهنی نوستالژیک هدایت می کند و تجربه ای بسیار متفاوت از اقامت در شیراز برای شما به وجود خواهد آورد.

در مقابل حوض اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز، یک ردیف پله سنگی تراش خورده قرار دارد که شما را به ساختمان اصلی هدایت می کند. تقارنی که در بالا ذکرش رفت، از تمامی اجزای ساختمان، به چشم می رسد. دو ستون بلند گچ کاری شده، عمارت اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز را به دو قسمت کاملا یکسان تقسیم می کند و چشمان شما را به مشاهده ی پنجره های رنگارنگ اتاق ها هدایت می کند.

پنجره های اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز، نمونه کوچک پنجره های مسجد نصیرالملک می باشد و صبح هر روز، با گرفتن نور یکسره زرد خورشید و تبدیل آن به رنگ های ارغوانی و سرخ و لاجوردی و کهربایی و بازتاب آن به دیوار و کف پوش اتاق ها، شما را به یک منظره ی رویا زده دعوت می کند.

داخل حیاط اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز، تخت هایی به سبک سنتی تعبیه شده اند که به دیوارهای ساختمان، تکیه داده شده اند و میهمانان می توانند برای استراحت یا صرف وعده هایی غذایی شان از آنها بهره گیرند.

 

امکانات اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز

اگر به فکر اقامت در یک اقامتگاه بوم گردی شیراز هستید، اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز می تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد. به گواه میهمانانی که تا کنون در سی راه، اقامت داشته اند، کارکنان سی راه، بسیار خوش برخورد هستند و تمامی تلاششان متمرکز است بر اینکه، باعث ایجاد حداکثر رضایت در میهمانان شوند. و در این هدف از هیچ کمکی به میهمانان و گردشگران دریغ نمی کنند.

از جمله خدمات رفاهی و امکانات عمومی اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز می توان به وجود اینترنت با سرعت بالا و وای فای اشاره کرد که در تمامی محوطه و همچنین اتاق ها، قابل استفاده می باشد. همچنین اگر با اتومبیل شخصی خود به اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز تشریف برده اید، نگران جای پارک نباشید، چرا که یک پارکینگ اختصاصی در اطراف اقامتگاه برای میهمانان در نظر گرفته شده است.

مورد دیگر هم این است که، صبحانه شما در اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز، رایگان بوده و با منویی متنوع از شما پذیرایی خواهد شد.

 

امکانات اتاق های اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز

اتاق های اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز مانند هتل های چند ستاره، دارای تمام امکانات لازم و ضروری هستند و خدمات رفاهی آنها کاملا مجزا از دیگر اتاق ها می باشد.

اقامتگاه بوم گردی سی راه شیراز دارای 6 اتاق و 15 تخت خواب می باشد که این اتاق ها هر کدام به طور جداگانه و اختصاصی دارای امکانات زیر می باشند:

حمام، سرویس بهداشتی، اسپیلت، شوفاژ، آشپزخانه، یخچال، وسایل لازم برای پخت و پز و همچنین تجهیزات لاز برای درست کردن چای و قهوه و ... .

 

 همچنین برای اطلاع کامل از هتل های شیراز اعم از هزینه اقامت در هتل، موقعیت هتل، دسترسی هتل به دیدنی های شیراز، رزرو هتل و همچنین رزرو آنلاین هتل در شیراز می توانید به صفحه رزرو هتل در شیراز مراجعه بفرمایید.

رزرو آنلاین اقامتگاه بوم گردی سی راه

چه زمانی می خواهید در اقامتگاه بوم گردی سی راه اقامت داشته باشید؟

تاریخ ورود

تاریخ خروج

اتاق

 

بزرگسال
کودک
سن کودک اول
سن کودک دوم
سن کودک سوم
سن کودک چهارم
بزرگسال
کودک
سن کودک اول
سن کودک دوم
سن کودک سوم
سن کودک چهارم
بزرگسال
کودک
سن کودک اول
سن کودک دوم
سن کودک سوم
سن کودک چهارم
بزرگسال
کودک
سن کودک اول
سن کودک دوم
سن کودک سوم
سن کودک چهارم
بزرگسال
کودک
سن کودک اول
سن کودک دوم
سن کودک سوم
سن کودک چهارم

اقامتگاه بوم گردی سی راه را به صورت آنلاین رزرو کنید!

جهت مشاهده قیمت ها لطفا ابتدا تاریخ ورود و خروج خود را مشخص نمایید و بر روی دکمه نمایش نرخ کلیک کنید.

در صورتی که در بازه انتخابی موفق به مشاهده نرخ هتل نشدید لطفا با ما تماس بگیرید.

پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب

دریافت آنی ووچر هتل

امکان استرداد آنلاین

امکانات اقامتگاه بوم گردی سی راه

6 اتاق | ساعت ورود: 14:00 | ساعت خروج: 12:00

هتل های نزدیک اقامتگاه بوم گردی سی راه